Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Par prostitūciju kopumā un detaļās
Ierakstīts
pirms 11 minūtēm, Maverick teica:

🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️WTF🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️
Blondīne, nedirs ja! Tu un runā par pieklājību, pašai smiekli nenāk un kauna nemaz nav? Tik elementāru pieklājību kā atbildēt uz normālu tekstu (sasveicināšanās un interese) pati neievēro.

Ja neesmu pat atbildējusi,tad par kādu kaunu iet runa ?

Značit neinteresē mani . 

Link to post
Par prostitūciju kopumā un detaļās
Ierakstīts

 

Jums gribas satikt skaistu sievieti (prostitūtu) , kurā ar smaidu un pozitīvu enerģiju ar jums nodosies mīlas priekiem . Tai pat laikā, kāds var būt smaids (man ) un pozitīva noskaņa,ja vīrietis ,kur grib tikties nesveicinās, raksta rupjības un neciena otru pusi?

Jūs variet uzvesties un izrunāties kā pēdējie kretīni un mums viņi jāpieņem? Nē, droši meklējiet vien citu .

Man ir vienkārši, patīk rupjības, neievēro konfidencialitāti, vēlies vairāk kā tiek piedāvāts u.t.t. - nu tad visu labu . Meklē vien tālāk muļķi kura patīk tāda attieksme.  

Es tomēr tiekos tikai tad,ja man ir patīkami pavadīt šo stundu kopā ar klientu , nevis sakostiem zobiem jādomā par to ka drīz puķītes plauks, un jāizliekas ka viss ir skaisti, lai tik ātrāk atstāj naudu un dodas prom .😉

Viss ir vienkārši . Mēs esam pieauguši cilvēki,tad arī uzvedamies kā tādi. 

 

Link to post
Par prostitūciju kopumā un detaļās
Ierakstīts
pirms 4 stundām, MEITENE91 teica:

Tad uzprasas jautājums?Ko tad,jūs,sevi cienošie darāt pie prostitūtām?Arī sevi necienat?

Noprotu,ka šis ir retorisks jautājums. 

Protams, mēs esam prostitūtas un nedrīkstam ( 😂) pat savu viedokli izteikt .

Varbūt pret sievu nav pieklājīgi, domā, ka prostitūtas ar lielāko prieku pieņems . Mums taču vienalga, var apsaukāt , pretīgos tekstus rakstīt, neievērot elementāro pieklājību... mums tāpat " ir jāpieņem " tādi klienti . Jo mēs esam prostitūtas, nevis cilvēki . 😂

pirms 5 stundām, tadeuss teica:

Sevis cienoša meitene vispar ar prostitūciju nenodarbosies! 

Tieši tāpat,kā sevis cienošs vīrietis nepmeklēs prostitūtu! Vai ne ? 🤔

Link to post
Par prostitūciju kopumā un detaļās
Ierakstīts
pirms 10 stundām, gastons teica:

Rakstiju pirms darba laika sakuma ap 9;30..,ko tu neredzi cikos es stradat saku....,raksti kad stradaju utt.. Tad kaut kadi uzbraucieni par to ka nesasveicinajos...uzreiz rakstiju vai drikst apciemot...viņa;ko tu tads nepieklajigs.. karoce nav man laika un interese ar vinu aukleties..atradu citu variantu..

 

A ko ? Meitenēm to vien jādara ,kā jadanco pēc " iespējamā klienta " stabules ?

Ja ir norādīti laiki, tad tajos ir jāraksta vai jāzvana. Ja sludinājumā skaidri ir norādīts kas ir pieņemams,tad nevajag prasīt un pat pieprasīt ko citu u.t.t. 

Puse šeit laikam nesaprot ,ka ir jāsasveicinās, jāraksta adekvāti, nevis rupjus tekstus,kur katrs otrais vārds ir lamuvārds. Jums šķiet,ka meitenei būs vēlme tikties ar tiem,kas šo neievēro? Da uzspļaut uz to naudu, bet sevi cienoša meitene netiksies un nemaz neturpinās saraksti ar tādiem cilvēkiem . 🤦

 

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.