Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Rekomendācijas erotiskajai masāžai Rīgā
Ierakstīts

tas ir pizģec vienkārši.. blin gribu uz normāl erotisko masāžu.. nu nahujam nav ? parādiet man to, kura dēļ aizklapējas indigo, barbaris..  da vēl citus salonus.. kur zbis, ieej, izvēlies no rindas to, kas patīk un aiziet..  

tagad arī.. ja grib simpātisku meiteni jāņem ukraiņu maukas, bet nu gribas masāžu, ne pisties.. bet nu mas''azu viņas nemāk un sucks tas viss :D  

kura valsts ir tuvumā, kurā vismaz kas līdzīgs? nesen polijā biju, nu tur it kā kādā slaonā trāpīju, bet nu tā švaki švaki..

Link to post
24551311 No Ss.lv Jugla
Ierakstīts

daži te toč kaut kā pārāk dīvaini visu uztver :D

 

tak IG viņa neliek nekādas ģimenes bildes, pat no striptikluba, kurā strādājusi likusi bildes un te liek max atļauto, ko vien Instagram nebano. tue nav daudz jautājumu par viņu un nodarbošanos skatoties tās bildes :D masāža būtu mazākais, kas nāktu kādam prātā

 

bet es domāju, ka notiekti te jāprasa kāda akcepts un pamācības kā kontaktēties soc tīklos :D:D

Link to post
Dzoli 282775**
Ierakstīts
5 hours ago, roberts01 said:

Kāds ir sarunājis ko vairāk ar viņu?

ko nozīmē - kaut ko vairāk?

 

tak uzraksti normāli - sexu vai orālo, piemēram! vai ko saprti ar - kaut ko vairāk? 

 

kāds pateiks jā - sarunāju kaut ko vairāk! tad prasīsi - ko tieši vairāk sarunāji?

Link to post
24551311 No Ss.lv Jugla
Ierakstīts
2 hours ago, Neratnais said:

Paldies! Pastāstiet man kā nezinātājam, pa telefonu es sarunāju laiku, un pārējo jau uz vietas ja? Neesmu nekad šādas lietas darījis, negribās jau startā visu salaist dēlī.

tak nē, šajā gadījumā, kad visiem skaidrs, ka erotiskā masāža - ieej dušā un ar pliku vafeli apgulies, kur liek un viss :D nekas nav jārunā un nav nekāda saruna jāuztur. kad sāk aiztikt krānu sāc aiztikt pupus un ko vēl tur gribi mēģināt 

Link to post
Dzoli 282775**
Ierakstīts

kas jums pret reičelas salonu? masāža tā kā normāla? vai man tikai paveicies?

 

šī pie tam, ja nekļūdos, ir tā pati, kuri indigo strādāja. ieejiet indigo.lv un paskatitietie pie meitenēm dzoliju


tas ir - nelli un indiga.lv

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.