Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Ievētējiet sievas jaunākās bildītes
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 2022. gada 3. janvāris - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 2022. gada 3. janvāris - Iemesls nav norādīts
2 hours ago, VienīgāĪstāPrivātsekretāre said:

Visdrīzāk nekāda muļka un viņa bābas nav. Pati sieviete sludinās, tikai tēlo kaut kādu veča fetišu, lai tik kāds neiedomājas viņu par prostitūtu nosaukt. Ko jūs, "ja ņe takaja, ja ždu tramvaja". Šie putni ir daudzām, tāpēc viņas izdomā, ka to nemākulīgu pabraukāšanu pa muguru pirms pišas piedāvājot viņas ir masieres, nevis prostitūtas u.t.t. Tad te ir otrs novirziens - "precēta" :D

Vai draugs Ziemassvētkos pārgulēja ar draudzeni 😁 

Link to post
Ievētējiet sievas jaunākās bildītes
Ierakstīts
5 hours ago, Martinsjaukais said:

Pūkaina ,,vāverīte,, labāka, kā skūpstīt ,,ezi,, .... vai tikko noskūtu... meklēju ar dabīgu apmatojumu. 

Meginu tagad iztēloties , ko tu ar to gribēji pateikt .😁 Nu Izstāsti , kas tieši labāk skūpstot pūkainu vāveriti nekā noskūta?😁 Mūžu meži un vēl līst iekšā ar mēli🤦‍♂️

Link to post
Ievētējiet sievas jaunākās bildītes
Ierakstīts
32 minutes ago, Inspektors Caps said:

Bet uz mežu sēnēs vai ogas lasīt ej? Un zini ka ērces slēpjās tajos biezākajos krūmos 😂

Laba "otmazka", gaidu kad tiksi līdz - es vairs dirsu nemazgāju, jo zem biksēm to neredz.

Tas ir pizdejec , nepietiek , ka viņš te uzspiež nekoptas pizdas , vēl lepojās , ka sevi nekopj🤦‍♂️ Šajā topika vajag kaut kā sadalīt koptas pizdas un nekoptas . Bleg, gribēju paskatīties bildes, priekšā meži, nu nah…🤦‍♂️

Link to post
Ievētējiet sievas jaunākās bildītes
Ierakstīts
8 minutes ago, bolle said:

Domāju gan ka kādam varētu interesēt, īpaši tiem kuri nezin ko darīt ar to savu kūsu un sitot kulakā un klausoties gejus kuri tur pat bizītes pīs lai izpatiktu caurumiņam kurā tie izmērcēties vēlas.

Galvenais nemīz, nav daudz labāka kā uzrāpties īstai matkai mugurā. Zini? Tās ar trimmerētu zālāju nevis gludi skūtu - tas vien liecina par sievieti bez kompleksiem, gatava visam. 😂

Nesanāks mani pārliecināt, Vecit 😁 par nekoptam pizdam un tavām kūsām  vari runāt ar citiem. Iesaku, uztaisīt domubiedru grupiņu.

Link to post
Ievētējiet sievas jaunākās bildītes
Ierakstīts
19 minutes ago, bolle said:

Zin kā, esmu nācis pie secinājuma ka neskūtai vāverei nav ne vainas un tomēr tas ko tu iemācies mīlēt pimpi padara cietāku par ozolkoka zaru, tas prostais un visur pieejamais (skūta vāvere) zaudē savu eksotisko statusu manās acīs. Es pats vairs neskujos jo jūtos komfortabli kāds esmu un es nesagaidu to no sievietes kuru es purinu. Labāk protams pīzdu laizīt kad tur nav jungļi, bet es maukam pīzdu nelaizu - līdz ar to mani šis jautājums mani neuztrauc.

Vecit, es domāju ka cīņu biedriem īpaši neinteresē , ka tu neskujies 😁

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.