Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Ziepniekkalns 271929** ;
Ierakstīts
pirms 1 stundas, Xtra berry teica:

Biju decembra sākumā, pati liedāvaja novilkt kleitu un par dubultā cenu atī visas extras dabūju

Neesi strādājis Wall St. izskatās, ka vari noslēgt katru darījumu :D

Jebkurā gadījumā par 10 sarkanajiem domāju var dabūt, kaut ko no augstāka plaukta, bet par gaumēm nestrīdās.  

Link to post
Ziepniekkalns 271929** ;
Ierakstīts

Beidzot saņēmos uzrakstīt, nekādas slavas dziesmas jau tur nav, ko dziedāt.

Sievieti var sazvanīt vai sakomunicēt caur whatsapp, komunikācija patīkama, sarunājas tikai krievu valodā.

Norunājām abiem ērtu tikšanās laiku.

Zaudējumi: pieci sarkanie

Izskatas: Dāma tā pati, kas foto, gadi aptuveni 39-42, kopta.
 

Numurs: +371 27 192 904 

No durvīm līdz durvīm: ~55min

Vietā ir tā pati, kas jau aprakstīta, skaistumkopšanas salona telpas Valdeķu ielā, dodoties iekšā jāpaiet garām administrātorei un vietējai klientūrai. Viņa pati sagaida masieres formā ar diezgan īsiem svārkiem. 

Duša ir pieejama, tualete gan nav(pieņemu, ka kaut kur salonā jau ir)
Masāža notiek uz kušetes, izmasēja visu no pirkstu galiem līdz galvai(šis man nedaudz atgādināja Vanesu, ka masē galvu un matus, neteikšu, ka esmu baigais fans tam)
Erotiskā daļa bija vienkārša hj, patīkams, bet nekas īsti vairāk. Masiere neatkailinās, es arī neprasīju, var lieliski palīst zem īsajiem svārkiem, tur foršs tvirst dupsis.

Finišs, dušā un до свидания.

Pāris dienas vēlāk apmeklēju Gunu, kura protams ir ar lielāku noskrējienu, bet sajūtas daudz patīkamākas. 

 

Link to post
263522** Aleksa
Ierakstīts

Palikusi par lielu dāmu un krūtis vairs neliekas tik iespaidīgas, no masāžas vairs nekas īsti nav palicis, tāda paglaudīšana bez eļļas palikusi, pieņem pretim Evolution pagrabstāva telpās. Takse 6 sarkanie

Palikusi par lielu dāmu un krūtis vairs neliekas tik iespaidīgas, no masāžas vairs nekas īsti nav palicis, tāda paglaudīšana bez eļļas palikusi, pieņem pretim Evolution pagrabstāva telpās. Takse 6 sarkanie

Link to post
205726**
Ierakstīts
pirms 9 stundām, Auseklis teica:

Sanāca pie šitās aizbraukt un notestēt. Lokācija man ļoti neizdevīga, bet bija cerība uz labu servisu.

Durvis atvēra ļoti simpātisks zaķis. Nu tā, ka ļoti.. Ar tādu varētu arī aprecēties un kopā dzīvot. (Vienkārši meitene manā gaumē)
Jau caur SMS novienojāmies, ka masāža būs 50 eiriki. Dzīvoklis tīrs, laba duša, dvielis.
Masāža uz kušetes. Pats process diezgan apnicīgs. Kaut ko masē, glāsta, mēģina censties. Mūzika relaksācijai atbilstoša, pustumsa ar svecēm.
Nemasē starp dibena vaigiem un tur nemaz neskaras. Par to biju vīlies.
Pēc apkārt griezties pamasēja kājas un ķērās pie rīka. To darīja diezgan skaisti. Pieliecās klāt un atvēra muti kā gaidīdama kad beigšu mutē, bet protams
ka tā bija vienkārši laba spēle. To visu darīja apģērbta kleitā. Saku lai velk nost. Nu +10 eur. Protams piekritu. Augšu novilka, bet svāki ar stringiem palika. Pupi skaisti! Bija vērts nolikt 10nieku par pupu paspaidīšanu. Figūra kopumā laba, bet jēga no tā ir maza. Ja varētu padarbināt, būtu ahuuni, bet nevarēja.. Dibenu zem svārkiem ļāva apčamdīt un tas bija superīgi apaļš, bet stringos līst neļāva. Par to viņu protams nevar nosodīt, jo tas vismaz norāda to, ka kurš katrs tur negrābstas.

Pēc finiša saka, paguli minūti un uz dušu, bet ne pārāk ilgi jo nākamais klients tulīt nāks. Nu konvejers. Un man ir skaidrs kapēc.
Ne jau tapēc, ka masāža ir super, bet masāžu taisa smuks zaķis. Iespējams ka ir kādi Gold klienti, kas atstāj daudz tējas naudas un tur varbūt ir cita attieksme un serviss.
Nemāku teikt kā ir citiem, bet man bija tā.

Pēc dušas noliku naudu 60 eur. Domāju vēl papļāpāt, bet viņa jau rāda uz pulksteni un saka, ka nākamais klients drīz, lai tinu makšķeres.
Jāpiebilst, ka biju tur stundu no durvīm līdz durvīm, tā ka viss godīgi.

Dzīvokļa koridorī ir ielikta stanga kur pievilkties. Varu tikai minēt. Kamēr čalis darbā, tikmēr meičuks arī pastrādā mājās.

Vairāk laikam nebraukšu, ja vien galīgi nekā cita nebūs un baigi gribēsies izšauties uz smukiem pupiem.

Kurā rajonā pieņem?

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.