Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Energokrīze ( cenu pieaugums) + inflācija utt.
Ierakstīts
7 hours ago, sioux1 said:

Masažņikiem sāka pastiprināti pievērst uzmanību, ļoti ļoti daudzas aizmigrēja, bet meiteņu izvēle bija ļoti liela. Masažņiki, pagrīdes pritoni un pritoni daudzstāvenēs ar 10 meitenēm. Bija labi laiki. Standarta cena 2008 gadā bija 30 lati. Rūdītās gāja pa 40latiem. Skaistās un izglītotās -60 lati

Patīk skaistās un izglītotās.

60Ls × 0.702804 = 85.372308637€

varam rēķināt 15 gadu inflāciju

Link to post
Morenas putnu būris
Ierakstīts
23 minutes ago, ZeBork said:

Tev tak izdabāt nevar  :D Visi jaunie, kas tev rakstīja, tu ignorē vai atšuvi :D Interesanti, kas notika ar Martinu...

Varbūt notika līdzīgi kā American Gods, tur bija scēna kur Šēbas ķēniņiene iepazinās ar vīrieti internetā, ievilka viņu gultā un sex laikā pieprasīja "pielūdz mani", nu vīrs tajā laikā domāja ar mazo galviņu un arī "es tevi pielūdzu"

Tālāk no interneta dzīlēm

The character Bilquis (played by Yetide Badaki) has sex with a stranger she found on the internet. While they're in bed, Bilquis asks the man to worship her, and, as she orgasms, she then devours him into her vagina. It's one of the most famous scenes in American Gods, known to readers as the Orgasm of Death.

Link to post
Morenas putnu būris
Ierakstīts
11 hours ago, Morena said:

Interesanti, ja es šeit ieliktu savējas kailas sisjandras, tad batja mani nolinčotu drošvien

Un tauriņu

Californication bija frāze aptuveni tāda "būtu jauki redzēt kaut mazliet kaunuma apmatojumu kas pierāda ka esmu gultā ar pieaugušo"

Link to post
Feju ikmēneša budžets.
Ierakstīts
8 hours ago, Blondy said:

Fejas jums tikai dod labu, netaisīs  jums neērtības , nelīdīs  jūsu privātā dzīvē, dos jums labsajūtu un lielisku seksu , bez smadzenes čakarešanās

Tak palasi citas foruma sadaļas, aizmirsu maku mašīnā diezgan izplatīta opcija, vērtējumi arī neviennozīmīgi tā ka tas ka tikai dod labu, labsajūtu un lielisku seksu būs nedaudz pārspīlēts

Link to post
Pērkamais Sex Vs Mīļākā Vs Laulība
Ierakstīts
2 hours ago, skvirtoman said:

Nahuj tādu sievu kas dzen izmisumā un esi spiests apmeklēt Rumbulas maukas...Un nahuj jāprecas, sekss tur nekāds, ar gadiem sliktāks un vīrietim laulības vieni vienīgi mīnusi, bābām jā, plusi garantijas.

Sievietes mēdz mainīties, vienmēr ir iespēja ka "atvērsies". Nu tur erotisko literatūru palasīt lai sāk darboties fantāzija, eksperimentējot noskaidrot kas uzbudina

Link to post
Pērkamais Sex Vs Mīļākā Vs Laulība
Ierakstīts

Kaut kad lasīju anekdoti

Vīrs pie ģimenes konsultanta stāsta ka viņam esot arī mīļākā

Konsultans att interesējas priekš kam mīļākā, vai tad sieva nepietiek

Vīrs saka ka pietiek bet toties ar mīļāko var darīt TĀDAS LIETAS!

Konsultants prasa kāpēc ar sievu nevar

Vīrs nedaudz sašutis "un lai viņa pēc tam ar to muti mūsu bērnus bučo?!"

Link to post
Par prostitūciju kopumā un detaļās
Ierakstīts
29 minutes ago, Lada Deina said:

Праституция это вообще не про красоту, молодость, хороший вкус и изысканные манеры 🤣🤣🤣. Если, кто не в курсе.... Бабка с косматой седой пиздой отхватит куда более приятных клиентов и за более высокую цену, чем стандартная 20 летняя силиконово фитнесовая няша, к которой, как правило лохи с претензиями ходить будут. 

Но это будет исключение на общем фоне.

Ведь стандартная 20 летняя силиконово фитнесовая няша нужна для того чтобы самому себя почувствовать молодым

Link to post
Pērkamais Sex Vs Mīļākā Vs Laulība
Ierakstīts
11 minutes ago, Katy_Katy said:

Veči! A ko jūs sakāt par to, kad ir otrādi? Vecis kā baļķis bez gribas un emocijām 😄 Nekas nepalīdz, nav ieinteresēts ne sievā ne citās, vai nu vispār neko negrib vai nu sēž un diendienā rociņā tur.

 

Interesanti dzirdēt viedokļus!

 

Gators kaut ko rakstīja ka daļa cilvēku esot aseksuāli.

Sievietei vienkāršāk - atrod mīļāko kas izklaidēs un nodrošinās vajadzīgo sex devu ja tas viņai ir pieņemams.

Ja hiperseksuāla sieviete tad var iepriecināt daudzus no mums.

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.