Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Par prostitūciju kopumā un detaļās
Ierakstīts
On 3/3/2022 at 7:42 AM, sidlav55 said:

es jau Tev teicu agrāk , ka atspāŗdīs.  tā meiča taču uzrakstīja, ka izdari un aizej, neiznes smsdzenes,  stādos priekšā , atvelkas ar pieciti un pēc tam stundu nodarbojas ar morālo dioreju.   es pats , labu grībēdams , esmu  izaicinājis mīkstmiešu un lūzeru uzbrukumus , šeit apspriestaj meitenītej. man  riebjas tādi murmuli , kas iedomājušies  ka rīkos un norādīs , kā viņāi dzivot.   pie vasarnīcas , upes ielokā man aug naktsvijoles, naktīs no tā necilā zieda ,tāda unikāla un  maiga smarža . esmu mēģinājis  pārstādīt dārzā , neaug.    vēl nav pienācis , kad viņā būs kāda privātā lieta. būtu priecājušies , ka tāda sieviete ir ar mums. taču nē , vajā visos veidos.  pēc tam , kad  nosaucu vinu par Kaķēnīti , viens gandrīz prātu nozaudēja.   aizej  pie viņas, nenožēlosi. pats redzi foto  un ideāls un interesants sarunu biedrs. gūltā fantastiska, divreiz nobučo galiņus un vina jau lido,svirts pēc skvirta......pēc viņas lūguma ,neko vairs nerakstu par mūšu tikšanās reizēm , jo uztraucas , ka  nenovīdigie vat sataisīt mēslu.  es , ja dzīvotu blakus, varētu aizstāvēt fiziki .   Tu prātigs cilvēks , vari sniegt morālu padomu , kā no idiotiem distancētie.  aizej pie Blondy , tur nebūs uz pusstundu izšaut riekstus.

Un kur tādas maigās, jaukās mitinās, kur sastopamas?

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.