Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Kristine (33 gadi) 252209** puh
Ierakstīts

Pardaugava 15 min from city centr. PROFESSIONAL FULL BODY RELAX MASSAGE, MASSAGe plus hand job = 45 euro- 1h. 30min = 25 euro. Just hj 15 euro- till 10 min. Please don't ofer me sex and bj, just massage and hand job, i work in massage table. More info and foto wats up and call, i dont read sms and email
Pardaugava Profesionala visa kermena masāža kopa ar laimigo beigsanu 45 eiro stundā, 30min 25 eiro, tikai darbs ar rokam 15 eiro lidz 10 min. Stradaju uz massazas galda. Nevajag piedavat man seksu un minets, tikai darbs ar rokam un massaza. Vairak informacijas foto wats up, vai zvani man. Uz sms un e mail es neatbildēšu.
Пардаугава. Массаж всего тела, завершение руками (счастливый конец) 45 евро час, почаса 25, только работа руками 15 до 10 мин. пожалуйста, НЕ предлагайте мне секс и миньет. Больше информации и фото на ватс упп, или звоните, на смс и майл не отвечаю.

 

 

Ir kaut kas zināms par šo darboni?

Link to post
Dzoli 282775**
Ierakstīts

Izdomāju šodien notestēt masāžiņu :)

Teikšu godīgi man patīkās ...

Un 50 EURO ir ok, labāk samaksāt 50 un saņemt attieksmi un patīkamas emocijas nevis 30 un spļaudīties.

Meitene laipna masēja tiešām labi...un sabiju kā kolēģis teica kādas min 70 , nekādas steigas...kvalitātīvi pavadīta stunda.....

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.