Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
On 26.04.2024. at 13:06, sidlav55 teica:

tieši tā!   ir patrāpījušās sievietes tādas , ka ejot pa ielu visu ar skaudību skatās , bet gūltā nekāda. un ir bijušas , kas  pat lauku pelei līdz netiktu, bet pēc mīlas priekiem saproti , ka tādu feerverku nav iespējams atkārtot. Morēnai bez mums garlaicīgi palicis? daudz jaunpienācēju , vai spēs novērtēt  Morēnas augslabdzimtibu?? ne inspektors , ne Haris nav vairs aktīvisti šeit.....nāksies ar penžiem iztikt!

par seksu precīzi saskan ar manu pieredzi! 

Vissūdīgākais sekss ir garlaicīga baļķa urbināšana,tad arī pilnīgi vienalga  cik tas ir skaists

Link to post
Ievērībai
Ierakstīts
pirms 5 stundām, blablabla teica:

Esmu ievērojis, ka netālu no Origo ļoti daudzām importa dāmām viena un tā pati adrese. Tā, ka pārāk daudzām. Ko ar to gribu teikt? Padomājiet, vai maksāt tos 200 šekeļus par pārcenotu sūdu būs tā vērts, kad izspers durvis un visus draudzīgi ar pliku dirsu aiztransportēs “aprunāties”. Pats tādēļ tur neeju, tas ir tikai laika jautājums. 

Jebļas Birojs uzskata,ka galvenais pirms tam ir beigt!

Īpaši apdāvinātie var atšaudīties....

Link to post
pirms 2 stundām, Lana Deina teica:

Man vispār vienalga kā kurš izskatās, visi mēs te -na ļubiteļa.Bet tas ka reāli varde,pretekle,puvekle un mele,kas pat neprot melot kaut cik tēlaini un ticami. Tad te dirsā visiem līda,tagad raškas pasaules gaidītajus atbalsta un gvelž cik te slikti un geji ar trasgenderiem visu pārņiemuši. Cik daži var būt akli,kurli un nedomājoši....

Es par to cik ļoti āriene sakrīt ar mentālo stāvokli! Šarikovs kā prototips Bulgakovam neuzradās nejauši...

Link to post
eskort meitenes
Ierakstīts
pirms 13 stundām, daredevil85 teica:

Tām IG beibēm uzspīdināt košāku gaismu un tās sāks kust no plastmasas daudzuma viņu feisos un pupos un pakaļās. Da nu nah..! :D

Tas nekādi nemaina vizuālo attēla noformējumu. Es runāju par fotogrāfiju,tu par pupiem. Sanāk parastais bezsakars,vēl tikai dirsties jāsāk kurš krutāks

Link to post
eskort meitenes
Ierakstīts
On 1.02.2024. at 20:50, daredevil85 teica:

No manas puses varu teikt ka man, personīgi, interesē tikai nostaļģija. Tīri cik dabīgi skaistas bija meitenes kad es pats vēl biju zaļš 🙂 Šobrīd nekā tāda nav, visur Playboy, Klubs utt, pārtjūnētas beibes. Ehh, bija laiki...

Slikti tur viss bija! Saku kā bildētājs. Slikti viss,no wb līdz meikapam,pōzām un videi,pat apakšveļa bija slikta,ja bija. Ļoti naturāli un bez estētikas,tas nav Gleizds utaml romantiķi. 

Šodien IG lūzt no seksīgākām bildēm kas taisītas ar telefonu. 

Link to post
Brieža gaļa
Ierakstīts
pirms 12 stundām, Blondy teica:

Es jau sāku meklēt tērpu 🤭

p.s ļoti žēl , ka topika autors neielika sludinājuma  linku vai screenshoot , kur ir norādītis numurs vai epasts . Interesanti , kas aiz šī sludinajuma slēpjas  😁

83346AF0-AC8A-4951-8EED-3D0497024B57.jpeg

Jebļas Biroja Locekļi svinīgi pieceļas un salutē!

Link to post
Brieža gaļa
Ierakstīts
On 24.02.2024. at 01:09, Saids teica:

Humors humoram - bet, ja šis “ konservu piedāvātājs” pats ir mednieks, tad te ir acīmredzams mednieku ētikas kodeksa pārkāpums: “ Ētiska attieksme pret nomedīto dzīvnieku ietver sevī arī atbilstošu un cieņpilnu medījuma izmantošanu un eksponēšanu tādā veidā, lai tas nebūtu aizskaroši citiem medniekiem un sabiedrības locekļiem.” Interesenti var paskatīties - te vēl ir arī citi atbilstoši citāti https://www.lms.org.lv/Uploads/2018/12/12/154459**05_1416.pdf

Es no tā pidara gribu piedzīt morālo kompensāciju!!!

Šodien bodē ieraudzīju aļņa konservus un galvā pavīdēja tā tizlā bilde!!!! 

Man toč būs jārīko gruppen seksen orģija,lai izdzītu šito ārā. Uz pasākumu viešņas nāk brieža tērpos un ar smukiem radziņiem....liekas,ka laba ideja😀 jasakoļī tik Blondy vēl....🔥

Link to post
Brieža gaļa
Ierakstīts
On 21.02.2024. at 20:40, Blondy teica:

Es domāju , ka pēc  vakardienas visi jau palikuši veģetāri, vismaz uz meža gaļu noteikti 😁

Ko vins darīs ar divām vāverēm ?😁

16F76CA8-E7A2-4969-8D39-6DBD62185E7A.jpeg

Kaut kā tā,jā.... 😀 

Link to post
Brieža gaļa
Ierakstīts
pirms 30 minūtēm, sidlav55 teica:

ko gan nākošais tirgonis piedāvās?   fējas arī drīz sāks meža veltes piesaistīt sludinājumos, ogas riekstus sēnes.....

Arvien labāk 🔥

Link to post
Brieža gaļa
Ierakstīts
pirms 3 minūtēm, Blondy teica:

Gribu.lv  pardod meža  gaļu, kaut kas  jauns😁, l Es domāju, ka vins uzskata , ka brieža gala, kas ir bildē  🤭

 

Ceru,ka viņš savu geju fanu loku ir ieguvis!

Link to post
Brieža gaļa
Ierakstīts
pirms 47 minūtēm, Blondy teica:

.., Un visa žūrija , nevis tikai viens 😊

Xtri, Tu padomā kārtīgi, Tev sanāktu labs bizness - fotografēt Tu māki , brīva niša , neviens tādus kursus nepiedāvā , gribētāji būtu pa pilno un meitenēm  un citiem būtu patīkami skatīties estētiskas bildes😊 

mēs tikai palīdzam cilvēkam pārdot brieža gaļu😁

Bet kādam ķīselim galvā jābūt,lai ar tādu bildīti tirgotu gaļu 😂😂😂😂 es nevaru 🙈

Link to post
Brieža gaļa
Ierakstīts
pirms 2 stundām, Blondy teica:

Nu… par cik man ir ļoti spilgta iztēle, man jau patika Tava ideja 😇

 

Par kursiņiem ļoti laba doma - visi “ brieža gaļu” reklamētāji varētu draudzīgi iet pie Tevis kolektīvi mācīties kā estētiskāk prezentēt sevi. - fotografēt . Tev vajadzētu ielikt labu sludinājumu, ka tu rīko kursus, un kursu beigās būtu eksāmens - konkurss , kuram skaistāk sanāk. Vel jāizdomā, kas būs balvā un, kas būs žūrijā( varbūt pieaicināt gejus, tie labāk varētu izvērtēt 😊)  
p.s ja Tev vajag kādu palīdzību ar ideju , varu palīdzēt 😊 taisām bizness plānu 😁

Geju žūrija 😀😀😀😂  Jebļas Birojs aplaudē stāvus!!!

Balvā,geju žūrija nosūkās smukāko daiktiņu 🦸

Link to post
Brieža gaļa
Ierakstīts
pirms 2 stundām, daredevil85 teica:

Jebļas birojam jāliek 0,5 galdā pēc tādiem skatiem :D

 

Baidos,ka līdzsvarota stāvokļa atgūšanai man šovakar vajadzēs veldzēties vagīnā.....vislabāk jau divās,Blondy,Jūsu gājiens.....

Link to post
Brieža gaļa
Ierakstīts
pirms 13 stundām, Blondy teica:

Ja, un salīdzina ar foto un saka, īstenībā tev  ir mazāks nekā  foto . Vai tiešām ta ir tava bilde, bilde bija lielāks  😁( joks)😊

Jebļas Birojs joprojām atrodas šoka stāvoklī!

KATEGORISKI nosodam šo neapzinīgo locekļu derdzīgo paradumu!

PS būtu vismaz nofočēt papūlējušies glaunāk! Varbūt es varu kļūt stāvus bagāts caur šādiem kursiņiem....😀

Link to post
M91 abižojusies un dosies uz policiju 🤣
Ierakstīts
pirms 26 minūtēm, sioux1 teica:

Bet ja viņa ir izmesta no saeimas, vaitad drīkst kandidēt ? 🤔

Drīkst. No valdības mājas izmeta par nepatiesu info iekš CV,tagad kā godīga malkas krāvēja-prostitūta droši var startēt EP kandidātos. 

Sliktāka par ždanoku jau nebūtu,ja nopietni.

Link to post
Девственность
Ierakstīts
On 25.02.2023. at 01:25, Blondy teica:

Ne, man savādāk . Man dzīvē  ir bijis sekss bez gumijām , tā ka nevainību tomēr zaudēju .

Bet tagad jau ceturto gadu noteikti  man ir seksa atturības gadi , tā kā ieildzis gavēnis un atturos no seksa 😀@traxersaka, ka sekss ir ar gumijām tas pats kas dročit, tad es dročiju , (oi… masturbēju) gadiem🤦🏼‍♀️🤣

Žēl ka mana sieva to nesapratīs 😂 es labprāt padročītu ar Tevi.....tikai sirdsapziņa neļauj

Link to post
Tā pat
Ierakstīts
On 26.11.2022. at 00:00, dexster16 teica:

Ja man patīk sievite ~ 50, lielām krūtīm, normālu dupsi. Tad tas ir noziegums?

Jebļas Birojs informē - Xtrā noziegums būs šajā situācijā neizpist un nerakstīt atsauksmi!

On 26.11.2022. at 00:00, dexster16 teica:

Ja man patīk sievite ~ 50, lielām krūtīm, normālu dupsi. Tad tas ir noziegums?

Jebļas Birojs informē - Xtrā noziegums būs šajā situācijā neizpist un nerakstīt atsauksmi!

Link to post
M91 abižojusies un dosies uz policiju 🤣
Ierakstīts
On 21.11.2023. at 19:52, sioux1 teica:

160 stundas sabiedriskā darba. Varbūt mēs kopīgiem spēkiem varam izlīdzēt? Tā teikt - apvienot patīkamo ar lietderīgo 🙋‍♂️

Mēs taču skatāmies liela sabiedrības daļa , diezgan lojāla un gatava iesaistīties tiesas sprieduma izpildē 

 

Screenshot_20231121_194802_Chrome.thumb.jpg.f9f6e806f45ea008e5d483ab31497467.jpg

Jebļas Birojs šo atzīst par gada labāko ieteikumu! Virzīsim Prezidenta kacelejai uz izskatīšanu,ir dažas nianses ko jāatrunā,piemēram ja stundas laikā GG lieto vairāki pakalpojuma ņēmēji tad laiks summējas,vai kā? Tāpat neskaidrības rodas,ja tiek pieaistīta vēl kāda aroda māsa...

Link to post
Kāpēc mans dzimums ir tā∂i?
Ierakstīts
pirms 15 minūtēm, JānisBR teica:

@UmmisEsi atradis īsto forumu kur stāstīt ka nevajag meičām maksāt par seksu! Ja meiča ir pilngadīga un grib piepelnīties un kāds ir ar mieru viņai maksāt, tad kur ir problēma!

Varbūt labāk iesaisties kādā labdarības organizācijā, kas palīdz tām, kuras ir trafficked un nonākušas neapskaužamā, bezizejas situācijā.

Laikā,kad  pilnizmēra 3. Pasaules karš var sākties jebkurā mirklī uztraukties par to,ka maukas grib pisties par naudu un tēviņi grib maukas....tā arī vilkus par vegāniem var provēt uztaisīt

Link to post
Kāpēc mans dzimums ir tā∂i?
Ierakstīts
pirms 5 minūtēm, sidlav55 teica:

uzrakstīts , ka 40 gadu vecs!   nu kaut kāda vārguļu paaudze..... es 40 vecumā   mīlējos ar visām kas kustējās. tāpēc esmu saglabājis spējas vēl tagad aizcilpot pie skaistulēm.  tagad  veči apmierinājumu gūst spaidot klaviatūru.  šiitais lūzeris vispār varēja iznīkt!. te laiku pa laikam tādi parādās,  tipa melmates meklētāji  un nevainības zaudēšanas āksti. bet vini ātri izsīkst. 

+ visam. Es kā traks pisos ap 30,gan patika,gan sanāca 😀 ap 40 palika mierīgāk,sāka ieslēgties otra galva...

Jāsaka godīgi,ar fejām bija visgarlaicīgāk,tiešām labā atmiņā palika divas milfas un viss

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.