Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Rekomendācijas erotiskajai masāžai Rīgā
Ierakstīts
pirms 1 stundas, janis123456 teica:

Iesaku aizej pie Dzoli ,sapratīsi ko nozīmē kvalitatīva erotiskā masāža .Vēl no centīgakajām kas palikušas atmiņā bija  Linda caur reklāma.lv tiesa gaumes jautājums ,bet takā pedējā laika esmu vairāk tendēts uz kvalitāti ,tad to gaumi var paciest.😆

Viņa pieņems ja man ir 19 gadi tikai?

Link to post
Rekomendācijas erotiskajai masāžai Rīgā
Ierakstīts
pirms 12 minūtēm, alex.bobchinsky teica:

Come on! Tev 19 gadi, ņem kādu meičuku sasmerē viņu ar eļļu un viss. Neterē savu laiku un naudu uz masierem, neko baigi labu nedabusi

Nav tādu meiteņu kuras ļautos tā uzreiz masēt, tur taču jāiepazīstas vispirms tad utt tie ir pāris mēneši lai vismaz lidz tam tiktu man tam nav laika

Link to post
Rekomendācijas erotiskajai masāžai Rīgā
Ierakstīts
pirms 3 stundām, asd65 teica:

Kam tev jaunam čalim onkuļu izklaides.... Tik maziņš un jau samaitāts .....😀 Kā teica vien sens onkulītis tev mācīties mācīties un vēlreiz mācīties

 

19 gadi tur vairs nav maziņš, tur ir jau pieaudzis un kas tur slikts man vienkārši patīk erotiskās masāžas, es jau neeju pie prostitūtām drāzties jo varu dabūt meiteni, bet masāžu vot tādu es no meitenēm nedabūšu tikai puh.lv, gribu.lv utt. ;)

Link to post
Rekomendācijas erotiskajai masāžai Rīgā
Ierakstīts
pirms 1 stundas, Inspektors Caps teica:

Iesakā

Iesakām palasīt forumu, te viss ir rakstīts. Katrs otrais jauniņais nāk un taisa šādas tēmas un nafig tās nav vajadzīgas tādos daudzumos par vienu un to pašu.

Bet ja nevari un "nauda ir vairāk nekā vajag", nolīgsti privāto konsultantu 😂

Labi ok vnk nepamanīju, bet...es šeit ļoti labas atsauksmes dzirdēju par Džolliju viņa vēl strādā jeb nē?

Link to post
Rekomendācijas erotiskajai masāžai Rīgā
Ierakstīts

Sveiki, esmu 19 gadīgs jaunietis man erotiskajā masāžā ir bijusi pieredze ar 2 meitenēm. Pirmā bija ļoti slikta tas bija kaut kur pie Ganību dambja, bet otrā reize ar citu meiteni brīvības un tallinas ielas krustojumā jau bija daudz labāka...bet tagad par tēmu neesmu sen bijis uz masāžām, pašlaik nauda ir pat vairāk nekā vajag, tāpēc iesakiet pašas labākās erotiskās masāžas speciālistes kādas vien ir Rīgā.

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.