Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Elis (27) 26022297 ( 26912698 )
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 9. februāris - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 9. februāris - Iemesls nav norādīts
pirms 4 stundām, Tano teica:
On 26.01.2024. at 10:44, sidlav55 teica:

 

gribēji kaut ko uzrakstīt , bet nobijies?  drošāk , es jau mazs , balts un pūkains....nemaz neesmu indīgs!

Link to post
268658**
Ierakstīts
pirms 48 minūtēm, crisscross teica:

Tieši tāpēc uz procedūrām pierakstās klienti bez vārdiem un bez bildēm , un tikpat anonīmi liek atsauksmes . Dariet to taču atklāti , lai ir godīgi , ar visiem jūsu telefona numuriem , vārdiem un bildēm . 

tas par to restorānu  galīgas muļķības..... bet uzpeld jautājums , vai pati visu dari atklāti?   ir Tev kases automāts un vai maksā nodokļus?

Link to post
Elis (27) 26022297 ( 26912698 )
Ierakstīts
pirms 23 minūtēm, Tano teica:

Моя ротовая полость и что я ею делаю тебя волновать не должна , Алёша. Я сделала комплимент парню , каким ты тут боком вылез , чудо в перьях 😂

nesatraucies , uz masāžu neiešu! man arī maiga āda.....un nevaru iedomāties tādu lietu , ka pa mani staipās pliks , izskatīgs  sievišķis  un es nedrīkstu viņā iespraust ..... kamēr  vēl varu  mietu pacelt , tikmēr to darīšu!          izlādējies? palika vieglāk?      pietiks nemties,    apniki........

Link to post
Elis (27) 26022297 ( 26912698 )
Ierakstīts
pirms 12 minūtēm, Tano teica:

Ну как же ) Ты мне тут рот затыкаешь . Учитывая твою « бурную» активность сдесь,  вижу заняться больше нечем 😄

kaut ko jauc , es tieši par to lai Tu aktīvāk ņemies te. un muti tiešām Tev ciet nebāžu , jo kā sapratu ar orālo Tu nenodarbojies... bet varbūt?  tikai ja palasa atsauksmēs , ka mute nelabi ož, neuzbāztos ar tādu prasību!  veiksmi!  

Link to post
Elis (27) 26022297 ( 26912698 )
Ierakstīts
pirms 3 stundām, Tano teica:

Я не давала согласие на обработку личной информации 🤣😎 А именно использование моих личных фотографий . 😂

foto pati esi ielikusi sludinājumā, tātad nekas privāts.  nepukojies!  uz foto izskaties ļoti jauki , apetelīga dāma......

pirms 2 stundām, Tano teica:

Тебе бы , парень , романы писать - талант пропадает 👏😆🤣. Мне понравилось 😊 . Садись - 5 . 😄🤭

5 , tas mūsu laikos pie 10 ballu sistēmas nav laba atzīme. puisis uzrakstīja , ko domā un par to ko saņēma  pakalpojumā. labāk izdari secinājumus un nepavelcies uz sīkumiem. neesi jau pirmā , kas mūsu maigo jauniešu ādu pabojā ar susekli.  nepamanīji atsauksmē ierakstu  - loti laba un dārga masāža. tas jau vairāk nekā Tava atzīme puisim.....

Link to post
Rudīte 26028009
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 3. janvāris - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 3. janvāris - Iemesls nav norādīts
pirms 3 stundām, S136 teica:

Ir vēl citāts: "vēsture māca to, ka no tās neviens nemācās". ✌️

kurš to ir teicis? labāk atnāc uz kādu beztēmas topiku un šo jautājumu izcilāsim, jo esmu nedaudz citādākās domās..... atnāks Lielinkvizītors un pēc vēstures zinu , ka aizklapēs ciet muldēšanu. jo labprāt paskatītos ko raksta Jāņa Bērza  topikā par padalīšanos ar patstāvīgajām fējām, bet nevaru, ieeja liegta. manā gadījumā , mācos no vēstures!. viss....

Link to post
Rudīte 26028009
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 3. janvāris - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 3. janvāris - Iemesls nav norādīts
pirms 8 minūtēm, Donlucky teica:

Tiešām netic, ko raksta biedri?!! Pašiem vajag uz savas ādas pārbaudīt ar domu varbūt ka biedri rakstā muļķības un nav viss tik slikti ar to kopējo gaiteni. 😂😂😂

Ne velti ir xtra un izlasot dažas atsauksmes esmu izvairījies no vīliena, bet ja ir bijusi vēlme pēc extrīma un kaut kā šķebinoša tad arī pateicoties xtra nebija ilgi jāmeklē👍😂 un pateicoties extra ir arī būts pie labas meistares. Kā saka katram savs izklaides un atpūtas veids😂😂😂

atkal citēšu antikos grieķus     ,, cilvēki mācās no savām kļūdām , gudri cilvēki mācās no citu kļūdām!,,   ari neizdevies pasākums nes pozitivumu,  cilvēks gūst pieredzi, neviens gudrs nav piedzimis., tikai zilumi un puni , viņu par tādu padara.      lai gan , kad par daudz to zilumu, tas var arī atstāt rūgtuma piegaršu.....

Link to post
24551311 No Ss.lv Jugla
Ierakstīts
pirms 1 stundas, sioux1 teica:

Nu nez nez. Ja feja tev dāvā laimi, tad kaut ko dzīvē tu dari nepareizi. Es saprastu, ja dāvātas tiek sajūtas, pozitīvas emocijas, ilūzija, ka esi vienīgais deļ kura  viņa vispār strādā. Bet nu laimi. Tas pat skan pēc izmisuma 

Laime, Laimes māte....... te mēs varam aizbraukt tālu,tālu,..... tipa kur tas visums beidzās.! latviešu mitoloģijā viņai uzdevumu bija vesels kalns.   latvieši pielūdza Laimu , lai tas riebīgais vecis , kuru neuzskatīja par dievību, bet no kura vairījās pats Pērkons, jo ko Liktenis bija lēmis , tas notika,  paiet garām.....bet skaidrojumu labāk paprasīt dievturiem.    varbūt šajā gadījumā ir tieši tas variants.  l. Ziedonis  derklarēja , ka tādas lielas laimes nemaz nav , visa dzīve sastāvot no lielākām vai mazākām laimītēm!.  un kāpēc nevar tā būt , ka  tieši  fēja  atnes mazu , bet laimīti? nu kāpēc domājat , ka tikai riekstu izšaušana ir topa kalngals, varbūt ieraugot sievieti , esi laimīgs tikai tāpēc  , ka vina tāda ir un tieši tev blakus. kaut vai uz mirkli , bet sasniedzama?   es šoreiz vina pusē, pazīstu fēju , ar kuru jūtos laimīgs.,     vispār, pamosties un ieraugi ka sākusies jauna diena , jau tas izsauc mazu bet patīkamu laimes sajūtu.   kā jau te iepukstējos, temats praktiski nebeidzams...... var sarakstit simtiem par un pret variantu.  iepriekšējais rakstitājs manās acīs ir īsts vecis , jo nevis kā kurmis ielīdis tumsā klusēja, bet aizstāvēja savu pielūgsmes objektu.   

Link to post
24551311 No Ss.lv Jugla
Ierakstīts
pirms 10 minūtēm, AndrisJur teica:

Neuztraucaties, nav tā viņas pašreklāma, un reģistrējoties esmu tikai uzklikšķinājis ka esam vīrietis+sieviete, faktiski esmu vīrietis ;)  Tā kā viss čikiniekā 😃

Pūku Vinnijs teica ka tas žžžžžž nav tāpat.....    netīšām uzklikšķini.....    padzīvosim redzēsim , kas tur viss čīīkiniekā.    Ummis nekad nav teicis , ka vīņš nav pareizais. bet neņem pierē......  lai veicas!

Link to post
Lienna 20202908 (Vecais Nr. 25136688)
Ierakstīts
pirms 9 stundām, kartico teica:

Plataca biroja exdarbiniece

iegūgloju, kas tas par zvēru platacis?  izlīda vesels bars plataču..... nu i saproti kuram šī masiere piekalpoja..... varbūt tam , kas pazuda un nav atrodams?  nu ja tāda darbiniece man būtu , es ari pazustu!   lielās ka rektora mīļākā bijusi. es saprastu ja lektors vinu slavētu, tad tas būtu  jau nopelns. lektors varbūt laimīgs , ka no tādas atkratījies.! vispār tantuks brauc šķērsām  , trolļi, sātani un vēl vesels bars mošķu tiek piesaukti.    a varbūt viņai noruna ar Dzolli , par reklāmas kampaņas veidošanu?

Link to post
Lienna 20202908 (Vecais Nr. 25136688)
Ierakstīts
pirms 2 stundām, kartico teica:

bet ir tacu kosmoss aplaimoto!!

šoreiz pacentos visu izlasīt!........šedevrs......komentāri lieki! pie viņas var neiet uz masāžu,   pietiks ja aiziesi un uzmetisi aci. , iespaidus savāksi vairākām dienām uz priekšu......drausmigi interesē , kurā vietā Dzollija nepareizi pārgājusi ielu?

pirms 2 stundām, kartico teica:

bet ir tacu kosmoss aplaimoto!!

šoreiz pacentos visu izlasīt!........šedevrs......komentāri lieki! pie viņas var neiet uz masāžu,   pietiks ja aiziesi un uzmetisi aci. , iespaidus savāksi vairākām dienām uz priekšu......drausmigi interesē , kurā vietā Dzollija nepareizi pārgājusi ielu?

pirms 2 stundām, kartico teica:

bet ir tacu kosmoss aplaimoto!!

šoreiz pacentos visu izlasīt!........šedevrs......komentāri lieki! pie viņas var neiet uz masāžu,   pietiks ja aiziesi un uzmetisi aci. , iespaidus savāksi vairākām dienām uz priekšu......drausmigi interesē , kurā vietā Dzollija nepareizi pārgājusi ielu?

pirms 2 stundām, kartico teica:

bet ir tacu kosmoss aplaimoto!!

šoreiz pacentos visu izlasīt!........šedevrs......komentāri lieki! pie viņas var neiet uz masāžu,   pietiks ja aiziesi un uzmetisi aci. , iespaidus savāksi vairākām dienām uz priekšu......drausmigi interesē , kurā vietā Dzollija nepareizi pārgājusi ielu?

pirms 2 stundām, kartico teica:

bet ir tacu kosmoss aplaimoto!!

šoreiz pacentos visu izlasīt!........šedevrs......komentāri lieki! pie viņas var neiet uz masāžu,   pietiks ja aiziesi un uzmetisi aci. , iespaidus savāksi vairākām dienām uz priekšu......drausmigi interesē , kurā vietā Dzollija nepareizi pārgājusi ielu?

pirms 2 stundām, kartico teica:

bet ir tacu kosmoss aplaimoto!!

šoreiz pacentos visu izlasīt!........šedevrs......komentāri lieki! pie viņas var neiet uz masāžu,   pietiks ja aiziesi un uzmetisi aci. , iespaidus savāksi vairākām dienām uz priekšu......drausmigi interesē , kurā vietā Dzollija nepareizi pārgājusi ielu?                                                                                interesanti , kurā vietā vinai Dzolija ir iekodusi?        izrādās pat kompī kaut kas ieķērās, šādus rakstus palaižot sev cauri sāka gļukot...... apskatot , ko esmu uzrakstījis, ieraudzīju vienu un to pašu vairākas reizes nopublicētu.  tādus murgus pat nopietna tehnika nespēj pārvarēt!

Link to post
Lienna 20202908 (Vecais Nr. 25136688)
Ierakstīts
pirms 15 minūtēm, lilioms teica:

Teiciens ir "kā es māku, tā es maunu"  J. Jaunsudrabiņš, no Baltā Grāmata...  maunu t.i. peldu.

nevilksim klasiķus dienas gaismā  , lai paliek skolas bērniem..... bet man rādās , ka mūsu pašu ,  āksta lomu tēlotājs Liepiņš. tieši tā , kā to uzrakstīja Blondy, kādā no televīzijas raidījumiem izteicās.  lai nepiesietos visādi pārgudreļi  viņa dziedāšanai un starp rindām ievīstītajām sarkastiskajām domām, Raimonda klātbūtnē,    izspļāva ,, kā es māku , tā es mauju.....,,tubā neatradu, vājš meklētājs esmu....  bet tautā iesakņojies ir šis variants , nevis Jaunsudrabiņa Jāņa.

Link to post
Lienna 20202908 (Vecais Nr. 25136688)
Ierakstīts
pirms 3 stundām, Blondy teica:

Par Dzoliju  tepat ir topiks masieres sadaļā. Tāpēc vel joprojām nesaprotu , kāpēc tieši Džolija viņai dūrās acīs, ir daudzas citas masieres , par kuram ir labas atsauksmes . 

atradu , palasīju.... vienai lielas krūtis , otrai praktiski nav....  lietojot vissezonas riepas , mēsli vien sanāk.  kas der visam neder nekam.   ja sex tad pa īstam, ja masieris tad tāds , kā manam dēlam kolēģis 130kg. pusstundas laikā sasies tevi astoņos jūras mezglos.  pabraucīšana ar rociņām pa skaustu un ar pupiņiem pa  vēderu, tas tāds nenopietns pasākums. tas , ka pagana zosi ar vienu roku , fufelis vien ir!...... tas noteikti nav priekš manis. kad būs pusseši, tad varbūt ļaušos tādām everģēlibām.....

Link to post
Lienna 20202908 (Vecais Nr. 25136688)
Ierakstīts
pirms 1 minūtes, sioux1 teica:

Es , savukārt, izlasīju až 2 reizes. Un ne sūda nesapratu. Negribās dāmu abižot, bet tas savārstījums (arī iepriekšējie posti) ir pilnīgs bezsakars. Lēkšana no tēmas uz tēmu, lāga neko nepasakot.

Bet izfiltrējās sekojošas problēmas:

1. Džolija griež acīs tā nevāji. Vai nu dēļ masāžas pasniegšanas veida un tehnikas. Vai nu dēļ daudzajām atsauksmēm, attiecīgi, iespējams milzīgā darba apjoma un peļņas.

2. Pašai Liennai kremd savs vecums. Tāpēc Ļoti saasināti reaģē uz jebkuru repliku par vecumu. 

3. Nepārliecinātība par sevi. Ļoti uzsver savu skaistumu, lielisko figūru, lielās krūtis, krāsotos  matus un jaunos zobus. Rodas sajūta, ka cenšas pati sevi pārliecināt par pārākumu. 

 

tencinu ,kolēģi!  cepuri nost Tavā priekšā!....divas reizes izlasīt!, uvažaju!. es to nespētu... tiešām labi , ka sieviete cenšās sevi uzturēt  vismaz  izskatoties labi.  tas tikai pienēmums , jo dzivajā neesmu redzējis.   atliek ,ka cerēt ka griezīsies pie speciālistiem un tie nopietni palīdzēs viņai!.

Link to post
Lienna 20202908 (Vecais Nr. 25136688)
Ierakstīts
pirms 18 minūtēm, kartico teica:

CELATIES augsaa, trolli!

Kaads paarsteigums sii foruma trolliem, izskataas, ka veel gul. Nu, protams, piektdienas vakaraa katram "normaalam"  sii portaala trollim bija jaaizdzer alus kaste 😆, lai kaut kaada veidaa uzpildiitu savas sapuvusaas dveeseles. Bet es jau sen augsaa, man Tik tokaa interesants latviesu dzeks runaaja, dziivo Vaacijaa, looti pozitiivs cilveeks, prieks paklausiities, lieliski uzlaadeeja mani, prieks, ka taads domaajoss un daudz un galvenais -SAKARIIGI runaajoss latvietis! 

Sii portaala trolliem - riits gudraaks par vakaru! Man soriit radaas paarlieciiba, ka juus esat pederasti, jo tik fanaatisku sieviesu ieniisanu var paust tikai pedini un tas tagad ir super modee! Veel juus esat veel papildus pedofiili, jo jums "celas" tas tur 🤣un erotikas fantaazijas dziivo tikai ap beerniem. Juus dziivojat tikai tajaas lietaas, kas ir propoganda. Jo Instagramma un vispaar sen visur, visur reklamee tikai sievietes, kuras vieniigi var paraadiit savus kaulus un kuraam veel nav pat 20. Jus esat zombiji - ko jums raada TV un masu informaacijas liidzeklos, tam juus arii sveeti ticat, juus esat ar taam alus kasteem piektdienas vakaros izskalojusiun pazaudeejusi savas smadzenes. Tagad modee ir skriet uz sporta klubiem, nosist tur savu dziives energiju. SUPER! Esmu lieciniece, kaa meitenes liip kaa musas uz muspapiiru uz treneriem viiriesiem, smiekliigi.

JUMS RIIT PATEIKS SEEDEET MAAJAAS UN UZ SPORTA KLUBIEM IET KAITIIGI, JUUS MOMENTAALI TAM ARII PAKLAUSIISIET, JO KAUT KAADS mistisks "ZINAATNIEKS", tjipa, pateica.

Ak ,ko es te daru? Esmu te tagad un kad gribeesu, jo rakstat par mani, kaut arii es to neesmu prasiijusi. Es ilgi seedeeju un izlikos par beigtu. Bet tacu XTRAneta troollim jaapelna nauda,  jo tas ir vina darbs - par naudu seez un raksta tikai  slikto par vissaam un iipasi IZCELAS AR MANIS NOKNAABAASANU - par to, ka neesmu mazgadniece un vins nesaprot, kaa taa var buut, ka es veel darbojos ar masaazaam. Ka? Bet diivaana tacu nav. Arpraats! 

Pats galvenais trollim ir nirgaaties par maniem gadiem, iestaastiit un izveidot visiem, kas te ko palasa, iespaidu, ka esmu veca, slima, briesmiiga, trollis REAALI JAU NO AADAS lien aaraa, laikam gada beigaas vinam sasoliija preemiju.

TROOLI! Soliitais kabataa nekriit,  

Trolli ieniist mani par to, ka NEesmu mazgadiiga un ka NEizpildu stulbas sexfantaazijas, kas patiesiiba nemaz nav JUSU, bet ieprogrammeejusaas no masu informaacijas liidzekliem. BET JUS TACU VISI BEZ IZNEEMUMA AR KATRU DIENU NOVECOJAT !!!!!

TROLLI, tavs KRAANS vakar 100% straadaaja labaak nekaa SODIEN. Un riit tu buusi speejiigs tikai skriet un laiziit un no taa looti aatri saslimsi un mekleesi vainiigaas - bet tu jau nekad nebuusi vainiigs, vai ne?

Tava dzolija ar savu nepaarspeejamo vagiinu 10 gadus plus miinus braukaa vismaz 5-6 seksa ekspertiem dienaa pa seju, luupaam, pa BAARDAAM, UUSAAM pa seju veciem, kas jau citur ir laiziijusi dibenus varbuut pat dzekiem un sistemaatiski to dara, cik tas ir veseliigi! Nu bet dzolija ir tak sveeta, taa tacu XTRAnetaa teikts, vinai sekss nekad nav bijis.  Citas gan  ir palaistuves! Bet dzolija ir sveeta. Un taada jums ir VIENA!  Taapeec ka ir klapes uz aciim, tev trooli!

MEKLEE laapstu un ej mezu pats! Tev kraans vecs ir kluvis. Sogad vins vairs nav mode, kaada velna peec tu te veel esi un seedi pie datora.

Sodien visi ir kluvusi ar vienu kaaju tuvaak KAPAM, tu, TROLLI, ARI! Visi ir kluvusi vecaaki nekaa bija vakar, trakums, vai ne? Kaads nekad nekluus par opi, jo ir ZILAIS uz visu savu debiilo galvu ar zilajaam fantaazijaam!!!

Meitenes, es vispaar par jums neko nezinu un man nemaz nav ne laika, ne intereses sekot, kas juss esat un ko daraat, labi, ka juusu ir daudz, bet muusu piilu diikii lv kaut kaads reaals kretiins, kurs propogandee un programme visu viiriesu dzimumu Lv, ka latvijaa ir tikai viena masiere un taa ir dzoolija. Par jums to nekad neuzrakstiis, juus tiksiet aizmirstas jau peec gada. Par dzooliju ir izveidots iespaids, ka vinai ir ZILAAS asinis, savaadaakas nekaa citaam. Taapat kaa jebkurs aarsts uzskata, ka vins ir paaraaks par tiem, kam nav mediciiniskaas izgliitiibas. Ja es klausiitu visus zobaarstus, man sen jau nebuutu mutee neviena sava zoba. Katram aarstam ir sava kapseeta. Neradiet sev dievus, bet gan

NOMIERINIET SAVAS dveeseles no uzspiestajam uzvediibaam, viedokliem un izveeleem.

Kaadreiz "iesleedziet"  savas smadzenees, ja taas veel vispaar nav izbeigusas dziivot peec juusu ilgstosaas atrasanaas seksuaalas propogandas ateja un alus mucaa!

Paldies par uzmaniibu, lai jauka diena!

Nu ko - sodien MAXIMAA 40% ATLAIDES. BRAUCAM IEPIRKTIES!

 mēģināju sākt lasit šo savārstījumu... nonācu pie secinājuma , ka nav vērts..... lai gan Tu visus ārstus vari pamācīt, tomēr aizej pie speciālista. nevar ielikt to kā nav, bet cerība mirst pēdējā.....kas spēj izlasīt līdz galam šo ārprātu , uzrakstiet īsu konspektu. veiksmi!

Link to post
Lienna 20202908 (Vecais Nr. 25136688)
Ierakstīts
Just now, Blondy teica:

No kurienes tāds naids uz Džolliju? Katrā Tavā postā  ir pieminēta tieši Džollija. 
 redzu forumā , ka ir arī daudzas citas masieres , par kurām ir labas atsauksmes  Arī pazistami vīrieši teikuši par labus vārdus par citām masieriem , piemēram, Lindu izceļ kā labu masieri . Par Džolliju dalās viedokļi. Cik vīrieši , tik gaumes. 
Katrai ir sava darba tehnika, izskats , noteikti Tev tāda ari ir . No kurienes tāds cepiens ? 

un vēl saka     ka vārna vārnai acī neknābs!......  maizes naids! vai  skaudība..... vairāk pelna , skaistāka, gaumīgāk ģērjas  u. t. t.....

Link to post
Lienna 20202908 (Vecais Nr. 25136688)
Ierakstīts
pirms 1 stundas, dexster16 teica:

Sapratu, ka "sidlav55" ir jāapmeklē psihologs vai psihiatrs, vai abi.

   esi pārliecināts?  sāc ar sevi!   es jau patstāvīgais kuku mājas iemītnieks.....un vai tamdēļ slikti jūtos??? tikai neskaud!            ak vai  nepielēca!     nebiju vēl pamodies........ advokāts vai pielūdzējs daiļajai masierei esi?      tas ir pareizi!  kas ja ne vecis par dāmu iestāsies.  !?       ir vēl ari cits variants     lūzeris , skauģis.

Link to post
Lienna 20202908 (Vecais Nr. 25136688)
Ierakstīts
pirms 10 stundām, kartico teica:

 

pamodos un kamēr neviens no mājiniekiem sestdienā neuzsvempies kājās, palasīju.  kas gan te tikai par Tevi te nav sastumts!.  interesants radījums esi ar putniem galvā un tarakānu audzētavu..... slavē krūtis un ne tikai. pukojas ka vecums brūk virsū un ne masāža ne roku darbi nav kā bija, klibo kvalitāte , nemaz nerunājot par sex un minetu kuru izpildījums strauji iet uz leju. .eh būtu pāris gadu jaunāks varētu aizcilpot un  tā kā sevi cenšos pozicionēt par objektīvu rakstnieku , izteiktos arī te.   bet tas ka ārdies te ir apsveicami, jo visas pārkarsušās dāmas , kaut kur izsīkušas un jaunas klāt nenāk.  masāžas galds ir regulējams?   ja nav , tad tas ir slikti. nesen izdomāju galdu iesaistīt pasākumā. tā kā galds bija parasts , lai iegūtu  vēlamo un efektīvāko augstumu, dabūju sev zem kājām likt tris Rozentāla gleznu albūmus. brīnišķīgs moments , iesaku arī citiem pamēģināt!..... veiksmi, baro putnus un gānies par banderlogiem.....  un vēl , ja jau objektīvs čoms emsu.... paskatījos sludinājumos un šeit ieliktajās foto. viss ir ok , mati augums, izteiksmīgas krūtis, vienīgi mani neuzrunāja kaulainie ceļi, pēc dzērves , man patīk apaļāki. 

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.