Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
pirms 41 minūtes, Vienīgais Gators teica:

Vecit, beidz dirsties.  Pateicu savu viedokli, ka Vanesa ir fufelis. Pārāk lieli gabarīti .Visiem nav jādzied līdzi Tev.

tad iemācies respektēt viedokli, kas atšķiras no tavējā. ja tev ir kas sakāms par konkrēto Vanesu, uz priekšu! kā pats teici - katram par to var but sava "dziesma". Bet caurejveida pārdomas par to vai mute, kurā es bāžu SAVU pimpi ir MANIS IZDOTĀS naudas vērta, lai paliek pie tevis. 

Link to post
pirms 2 minūtēm, Vienīgais Gators teica:

Tu nopietni, ka tas ir vērts ? Nu veči, nu bljee viņa ir liela. Tiešām liela.🤦‍♂️

Ja rūpīgi lasīji, tad es teicu - par to cenu ir tā vērts! Ja vari nosaukt daudz citas alternatīvas, kas par oranžo 45 minūtes ciešami izmasēs un kvalitatīvi (uzsvars uz šo) paņems mutē, tad visa uzmanība uz tevi.

P.S. Jā, viņa ir tiešām liela.

Link to post

Tā kā cita nekā konkrētajā brīdī nebija, piebraucu notestēt. Man masāža patika, jo masiere drīzāk centās nevis masēt, bet uzbudināt. Pēc kādām 40 minūtēm lika apgriezties. Krūtis ideālas. Rokas var bāzt kur gribi. Bet nu sūkā tiešām izcili - dziļi, skaļi. Izturēju minūti. Zaudējumi - viens oranžais. Par to cenu ir vērts.

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.