Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Par prostitūciju kopumā un detaļās
Ierakstīts
1 hour ago, Martins Majors said:

mācīsi mani MK noteikumus lasīt? 32. (par prostitūciju)? Prostitūcijas ierobežošanas noteikumu pārkāpumi var izsaukt tikai admin.sodu, kas šobrīd no 01.07.2020.dēļ LAPK atcelšanas nav iespējams. PROSTITŪTAS LATVIJĀ NETIEK ARESTĒTAS ! Ja vien viņas pašas vienlaicīgi nestrādā par suteneriem. Sutenerisms un tikai sutenerisms šai biznesā ir krimināli sodāms par ko var aizturēt un apcietināt (tikai tiesa piemēro šo drošības līdzekli)...

Ja negribi mācīties, es Tevi nevaru piespiest. Bet nu, ko mēs varam zināt? Mēs tak neesam policisti, vai tad ne? 

1 hour ago, Martins Majors said:

To, ka suteneri UA fejām nav vajadzīgi LV, viņas saprot pēc 2., 3.vai kurām sliktāk pielec- pēc 4.reizes šeit, īpaši kad vēl redz, ka netiek aizstāvētas ne pret zagļiem, laupītājiem, izvarotājiem un nekāds citāds labums no tāda liekēža sutenera nav...

Atgriežoties uz tēmu "suteneri un aģentūras" un par to vajadzību. Zini, lielāko ties UA fejas vienmēr ierodas Rīgā pa "viļņiem". Tā teikt, ne pa vienam purnam, bet vairākas uzreiz. Tas viss parasti notiek ap vienu laiku, nu jau to esmu novērojis no 2018. Kāpēc? Jo viņas gandrīz nekad nestrādā vienas. Vienmēr bildes augstā līmenī, cenas vienādas un visas ir +/- smukas, vai ne tā? Kāpēc? Jo viņas gandrīz nekad nestrādā vienas. Viņas atlasa atbilstošie cilvēciņi, piedāvā darījumu, meičas saka, ka labi uzvedīsies, jo apzinās sekas, nu un beigās viss tiek skaisti saorganizēts, tāds ir mans redzējums. Ā un jā, bildes ar sejām UA fejas arī vienmēr liek, nu jau dažus gadus tā ir, vēl viena kopīga lietiņa viņām visām. Reāli apstākļi, kurus es un gan jau daudzi citi ir novērojuši pēdējo 2 gadu laikā. 

Link to post
Par prostitūciju kopumā un detaļās
Ierakstīts
1 hour ago, Martins Majors said:

teorija Tava nav balstīta faktos. Šo UA agentūru ( gan Brīvības148, gan citas UA 2-3 meiteņu agenturas kas šobrīd arī ir LV) suteneri nav meklējuši ne meiteņu apzadzējus- klientus, ne meiteņu aplaupītājus kas atnāk kā klienti, ne izvarotājus pie kurām meitenes bijušas izbraukumā pirmskovida laikā (ne šajā Jaunās partijas laikā kas no š.g.augusta). Agentūras Operators Kijevā, direktors Pēterburgā, menedžeris parādās periodiski LV, bet tam interesē tikai nauda, un kad meitenes to saprot un sirds pilna, tad paraud kādam uz pleca un padalās ar info.

Tavs 3.punkts ir analfabētisks, jo prostitūtas Latvijā netiek arestētas. Izpestīšanas procesu nevar veikt suteneris, jo sutenerisms ir krimināli sodāms. Policijai ir veiksme kad kāds suteneris nāk meičas "glābt"..Viens 9 meiču 1981.g.izlaiduma exemplārs nāca un nu sēž...

4.punkts arī garām. Bez derīgas pases meičas LV nu nekādi nevar ierasties (vienīgi: jūras konteinerā mirušas vai nosmakušas sutenera auto bagāžniekā ). It seviški šīs, kuru maršruts bija Ukraina-Ungārija-Skovākija-Polija-Lietuva- LV, vismaz 2 diennaktis. 

5.punkts garām. Ņem taksi pārsvarā.

6.punkts. Vergtura domāšana. Brīva cilvēka darbs ir ražīgāks, viemēr, nekā verdzenes darbs. Stimuls ar centīgāko vergu ir mazāks kā darbs pēc iedvesmas uz sevi bez konveijera.

Pēdējais teikums par problēmām, kas radīsies frilancerēm atgādina draudus meičām...

Man izskatās God ir advokāts suteneriem... jācer, ka tikai savā domāšanā...

Tu domā, ka prostitūtas nekad netiek arestētas? Palasi Ministru kabineta noteikumus, ne vienmēr viss tiek ievērots kā nākas. Un vēl, mans posts bija domāts vispārīgi jeb par eskortu Latvijā kā tādu, nebiju licis akcentu uz UA meitenēm, līdzīgi kā biju teicis ceturtajā punktā. Ja Tu tiešām domā, ka suteneri nav vajadzīgi meitenēm, it īpaši UA fejām, kāpēc viņas strādā iekš aģentūrām? Tak bija iemesli, specifiski tie, kurus es nosaucu.

Ja viņas varētu visu pašas baigi forši saorganizēt bez jebkādas palīdzības, tad noteikti strādātu vienas jau no paša sākuma, bet redz, tomēr viņām vajadzēja lai kāds viņas stumtu uz priekšu, jo tā ir komfortāk, tā teikt, komfortāk ja viņas nelaiž pa kreisi un ņem vērā ko viņām saka.

Link to post
Par prostitūciju kopumā un detaļās
Ierakstīts
45 minutes ago, Martins Majors said:

vienīgi atceries to, ka bez suteneriem viņas nopelnītu divreiz vairāk un otrkārt Sutenerisms ir krimināli sodāms Latvijā vismaz.

Parunāsim par suteneriem un kāds no viņiem varētu būt labums:

1. Ja meitenēm vajag iemācīties valodu / ielas / trikus / veidus / kā nodrošināt “drošību”

2. Kaut arī prostitūcija ir legāla Latvijā, tomēr dažreiz prostitūtas tiek arestētas, līdz ar to viņām ir nepieciešams suteneris, lai palīdzētu ar izpestīšanas procesu

3. Dažreiz prostitūtas tiek fiziski apdraudētas. Suteneri ir tāpēc, lai tas nenotiktu / sauktu cilvēkus pie atbildības

4. Dažām prostitūtām nav derīgas personas apliecības, un tāpēc viņas nevar pašas iegādāties viesnīcu (nu tas es domāju neattiecas uz Latviju lielā mērā)

5. Lielāko ties prostitūtām nav transporta ja klients vēlas outcall. Suteneriem ir noteikti vadītājs vai divi

6. Un pats pēdējais un labākais - suteneri uztur meitenes motivāciju pelnīt naudu (piemēram, ja meitenes nepelna pietiekami daudz naudas, tam ir sekas). Ja sutenera pārziņā ir vairākas meitenes, neizbēgami viena no viņām sasniedz titulu "apakšējā kuce". Apakšējā kuce ir meitene, kura ienes visvairāk naudas. Viņai tiek pievērsta papildu uzmanība, un tas izraisa konkurences atmosfēru. Tāpēc daži pētījumi rāda, ka meitenes ar suteneriem nopelna vairāk naudas, neskatoties uz straujo suteneru nodokli.

Protams, var būt par frīlanceri, bet tādā gadījumā, iespējams, radīsies problēmas, kuras būs grūtāk novērst pašai. Vai tas ir to vērts? Kādai ir, kādai nav.

 

Link to post
Par prostitūciju kopumā un detaļās
Ierakstīts
19 minutes ago, Agent87 said:

@God tici man ,ja biežāk piestaigā pie viņām, tad var atrast kopīgu valodu un draudzības saiti un ja tu viņas uztver arī par cilvēkiem. Jo man ar vienu no UA arī ir labas attiecības, ik pa laikam sazvanamies, tākā viņas arī ir cilvēki, kuras ir izvēlējušās savu profesiju un tici man, ne to mazāk atmaksāto, ja vēl uz sevīm strādā tad tur tūkstošiem mēnesī apgrozās viņām kabatā 😉

Ja mēs runājam par eskortu, tad šīm UA meitenēm ir lielākais klientu pieplūdums Rīgā, viņām nav laika, gribas un spēka veidot draudzības un stāstīt kādam par saviem piedzīvojumiem - kas un kā viss notiek īstenībā. Viņām inbox ir pilns uz nebēdu un ja kāds vēl mēģina izdabūt kaut kādu privātu informāciju no viņām - uzreiz tiek sūtīts prom, tā es to biju iztēlojies, bet nu, mēs redzam, ka dažas labas saka to, ko būtu jātur pie sevis, līdz ar to sākas ņaudēšana par to, cik bargi pret viņām izturās un tā tālāk. Viņas pašas sev piegriež skābekli 😉

Un zini, es nekad nevarētu izveidot draudzību ar cilvēku tikai tāpēc, ka es tam patīku dēļ savas izbliestās naudas uz kopīgā laika pavadīšanas, bet nu, kā saka, katram savs. Varbūt viņai patīk Tavas skaistās acis, kurš lai to zin 🤷‍♀️.

14 minutes ago, Martins Majors said:

Kāpēc man to stāsta ? pirmkārt, neesmu mūdzis kā dažs labs, otrkārt, dažām meitenēm ir noriebies  strādāt zem suteneriem lai kā viņi sevi dēvētu (Agentūra, hujagentūra kā viens klients šeit rakstīja nesen), ceru ka izlasīji kāda ir attieksme pret viņām kautvai tai draudu vēstulē...

Pēc tā visa vēl atrodas Godi, kas uztraucas par suteneru biznesu (Tu raksti: "Tas, ka viņa izplata pat tādu informāciju, ko esi iepostojis, var negatīvi ietekmēt biznesu").

Ceru, ka vairums foruma lietotāji ir par meiču biznezu BEZ SUTENERIEM un to žēlotājiem un līdzjutējiem !

 

Noriebies strādāt zem suteneriem? Klausies, bet kas viņas piespieda strādāt šinī sfērā? Neviens.

Es biju ar vienu no viņām ticies un viņa reāli izskatās pēc normālas meitenes, zin kā, neteiktu, ka viņa pēc sarunas stila un izskata man atgādinātu kaut kādu totālāko deģenerāti. Viena sakot, ka studē augstskolā, protams nezinu cik tas ir patiesi, bet nu labi. Un, ka vajadzīga nauda, bet tad ej paralēli strādā "normālu" darbu, jo es domāju, ka viņas ir spējīgas to atrast. Viņas pašas izvēlējās dzīvē sev tādu ceļu un nav ko sūdzēties. Attieksme pret viņām ir stingra no aģentūras puses, jo lai nopelnītu pēc iespējas vairāk naudas, kas ir jebkuras aģentūras galvenais mērķis, ir jābūt robežām un stingriem noteikumiem, ja kaut kas tiek pārkāpts, seko attiecīgs sods.

Link to post
Par prostitūciju kopumā un detaļās
Ierakstīts

Interesanta informācija @Martins Majors, ir ko palasīt, bet man tomēr ir jautājums.

Kāpēc lai kāda no viņām Tev to visu stāstītu? Viņām bija pateikts visu noliegt un nevienam neko neteikt. Tas, ka viņa izplata pat tādu informāciju, ko esi iepostojis, var negatīvi ietekmēt biznesu, bet nu, lai gan visi jau zin par Brīvības ielu no ziņām (?). Es biju jautājis Sašai jeb XXXXX par policiju un bordeli, viņas sejas izteiksme mainījās no smaidīgas uz dusmīgu un neko daudz nedabūju uzzināt 😅, bet nu protams, kāda man daļa, neatnācu runāt, gribēju tik redzēt cilvēka reakciju, I guess.

Cik zinu, viņas neko lieki nepļāpā par tādām tēmām, tik pasaka, ka draudzene ieteica šo un to, bet lasot tos noteikumus, kurus Tu iepostoji, viņām pat aizliegts teikt, ka ir kādas draudzenes te? Tomēr stulbi būtu teikt klientiem kā viss patiesībā notiek. Tu ar viņām atradi kopīgu valodu un tagad esi labākais draugs no LV? Vai kas Tu īsti esi, Martin? 👤

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.