Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Vecums, kas nenāk viens
Ierakstīts
pirms 1 stundas, sidlav55 teica:

Elbarto!   Tev nekas nav ierakstīts anketē!  tātad iznāk , ka baidies atklāt sevi , bet nebaidies izteikties par citiem. tas jau ir tāds nevisai glaimojoš gājiens.  saprotu , ja bāriņtiesa ir uzdevusi rūpēties par kādu un Tu cītīgi izpildi, aizrādot savam radiniekam , ka vinš dara nepareizi, viss ir bumbās. bet ja tas onka ir trīs reizes vecāks par Tevi un tikai aiz gara laika sāc mācīt , ko Tev sveš cilvēks dara pareizi vai nepareizi , uzbrauciena veidā, jau ir aizskaroši. dabiski izteikt savu viedokli ir normāli, bet vai to nevarētu darīt tā , kā man ieteica pazīstams jurists.  es rakstītu ,,  man gan liekas , ka laizīt vāveri ir man nepieņemami,,.  kaut kā tā.  sorry ,ja izskatās ka pamācu, bet vai tā nebūtu veiksmīgāk?    es parasti , kad mani sāk pamācīt, kā asaris uzmet spuru, ja vienīgi tas nav akadēmiķis..... ja es skrūvētu riteni un pienāktu puikiņš un teiktu , onka esi tupenis , tas jādara tā, sūtītu vinu vienu māju tālāk. bet ja viņš teiktu , a ja pamēģinātu tā un tā.... uzklausītu .     par to laizīšanu.....tas tā vāji....  darbības varianti ir simtiem , gan ar lūpām gan ar mēli, gan lūpinas , gan podzina , gan ārpusē , gan iekšpusē......un ja no tā kaifs tad tikai uz priekšu..... 

Klau, opi, man te nekas nav jātklāj, te nav soiālie tīkli. Es te nesēžu 24/7, man ir sava dzīve, atšķirībā no daža laba kas te mēģina vākt kaut kādus karmas punktus, es nekādus lamu vārdus nekur neizmantoju un leksiku nekur nepielietoju nepareizi, tāpēc labāk atstiep kājas dīvānā un iedzer sirds dropes.

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.