Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai

PUH.lv » Sievietes meklē vīrieti seksam » Janīna

Ievietots: Šodien 20:04 | Lasīts: 51 | Sludinājuma ID: #7817756

 Janīna (45 gadi)

Sieva uz mēnesi.
  • Janīna (45 gadi) (Foto!) iepazīsies ar vīrieti seksam (#7817756)
Sludinājuma ID #7817756
  money-icon-24.png Komerciāls sludinājums
Vārds Janīna
Vecums 45
Pilsēta lvRīga
Telefona numurs 2300**** Uzzināt tālruni
E-pasts llo***@inbox.lv 
Link to post
Smieklīgākie Sludinājumi
Ierakstīts
pirms 2 stundām, Roberto teica:

Nu, pa lēto.... 🤦

 

IMG_20240501_152249.jpg

Kā nekā tikko ir izgājusi no attiecībām Aļņa vairs nav. Skaisti pēc tiktoka dzīvot grib. 

Gan jau atradīsies kāds 👍🥃vai sāks visādus savādāks pakalpojumus piedāvāt tāpat kā viena gribēja ménesi no 5tk vai cik tur😅⛏️

Link to post
Smieklīgākie Sludinājumi
Ierakstīts

Kādam nav paveicies😅 iekļuva konveijerā😅

snapshot_puh.lv_1714551532804.png

Link to post
Smieklīgākie Sludinājumi
Ierakstīts

Atgādinājums visiem par tēriņu ielu! Sākumā paņemat šo un tad lūkojaties citur🤣🤣👍🥃🥃🥃

 

kitija43 (46 gadi)

;;;gaidu relam sexsinam tagat un no ritina\\gaidu realu virieti dazadam jaukam sexsinam lielu dupsi un 4 izmera krutim;;;;; Ja 💕🌹🌹 piedavaju 💖 minet 💞 sexs 💗 anal sexs 💗 kuni anusling 💗 vaginal fisting un masažinas 💕 ceniņa ar preziti 35 euro bez 40 euro 💞💕 gaidīšu jaukumin zvani kad tuvosies 💗💕💕 ;;;;;wacapa divi devini astoni septini devini viens pieci septini lielu dupsi un 4 izmera krutim;;;;; Ja 💕🌹🌹 piedavaju 💖 minet 💞 sexs 💗 anal sexs 💗 kuni anusling 💗 vaginal fisting un masažinas 💕 ceniņa ar preziti 35 euro bez 40 euro vietiņa netālu ir vietina netalu no turibas 💞💕 gaidīšu jaukumin zvani kad tuvosies divi devini astoni;;dpieci devini pieci septini sesi ir talrunis divi devini astoni septini devini viens pieci septini;;;;;
Sludinājuma ID #7813091
Vārds kitija43
Link to post
Smieklīgākie Sludinājumi
Ierakstīts

Šis gan ir ekstrēmi😳

Kā reizPorziņģotam👍🥃🥃

PUH.lv » Sievietes meklē vīrieti seksam » Marina

Ievietots: Šodien 11:21 | Lasīts: 265 | Sludinājuma ID: #7753735

 Marina (62 gadi)

Jauka
  • Marina (62 gadi) (Foto!) iepazīsies ar vīrieti seksam (#7753735)
Sludinājuma ID #7753735
Vārds Marina
Vecums 62
Pilsēta lv
E-pasts bai***@inbox.lv Parādīt e-pastu
Link to post
Aļņiem būs kur izvērsties
Ierakstīts

Iespēja pārskaitīt kaut ko, kamēr vēl nav nokavēts. 🥃

PUH.lv » Sievietes meklē vīrieti seksam » Jana

Ievietots: Vakar 23:10 | Lasīts: 482 | Sludinājuma ID: #7753211

 Jana (27 gadi)

Rīīīgaaaaaa…. Ko jūs šovakar ?😌
Tiekamies uz šo nakti ?😋
Vai stundu , vai kā pašiem labāk , ērtāk.
Ja ir vietiņa varu aizbraukt ciemos , varam sadarīt blēņas , esmu ar auto .
Simboliski 35€ par h💋
Sludinājuma ID #7753211
Vārds Jana
Vecums 27
Pilsēta lvRīga
E-pasts kal***@gmail.com
Link to post
Gads bez eskortdāmām (so far)
Ierakstīts

Zaudējam kolēģi, zaudējam. 

Tad kad saskaitīs  iztērētos līdzekļus, lauku u.c.  uz savu eksperimentu sapratīs, ka paldies laba pieredze, palieku pie fejām. Ar fejām dažriez tikai ir ļoti precīzi jāmenedžē laiks gandrīz kā pie savienotājiem dzelzceļa maršrutu attiešanas laikiem) 

Link to post
Smieklīgākie Sludinājumi
Ierakstīts
pirms 11 stundām, Winnie Lapuh teica:

https://puh.lv/lv/cat-girls-looking-for-love/ad-ir-kads-kungs-ar-nop/7727071.html
PUH.lv » Sievietes meklē vīrieti nopietnām attiecībām » Daaaama
Ievietots: Šodien 14:23 | Lasīts: 36 | Sludinājuma ID: #7727071
Daaaama
Ir kāds kungs ar nopietniem nolūkiem kas var palīdzēt salikt IKEA plauktu bez instrukcijas???? Plāna galdiņa urbejus netraucēt.
Sludinājuma ID    #7727071
Komerciāls sludinājums
Vārds    Daaaama
Pilsēta    lvRīga
E-pasts    gar***@inbox.lv Parādīt e-pastu

Eu, nu sviests :D Pisienu būtu iedevusi par palīdzību salikt plauktu, bet te vēl jāprec pēc tam ir - ar nopientiem nolūktiem jānāk plauktu salikt :D 

 

 

Rekur kā reiz ir meistars😅

PUH.lv » Sievietes meklē vīrieti seksam » Meistars

Ievietots: Šodien 1:46 | Lasīts: 77 | Sludinājuma ID: #7727783

 Meistars (40 gadi)

Profesionāls meistars veic dažāda veida māju un dzīvokļu remontdarbus un celtniecības darbus. Elektroinstalācija, kanalizācija, galdniecības darbi. Mūrēju krāsnis un skursteņus. Logu-durvju montāža, apdare
  • Meistars (40 gadi) (Foto!) iepazīsies ar vīrieti seksam (#7727783)
Sludinājuma ID #7727783
Vārds Meistars
Vecums 40
Pilsēta lvRēzekne
E-pasts pro***@inbox.lv 
Link to post
Aļņiem būs kur izvērsties
Ierakstīts

Kārtējais scam ar noecīgu summu. Aļņu pievilināšanas ēsma. Neesi alnis bet esi tīģeris.

 
 

PUH.lv » Sievietes meklē vīrieti seksam » Krista

Ievietots: Šodien 16:34 | Lasīts: 132 | Sludinājuma ID: #7715977

 Krista (25 gadi)

Labdien🥺
Vai kāds ir labsirdīgs vīrietis kas var izpalīdzēt ar 9€ lai tieku no Liepājas autoostas mājas uz Rīgu 😭
Es kopā ar savu mazo dēliņu , viņam bezmaksas biļete , bet man pašai nav kā samaksat , apsolu no algas atdot
! Ja kāds var izpalīdzēt , gaidīšu zinu!
Sludinājuma ID #7715977
Vārds Krista
Vecums 25
Pilsēta lvRīga
E-pasts kde***@gmail.com
Link to post
Smieklīgākie Sludinājumi
Ierakstīts

Šodien ir iespēja kārtīgi izpurināt Iruci🥃🥃🥃🚬🚬🚬

Ievietots: Šodien 14:12 | Lasīts: 53 | Sludinājuma ID: #7715789

 Irucis (39 gadi)

Piedavaju seksu tava vieta, no tevis alkohols, cigaretes, ja sagrabinasi tad 5eiro par 24 stundam, zvani divi pieci divi seši, seši, pieci, divi, divi, esu slaida auguma, bilde mana, watsapa cits numurs divi četri deviņi septiņi pieci viens septiņi seši, ir telegram
  • Irucis (39 gadi) (Foto!) iepazīsies ar vīrieti seksam (#7715789)
Sludinājuma ID #7715789
  money-icon-24.png Komerciāls sludinājums
Vārds Irucis
Vecums 39
Pilsēta lv
Link to post
Brieža gaļa
Ierakstīts

Gada pišas balvas ieguvējs  ir zināms! 👍😂😂😂 Pārējie var necensties!  

Vai brieža gaļa ir domāts dicpic? 🤔 

Ļoti daudz kausu👍😂😂😂🍺🍺🍺🍺🍺🍺🍺🍺🍺🎉🍾🤮💪🥇🏆

Link to post
pirms 8 stundām, Blondy teica:

Interesanti - greizsirdīga prostitute un greizsirdīgs klients veido  attiecības 😁Laikam cilvēkiem dzive par maz adrelina😊

Tēma greizsirdība attiecībās tas nav priekš manis. Kāda  jēga veidot attiecības ar cilvēku , kuram netici  un nav pieņemams , kads cilvēks ir . Lielāka problēma attiecības, kad cilvēks grib otru pārveidot, uzspiest savu , zāģēt , utt . Jau pašā  attiecības sākumā  vajag iizrumat lietas, kas ir pieņemams  un kas nav, ja otrs  to pieņem , tad viss ok Ja ne, tad nav jēgas veidot atteicibas un viens otru mocīt. Greizsirdiba ir mazvērtības komplekss, kad cilvēks nav pārliecināts par sevi un neuzticība partnerim. Tās  jau ir slimas  attiecības un priekš  tas vajadzīgs , tad jau jāmeklē palīdzību psihologam , lai paceļ cilvēkam pašapziņu . 

Kāpēc tik skarbi?😊Varbūt cilvēks grib veidot attiecības un velas dzirdēt viedokļus un salikt visu pa plauktiņiem 😁 

Tas jautājums jau tika uzdots! Ar kādu mērķi vēlas kaut ko veidot ar feju? Tu jau šos interesants jautājunus un pārdomas uzrakstīji👍 Tāpēc atlika tikai iemest savas  skepses 5 kapeikas👍

Link to post
pirms 1 stundas, sidlav55 teica:

tā pat vien pat mušā nelido pa gaisu.  cilvēciņam gan jau kaut kas aiz ādas! marketingu vai  reklāmu izvērš...

Protams muša tāpat vien nelido, izmanto gravitāciju un spārnu radīto vilkmi😂😂👍

Link to post

Par neko jautājums. Pirmais posts un un jau Googles līmeņa jautājums. 

Dzīvo savu dzīvi, nevis jautā kaut ko.

Link to post
Aļņiem būs kur izvērsties
Ierakstīts

Aļņiem ir eksluzīva iespēja izpausties! 

Bz (30 gadi)

: В поисках любовника который сможет закрыть мои срочные финансовые вопросы . Несколько тысяч . Красивая девушка не из сферы эскорт
Sludinājuma ID #7667422
  money-icon-24.png Komerciāls sludinājums
Vārds Bz
Vecums 30
Pilsēta lv
E-pasts f***@inbox.lv Parādīt
Link to post
Smieklīgākie Sludinājumi
Ierakstīts

Kad Google transleiters tulko🍺🍺🍺🍺🍺

Sveiki, mīļā, es esmu Guila, nerātna skaista sieviete, ar pieredzi, gatava sniegt jums daudz prieka. Kaislīgi, jutekliski, mīļi, erotiski, sievišķīgi un pārdroši!!! Ar 1,65 ctm, maigiem izliekumiem, mani sprauslas kā knupji un nospiestu pogu, lai maigi skūpstītu, mani mati ir mīksti un gari, tumšas acis un mute kā sirds.

Mana attieksme pret klientiem ir lieliska. Esmu 100% neatkarīgs eskorts.

Ar mani tu pavadīsi ļoti karstu un spraigu mirkli, mīļotā stilā.🔥🔥

* Es apmeklēju tikai kungus, kuri ir cieņpilni, izglītoti, karsti, kaislīgi, dedzīgi, smaržojoši.
Link to post
Smieklīgākie Sludinājumi
Ierakstīts
pirms 4 minūtēm, JānisBR teica:

Nesaskatīju sludinājumā neko smieklīgu. Smalkā un simpātiskā meitene gan nepiedāvā savu foto, tātad var gadīties, ka tikšanās būs sarunāta ar dāmīti uz 95 kg, kurai būs tuvāk 50 gadu jubilejai, bet tāds atgadījums šeit LV ir maukuru ikdiena. Not funny at all!

Tas ka otrā atkāpe sākās trešajā personā tas neko, tas ir ļoti normāli apmēram tā starpcitu it kā stāstītu ko sunim pastaigā patīk darīt😂 

Par pārējo tikai pasmiešos. 

Link to post
Smieklīgākie Sludinājumi
Ierakstīts

Smieklīgi ne smieklīgi, bet sludinājuma tekstā kaut kas nelīmejas kopā😂😂😂 

Ievietots: Šodien 16:24 | Lasīts: 87 | Sludinājuma ID: #7615142

 FWB 🍌🍒 (27 gadi)

Smalka, simpātiska meitene vēlās atrast foršu un atsaucīgu partneri intīmajiem mirkļiem. ;)
Viss konfidenciāli, bez liekām sarakstēm.


Metene ir liela klasiskā seksa piekrītēja, labprāt bauda orālos glāstus un mīl arī ekspērimentus. Asu izjūtu kātra. :))
Tiktos , lai pamīlētos varam sarunāt bez garas sarakstes. :)
Bez fotoapmaiņas.


Par tikšanād vietu un dāvanu 150, eiro būs jāparūpējās Tev.

Raksti ēpaasta, tur arī vienosimies . ;)
Sludinājuma ID #7615142
  money-icon-24.png Komerciāls sludinājums
Vārds FWB 🍌🍒
Vecums 27
Link to post
Normals eskorts kas runā latviski?
Ierakstīts
On 9.01.2024. at 16:51, marss2003 teica:

Pie šīs ir kāds bijis ? Dārgi prasa

Screenshot_2024-01-09-16-50-06-361_com.mi.globalbrowser.jpg

Šī nav LV feja. Iebraucēja.

Link to post
Smieklīgākie Sludinājumi
Ierakstīts

Izskatās, ka no Siguldas ir izmesta,princis ir pazudis, tagad  Ir kādam iepēja paņemt Iruci pie sevis.

Ievietots: Šodien 7:36 | Lasīts: 317 | Sludinājuma ID: #7591741

 Irucis (39 gadi)

Piedavaju, klasisko, oralo seksu, kuni, ka ari mekleju dzives vietu, vecums no 18 lidz 70, varu parvakties nekavejoties, esu Riga, vieta ir, var tava vieta vai auto, analo nepiedavaju, zvanit no 10:00, zvani divi pieci divi seši, seši, pieci, divi, divi, esu slaida auguma, bilde mana, watsapa cits numurs divi četri deviņi septiņi pieci viens septiņi seši
  • Irucis (39 gadi) (Foto!) iepazīsies ar vīrieti seksam (#7591741)
Sludinājuma ID #7591741
  money-icon-24.png Komerciāls sludinājums
Vārds Irucis
Vecums 39
Pilsēta lv
Telefona numurs 2526**** Parādīt tālruni
Link to post
Aļņiem būs kur izvērsties
Ierakstīts
pirms 14 minūtēm, njā teica:

Jā... Jā... Naudiņas nav, bet VIP sludinājumu apmaksai pietiek... :D 

Pasaki, cik liels alnis būsi (cik naudiņas "ziedosi") un tad Tev pateiks, ko par to vari dabūt- vai nu internetā novilktas bildes vai pat solījumu par videozvanu. :D 

Protams, ja tas nestrādātu, tad tādi sludinājumi neparādītos ik pēc pāris nedēļām vai mēnesim

Gandrīz katru dienu ir šie sludinājumi. Tātad Aļņi ir vairumā😂

Link to post
Aļņiem būs kur izvērsties
Ierakstīts

Ļoti izskatās pēc scam un fishing, un Aļņu izķeršanas brīnumkustībām. Riebīgi kā tiek iesaistīti it kā bērni. 

Ievietots: Vakar 16:42 | Lasīts: 814 | Sludinājuma ID: #7581905

 SOS ❤️

Sveiki sveiki?!!

Man ir bērniem ir pienācis smags brīdis.. esmu palikusi viena ar 3 atvasēm.. steidzami vajadzīga naudiņa pārtikai, zālēm dzīvokļa apmaksai.. pret VIRTUĀLO SEXU... Raksti man vēlos tev ziedot summa tava un es pateikšu kas tev sanāk bildes video videozvans... Steidzami SOS!!! Zinu kad labo vīriešu ir daudz....
  • SOS ❤️ (Foto!) iepazīsies ar vīrieti seksam (#7581905)
Sludinājuma ID #7581905
  money-icon-24.png Komerciāls sludinājums
Vārds SOS ❤️
Pilsēta lvRīga
Telefona numurs 2248
Link to post
Aļņiem būs kur izvērsties
Ierakstīts
pirms 5 stundām, Lana Deina teica:

Bet no otras puses viens raksta ka no cietuma nesen, varbūt tiešām,uz visām rokām meistare..... Bet bildes savas liek... Tik dīvaini, ar tādu kaut nebija saskarsme...

Tiešām aizmirsu piebilst, ka feja liek savas īstās bildes, un diezgan reti sludinās.

Kā saka Alnis ir izpelnījies kaut ko īpašu. 😂

Link to post
Aļņiem būs kur izvērsties
Ierakstīts
pirms 1 stundas, sidlav55 teica:

kamēr mazgāja kuli , fēja  varbūt paspēja aptaustīt maka biezumu.....bet tāda loti nenopietna nodarbe, ja uzrausies par tādu nedarbu.... kādi tikai varianti var iznākkt no apkrāptā lauķa.   tomēr vairumā meičas , saprot , ka ar pirksta pakratīšanu neies cauri un neriskē.

Piekrītu, ja domājoša feja vēlas saglabāt kaut kādu savu klientu tad nagus tomēr necentīsies palaist, tieši otradāk izdarīs visu lai paliktu atmiņā un atgrieztos.   Gan jau jāklim neiedeva pa lēto vai kaut kāds konflikts bija, vai pats ar kaut ko plātījās , kā saka gada Alnis😂😂😂

Link to post
Aļņiem būs kur izvērsties
Ierakstīts

Parādijās interesanta lieta, bet vai tik pats nav kaut kāds alnis, kā feja var tikt pie maka un sākt  fotogrāfēt kartes?!! Kur pats atradās?

Izskatās Aļņa gada balvas kandidāts ir iezīmējies.🎉🎉🎉🥂🍷🍻🍻🍻🍻🍻💩🩰🧻🎦🎦🎦

Ievietots: Šodien 18:22 | Lasīts: 257 | Sludinājuma ID: #7579677

 xxx (55 gadi)

!!!!!!!!!! Šī dāma zog naudu no maka, fotogrāfē bankas kartes un pēc tam mēģina tās izmantot. Nācās bloķēt bankas karti.
  • xxx (55 gadi) (Foto!) iepazīsies ar vīrieti seksam (#7579677)
Sludinājuma ID #7579677
Vārds xxx
Vecums 55
Pilsēta lvRīga
E-pasts bab***@inbox.lv Parādīt e-pastu

 

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.