Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
sex and drugs
Ierakstīts

Ja nu tomēr pa tēmu. Tad no manas pieredzes ir tā, ka būtu jājautā “a kura nelieto”? Es pats esmu saticies ar meiču kurai patīk uzpīpot, viena sevi bija uzmundrinājusi ar coco, cita ar vitāliju. Ja tu pats, kā saki, meklē meiteni ar kuru kopā varētu blēnoties. Tad visticamāk tev tā nebūs pirmā reize, kad kaut ko ne no akcīzes precēm nemsi. Ja tu esi iekšā tajā štellē, kaut vai reizi 2 mēnešos pa brīvdienām. Tad tev ir saprotams, kā nolasīt cilvēku, kurš arī staigā pa naža asmeni. Līdz ar to atliek tikai nedaudz parunāt ar meiteni un ievirzīt sarunu vēlamajā gultnē un tas ir jādara tet a tet, nevis pa watsapp vai epastu.

Es personīgi esmu ievērojis un par dažām meitenēm arī parliecinājies, kuras strādā/satiekas pa € tikai tad kad iet tusēt un vajag naudu priekš baudvielām. Un vispār kurš no tiem kas ir kategorijā līdz 35 nav ko mēginājis? Es domāju, jo jaunāka/s jo zinošāks par tēmu…

P.s rakstu no telefona, tādēl atvainojiet par pareizrakstibu

Link to post

PUH.lv » Sievietes meklē vīrieti seksam » Kundze

Ievietots: Šodien 19:42 | Lasīts: 186 | Sludinājuma ID: #6091474

 Kundze (44 gadi)

varbūtr rīt brauc Rīga- Jēkabpils posmā ap 9 no rīta un gribi nerātnu ceļabiedreni
ja gatvs paņemt mani no centra tad raksti
seksa pakalpojumus pie manis nemeklēt
  • Kundze (44 gadi) (Foto!) iepazīsies ar vīrieti seksam (Sludinājums Nr.6091474)
Sludinājuma ID #6091474
Vārds Kundze
Vecums 44
Pilsēta lv
E-pasts

kun***@gmail.com Parādīt e-pastu

 

 

 

Sludinājums sadaļā ''sieviete meklē vīrieti seksam'', sludinājuma beigas ''seksa pakalpojumus pie manis nemeklēt''. Bļin, tad kāpēc nelikt sludinājumu vai kādā facebook grupā? Bet atklāts paliek jautājums, ko nozīmē ''nerātna ceļabiedrene''?

Link to post
Tēma par veselību, higēnu, slimībām, medicīnu
Ierakstīts
pirms 45 minūtēm, J_S teica:

Par problēmām hvz. Noraut kkādu zarazu var arī nevainīgā ballītē ar tip zolīdiem cilvēkiem. Tīri filozofiski - eskortnieci paraut bez gumijas, pieļauju, ka ir drošāk kā hvz kādu meiču, izceltu no kluba. Eskortniecēm, tāpat kā taksometriem un sabiedriskajam tr-tam, ir daudzkārt stingrākas pārbaudes un augstākas prasības pret veselību. 😁 Par rumbulniecēm utml šņagu nerunāju. 

Eskortniecēm,tāpat kā taksometriem un sabiedriskajam tr-tam, irdaudzkārt stingrākas pārbaudes un augstākas prasības - teorijā tā vajadzētu būt, bet praksē tā nav(ar retiem izņēmumiem)

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.