Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Smieklīgākie Sludinājumi
Ierakstīts

Intimate relations wanted this coming Monday or Tuesday 26 - 27 March in the district of Zemgale. Can be in car or maybe hotel will pay good euro's to the right woman 18+ please reply with phone number to arrange via message on whatsapp / viber. 100% genuine and discreet offer.

Intīmas attiecības vēlējās, lai tas nāk no pirmdienas vai otrdien, 26. - 27. martā Zemgales rajonā. Var būt automašīnā vai varbūt viesnīca maksās labu eiro pareizai sievietei 18+, lūdzu, atbildi ar tālruņa numuru, lai sakārtotu ar ziņu par whatsapp / viber. 100% īsts un diskrēts piedāvājums

Vārds: Jelgava

E-pasts: and***@live.co.uk

Pilsēta: Jelgava

Link to post
Smieklīgākie Sludinājumi
Ierakstīts

???/

Lietotāja vārds MAZAKUCITEx Dzimšanas diena 10.05.1997 Dzimums Sieviete Orientācija Hetero Vecums 20 Valsts Latvija Pilsēta Rīga Augums 170 cm Svars 50 kg Reģistrācijas datums 16.11.2017 13:26 Pēdējais apmeklējums 16.11.2017 13:49 Nedaudz par mani:
    zvanat.man var piedzirdit,ESMU ALKOHOLIKE,man 20,No Rigas.Dzivoju Raunas iela un Avotu iela 6. esmu nedaudz stulba,pasista,nedaudz ar putniem..bet galvenais ka var pist uz nebeedu. 24861626

Link to post
Smieklīgākie Sludinājumi
Ierakstīts

http://intim.lv/lv/adv/read/hetero-man-looking-for-serious-relationship/576069/index.html. Vārds: Nik

Vecums: 30

E-Pasts: nik***@inbox.lv

Sludinājums

 

Мой клиент (мужчина, тридцать лет, 1 м 74 см, 74 кг,бизнесмен, привлекательный и сексуальный).Хочет продолжить свой род и реализовать себя как отец.В силу своего образа жизни, ценностей и морали клиента мало кто выносит и переносит, да и ему так будет проще, если он воспользуюсь суррогатным материнством, тем самым реализовав себя как отец и продолжив свой род. Клиент не против, если суррогатная мать даст согласие после рождения ребёнка взять на себя обязанности матери и так же не против, если она откажется после рождения ребёнка претендовать на ро

Link to post
Smieklīgākie Sludinājumi
Ierakstīts
adekvaatam,apaljumu miilosham viirietim piedaavaaju tikties pie manis klasiskam seksinjam pret atliidziibu. argumiju 70 eiro, bez gumijas 90 eiro.
money-icon-24.png Commercial announcement
Name:  :)
Age: 24
City: Rga 
adekvaatam,apaljumu miilosham viirietim piedaavaaju tikties pie manis klasiskam seksinjam pret atliidziibu. argumiju 70 eiro, bez gumijas 90 eir0   adekvaatam,normaalam,vīrietim piedāvājam pavadīt šo piektdienas vakaru kopā 

ar mums. divām jaukām sievietēm. pret samaksu. konfidencionāli. esam 
atraktīvas. šodien uz 21.00 vakarā. vai tiešām, neviens nevar tikt?

burvîgâs (25) - saldas.meitenes@inbox.lv  piedāvājums visiem jaukajiem diezgan lielu apaļumu mīļotājiem. atdošos par 

samaksu... tikai bez saapiigaam lietaam un perversijaam. varu ritdien. vietas 
nav.

miss (24)

post-16730-0-37511400-1472852803_thumb.jpg

post-16730-0-76664100-1472852833_thumb.jpg

Link to post
Smieklīgākie Sludinājumi
Ierakstīts

Eitene ar apalumiem savas vietas. Ne resna ne tieva 
piedava seksu. Stridzami. Par cenu epasta. Iespeja tikties 
tikai vakarpuse.. Bez anala un orala.. Visu atri un operativi 
um iet ktrs savi celu. Perfersos vai tadus kas nesaprot 
kas rakstit ludzu netraucet. TUKUMS

Link to post
Smieklīgākie Sludinājumi
Ierakstīts

http://www.gribu.lv/view.gribu?site=gribu&bn=gribu_eskortpakalpojumi&key=1417589085&first=1417589085&last=141753763

skortpakalpojumi, masāža un citi komerciāli sludinājumi
Ievietots 03.12.14 08:44 Lasīts 182 reizes. 
Vīrs uz nomu!!! Nepieciešams vīrietis? Ir galaicīgi??? Nav ar ko parunāt kaut vai par neko. Trūkst mājās virieša rokas? nav kas visu salabo? Nav kas tev uztaisa kafiju vai kaut ko vairāk rakstiet un sarunāsim.

valdis - vv79@inbox.lv - Visi sludinajumi no e-pasta adreses

9                 

Link to post
Smieklīgākie Sludinājumi
Ierakstīts

    Eskortpakalpojumi, masāža un citi komerciāli sludinājumi - 418669 sludinājumi   eskort pakalpojumos gribu.lv zskatigs puisis atlidzinas sievietei par nodrochisanu man mana 

masina. Konfedenciali

lauris - laurix@mail.lv - Visi sludinajumi no e-pasta adreses                                            STEIDZAMI MEKLĒJU DZĪVESVIETU RĪGĀ. 

20/168/60

majas - majas1233@inbox.lv - Visi sludinajumi no e-pasta adreses        meklēju kādu kas uz saprātīgiem nosacījumiem var uz gadu aizdot 500 ls

kolete - brown_bateria@yahoo.com - Visi sludinajumi no e-pasta adreses

 NEREDZU TE NEKADU SAKARU AR SEKS ESKORT PAKALPOJUMIEM.

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.