Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Pērkamais Sex Vs Mīļākā Vs Laulība
Ierakstīts
34 minutes ago, Viltniece said:

Bļins nu jums panesās topiks - izlasiju bēdu par sievu eskorta meiteni.. sasmējos .. precejusies gan nebiju, bet sen senos laikos , kad zale bija zaļāka un debesis zilākas , biju kopā ar vienu chali, viņš darbaholiķis , savadak nemaz nenosauksi,’ticiet vai nē , es veiksmiigi visu apvienoju ar milakajiem.. nu jaa ne gluži eskorts varbūt bet ideja pat teatri tapati.. kamer vien vienam no pāra ir un būs rozā brilles - nekas nav neiespējams un arii izdomat ko teikt var vienmer ,ja smadzenes kaut nedaudz pakustina vairāk, tā kā reala situacija no dzives .. gadas arii taa

Visu var izdarīt, arī apstiprinu 😏

Tie, kas bļitkojot velk karpas - sveiciens no atmasku bērnudārza 😅

Link to post
Par prostitūciju kopumā un detaļās
Ierakstīts
29 minutes ago, Messers99 said:

Vagonu ielas 22 pagalmaa atradu vadiitaaja aplieciibu viirietim (1985.g.dzim.M.B.). Paraadiiju vienai meichai, atbildeeja, ka nav vinas klients. FB ar taadu vaardu un uzvaardu vismaz 10. Nedaudz peec foto atbilst 1 pazharniekam un 1 aarstam, bet iisti taa kaa nav. Ko man dariit ar to apliec., aizvest uz CSDD vai atdot komendantei Irai no V-22? iipasnieku luudzu pieteikties PM, varu nodot kaadai meichai, kam uzticaas, ja nee, naakamned.CSDD ievediishu

you da real MVP! Ja nu kādam no foruma.

Link to post
Pērkamais Sex Vs Mīļākā Vs Laulība
Ierakstīts

Ir bijušas vairākas mīļākās, bet jau no paša sākuma abi vienojamies par noteikumiem, kurus nepārkāpsim un abiem būs saistoši. Tā arī attiecības ilgstoši ir izdevies uzturēt. Arī ar mīļakajām ir "rozā briļļu" fāze un visa pārējā lieta, kas ir normāla pie jebkurām attiecībām.

Tā kā esmu milf/mature cienītājs, tad parasti cielēju uz vecākām un ari tādas esmu bijis testēt par dolāriem. Godīgi pats izvairos no jaunajām, jo negribu samīlēties un otrādi. Tad galvā parādīsies domas par to, ka vispār jau varētu arī dzīvot citādāk utt. un tas ir tas, ko man točna nevajag.

Vispār daudz ko rakstīt, bet dotajā momentā no manis izkrita ārā šis. 

Link to post
Tēma par veselību, higēnu, slimībām, medicīnu
Ierakstīts
14 hours ago, Mark.69 said:

tas ir kā? pēc pieredzes ar hlamīdiju salaizīšanu 😛 pie prostitūtēm un no labām draudzenēm vēl šo to saķertā 🥵- pēc tam labi papisties 🥳 pie fejām un vēl dabūt novērtējumu 🔬 par simptomiem pie viņām ? ? laikam es duraks 🤗 nesaprotu🤔

long story short : fejas-speciālistes pirms darbiem paņemsies ar tavu locekli, lai saprastu, ka tev nav gonoreja. Par visiem pārējiem infekciju izraisītājiem neko nepateiks...nu ja nu vienīgi loceklis tiešām netiek kopts. 

Link to post
Tēma par veselību, higēnu, slimībām, medicīnu
Ierakstīts

Lasu un smiekli nāk. Daudz visādu pus-patiesību. Par suliņām no krāna visticamāk pārbaude uz gonoreju, bet sifili/sēni/trihomonu/ureoplazmu ar to nenoteiks. Uztriepe no urologa, jo? Te tiešām ērtāk pilno paneli par 53eur vai arī sts paneli ap 20eur (čuriņa stobriņā). Meklejujaunumus būtu precīzākā pieredze un ievērot piesardzību līdzīgi, kā to dara viņš.

Link to post
Tēma par veselību, higēnu, slimībām, medicīnu
Ierakstīts

Tā kā apmeklējumus veicu reti, tad reizi ceturksnī uztaisu HIV un HCV testus. Tā kā viss ar gumiju un labākajā gadījumā ielieku kaut kur pirkstus, tad STS pilnais panelis reizi gadā. Ja dotu sūkāt bez preža, tad STS panelis būtu loģisks 14 dienas pēc tam par ko ieminējās kolēģis iepriekš (ņemot vērā asimptomātiskos gadījumus)

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.