Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Dzoli 282775**
Ierakstīts
1 hour ago, Pizduk777 said:

мне запомнилась щель между булочек, и что Джоли, потому что похожа она на Анджелина Джоли, прохладно у нее было в хате, может щас что-то поменялось 

Там летом дубак был, сейчас не факт что лучше будет)

Link to post
On 1/2/2024 at 4:54 PM, wins said:

Par Simona 26942466

Sharp jau pecīzi aprakstīja. 

Varu tikai piebilst: maina lokācijas, kopumā simpātiska, masāža viegla (ne gluži ķeksītim, bet nav profesionāla), masē kaila, bet pieskarties ļauj daļēji. Augums (milf) kopumā patika un krūtis tiešām skaistas, dabīgas. Erotisko daļu sāk ar krūšu braukšāšanos pa muguru. Godīgi sakot, nekad to neesmu sapratis, t.i. vienmēr to esmu uzskatījis par nejēdzīgu filmās noskatītu tehniku, kam ar reālu erotiku maz sakara. Ok, varbūt tas tikai man tā. :) 

 

Es pat piebilstu, ka erotiskā daļa tikai un sastāv no tā ka braukā ar vienām krūtīm pa muguru un tad pa priekšu. Par astoņiem sarkanajiem es teiktu, pakalpojums cenai vispār neatbilst.

Varbūt kādam kas jauns no ieteikumiem ir parādījies, jeb vecās darbones otro elpu atguvušas? :) Daži update jau ir samērā sen rakstīti.

Link to post

Tiku ar klāt šai dāmai. Par masāžas daļu nekā pārdabiska nevar piebilst, var teikt, ka ir sava īpatnēja tehnika, patīkama, bet nekas wow, samērā stingra, tas gan personiski man iet pie sirds. 

Par rokdarbiem daudz ko pateikt nemācēšu, jo tie samērā ātri pārtapa par mutiskajiem. Tie gan par maigu likās. 

Piekritīšu iepriekšējiem oratoriem, par cenas un pakalpojuma atbilstību, ir pa dārgu. Eļļu nežēlo kā arī tika minēts. 

Atkārtoti īsti jegas iet neredzu.

P.S. var full pack sarunāt, bet cenniks, protams, izaugs atbilstoši.

Link to post
205726**
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 4. janvāris - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 4. janvāris - Iemesls nav norādīts

Nu dirsēji Jūs kungi vēl pameklēt vajag :) Svētais Tēvs laikam Jums grēkus stāstītu nevis otrādāk, ja tā palasa.

Link to post
Милаша (22 года) 28485641
Ierakstīts
9 hours ago, ruivitoria said:

Хэлллоу бойцы…

Ни разу не встречал обьяву этой девушки. Кто может уже сходил? Договорился на завтра - просит 70 за пол часа массажа с хэппи эндом… сотка за час. Общается в телеграмме, прислала реально записанное видео… вроде все выглядит нормуль. Но как в жизни?

IMG_8609.jpeg

IMG_8610.jpeg

 

9 hours ago, ruivitoria said:

Хэлллоу бойцы…

Ни разу не встречал обьяву этой девушки. Кто может уже сходил? Договорился на завтра - просит 70 за пол часа массажа с хэппи эндом… сотка за час. Общается в телеграмме, прислала реально записанное видео… вроде все выглядит нормуль. Но как в жизни?

IMG_8609.jpeg

IMG_8610.jpeg

Поделись впечатлениями после визита 

Link to post
Elis (27) 26022297 ( 26912698 )
Ierakstīts

Pievienošos džentelmeņiem par iepriekš rakstīto.

Maza agumua dāma simpātiska, mazliet kautrīga kā tika pieminēts.

Procesa ātrums atkarīgs no tā uz cik ņem, jo biju uz 30min močījā kā perfarators (tā ir pati masāža, ja nu kas) bet uz stundu, kad aizstaigāju, tas process jau mazliet bija lēnāks un baudāmāks.

In general masāža es teiktu visai laba, erotiskā daļa arī ar savu stilu/izdomu, masē kaila un ļauj visu apčamdīt maksimālākam baudas efektam.

Plānoju vēl kādu reizi aizčāpot. Cenniks nav mazs, bet šad tad kad bonusu par sarkano dienu dabū var arī aiziet. Kā nekā vienu reizi tik dzīvojam!

Link to post
Sasha1998 (24) 29835179
Ierakstīts

Biju azigājis apciemot un jāsaka, ka nav tās naudas vērts. 

Izskatās ļoti labi, attieksmei ar nav ne vainas, paglāstīt var, bet ne visur, kaut gan masē pilnībā kaila.

Pati masāža ne o čom, kā arī erotiskā daļa. Gribējās procesa laikā samainīties vietām un parādīt, kā tas darās.

Uz 30min. aizčāpot varat, ja pašiem slinkums vicināt zizli un gribās, lai kāda simpātiska dāma to izdara.

Link to post
Sasha1998 (24) 29835179
Ierakstīts

Nuu es teiktu neko pārdabisku iepriekšējais orators par 65 eināri nepārspīlēja. Cennikus apskaties, tagad masāžām staprība nebūs visai liela salīdzinot ar feju pakalpojumiem, vienīgais neviens nesusinās zuti. Laika ziņā jā, par tiem 60+ Tevi tur 90min mīcīs. Un būsim reāli, ne jau pēc masāžas kā tādas visi mēs tur ejam :) Bet pēc radītās fantāzijas, ja tādu ,protams, spēj dāvāt konkrētā sava darba meistare. 

P.S pašam sev nomasēt vienalga būs pats izdevīgākais variants, tādēļ nav jēgas citu makā lūrēt.

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.