Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
24551311 No Ss.lv Jugla
Ierakstīts
36 minutes ago, ANAKONDA said:

Masierei sertefikātu var būt daudz, ja viņa iet laikam līdzi un paaugstina kvalifikāciju. Masāžas veidu arī ir daudz. Kaut vai ajurveda, lomi lomi, reiki utt.
Un medicīniskā izglītība nav būtiska, ja nestrādāju kā ārstniecības persona. Tāpēc pieņemu privāti, nevis poliklīnikā)))

Diskusija ir dīvaina. Ja visi masētu vienādi, izskatītos vienādi, kāds gan būtu piedāvājums? Mēs dzīvojam laikā, kad ir izvēles iespējas!!!

Neuzskstu, ka izskatos nepiedienīgi resna utt))) Un mani uzjautrina tādas piezīmes. 
Es dievinu savu ķermeni😍 

kurš gan ir noteicis sievietes ķermeņa standartus??? 90-60-90??? 
katra sieviete ir skaista, ja mīl sevi un ir mīlēta) 

Neviens nevienam neliek darīt to ko tas nevēlas. Iet pie manis uz masāžu nav obligāta opcija))))))

un pieraksts parasti ir diezgan pilns, lai tik vienkārši tiktu uz procedūru😉🫶

 

 

Tavas dažu nedēļas glaudīšanas kursus nevajag saukt  par masieru  darbu  drīzāk rokdarbnieces  .tāpat pie Tevis nāk izšaut riekstus nevis dēļ arjuveda, reiki un citam figņam

Link to post
24551311 No Ss.lv Jugla
Ierakstīts
1 hour ago, ANAKONDA said:

Esmu daudz mācījusies, entie sertefikāti

Man tikai interese viens, vai Tev ir medicīniskā izglītība um vai esi nokārtojusi eksāmenu Latvijas masieru asociācija .? Ja tā, tad viss kārtība .
Es nezinu, par kādiem ntiem sertifikātiem runā, jo Latvijā ir tikai viens sertifikāts , lai Tu varētu sevi sauktu par sertificētu masieri . 
par proporcijām runajot , gaumes lieta. To , ka esi uzbarojusies, tas ir fakts . Ja velies vēl kādus  faktus ,spogulis Tev parādīs  patiesus  faktus .

Link to post
24551311 No Ss.lv Jugla
Ierakstīts
40 minutes ago, ANAKONDA said:

Ar Zelmeni viss ir skaidrs))))) Līdz savam līmenim mani nenolaidīsi. Palikšu pieklājīga😉

Man personīgi ir pilnīgi vienalga cilvēka proporcijas. Forši, ka mēs visi esam dažādi. Tas arī ir skaisti un negarlaicīgi. 
 

Zelmenis iebrauca auzās😀😀😀😀😀

Varu tikai  piekrist Zelmenim.
Ja man maksātu 70 eur par 60 min par paglaudīšanu un daikta noraustīšanu , man arī būtu vienalga cilvēka proporcijas 😂

 

Link to post
Kristina 23 (29865717)
Ierakstīts
7 minutes ago, Rixxiis said:

Tapeec ka te pilns ar alnjiem ir kuri atros krediitus njem un ness pedejo naudu laitik mitro pataustiitu😁Lab butu jaa serviss atbilstu summai,tad nebutu ne runas

Laikam tik labi neiet, ka maina cenu listi uz leju 😂 tāpat 100 par masāžu ir par traku 😂

Link to post
Kristina 23 (29865717)
Ierakstīts
21 minutes ago, Janis_K said:

Izskatās ka cenas ir pieaugušas kopš tikos (marta beigas)
image.png.d70597db6902255a199035f07ae7ca1d.png

Masāža diezgan vāja un erotika nekas īpašs. Masāja uz gultas kaila.

Cik sapratu, pilnu servisu nepiedāvā, bet varbūt kau tas ir  mainijies.

120 tikai par  masāžu? Nopietni ? 😂

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.