Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Lienna 20202908 (Vecais Nr. 25136688)
Ierakstīts
46 minutes ago, errori said:

Moderātor, padzēs  lūgums šos murgus un spamu. Sievietei acīmredzot alko galvā vai kas cits un šizofrēnija lien laukā. Pilnībā neliekas kopā viņa un šie teksti, tāpēc vēl jo trakāk ka to tiešām raksta viņa. Pilnīgi vairs nav vēlēšanās viņu apmeklēt.

Moderators dāmai nepalīdzēs izārstēt šizofrēniju, varbūt tikai Porzingon 😁 lai takš viņa plosās . Tas pat labi, vismaz skaidrs, ka šeit ir pavisam slikti ar galvu un labāk neiet  😁

Link to post
263522** Aleksa
Ierakstīts
59 minutes ago, tetris said:

Klau, gudro vaukšķi,kas laikam tika ražots Zimbabvē vai vēl kādā valstī, kur ar HIV viss ir okei, nu tad paskaidro, ko tavuprāt nozīmē, ka riska grupā ir "tikai narkomāni un vājas imūnsistēmas, pārējiem tas ir aukstumpumpas bīstamības līmenī". Pārējiem HIV nelīp klāt, vai? 

Viņam nelīp 😁 vienīgais vīruss, no kura jabaidās, tas ir covids 😀

Link to post
263522** Aleksa
Ierakstīts
18 minutes ago, tetris said:

Palasi Reno5 ierakstus forumā: katrā otrajā tiek pieminēta viņa interese par seksu bez gumijas. Daži piemēri:

 

Baiba (38) 247871**
Reno5 replied to Veejsh's topic in Prostitūtas, eskort meitenes Rīgā.

Kādas gan var būt iebildes pret klasisko scenāriju??? Es Baibiņu kārtīgi piepildu, un viņas kukolds izlaiza visu, līdz pēdējai pilītei?

 

296741** NE profesionāle
Reno5 replied to civrivdiv's topic in Atsauksmju pieprasījumi

Vai minetu bez gumijas taisa?

 

Divas Kengarags 283812**
Reno5 replied to eriks2222's topic in Prostitūtas, eskort meitenes Rīgā.

Ja varu sapildīt abas vāverītēs, tas ir labs piedāvājums...

Man pietika, ka vins jūsmo par Zlatu😁 totalais konveijers -

Atkal apciemoju un izbaudīju jauko Zlatu. Mani apbur viņas pozitīvā attieksme. Lielisks minets, bez gumijas, ar nobeigumu mutē. Burvīga feja!

- protams, ka piemin, ka bez gumijas 😁

Mums parādījies foruma vēl viens PG😁

 

Link to post
1 hour ago, Lukasevskis said:

tad iemācies respektēt viedokli, kas atšķiras no tavējā. ja tev ir kas sakāms par konkrēto Vanesu, uz priekšu! kā pats teici - katram par to var but sava "dziesma". Bet caurejveida pārdomas par to vai mute, kurā es bāžu SAVU pimpi ir MANIS IZDOTĀS naudas vērta, lai paliek pie tevis. 

Vecit, elpo dziļāk 😁Jau apnik pēdējā  laikā masieres pašreklāmas .
Piekritu @Telefons11atsauksmei . 

Link to post
1 minute ago, Lukasevskis said:

Ja rūpīgi lasīji, tad es teicu - par to cenu ir tā vērts! Ja vari nosaukt daudz citas alternatīvas, kas par oranžo 45 minūtes ciešami izmasēs un kvalitatīvi (uzsvars uz šo) paņems mutē, tad visa uzmanība uz tevi.

P.S. Jā, viņa ir tiešām liela.

Lai es vēl maksātu kaut kam lielam, kas nepatīk? Un ļautu vēl nemt mute 😁Sorry , vīri😁

Link to post
13 minutes ago, Lukasevskis said:

Tā kā cita nekā konkrētajā brīdī nebija, piebraucu notestēt. Man masāža patika, jo masiere drīzāk centās nevis masēt, bet uzbudināt. Pēc kādām 40 minūtēm lika apgriezties. Krūtis ideālas. Rokas var bāzt kur gribi. Bet nu sūkā tiešām izcili - dziļi, skaļi. Izturēju minūti. Zaudējumi - viens oranžais. Par to cenu ir vērts.

Tu nopietni, ka tas ir vērts ? Nu veči, nu bljee viņa ir liela. Tiešām liela.🤦‍♂️

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.