Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Kāpēc mans dzimums ir tā∂i?
Ierakstīts

@Ummis, tu tur raksti, ka meitenes slinko un tikai naudu grib. Par cik tad tu pats veču locekļus mutē ņemtu un ļautu sevi drāzt? (Neuztvert šo kā personisku interesi :D)

Ir pieprasījums, būs piedāvājums. Tirgus pats sevi noregulē un izbalansē. Ja kāds netiek līdzi cenu un dzīves līmeņa pieaugumam, skumji, bet tāds nu ir tas kapitālisms 🤷🏽‍♂️

Link to post
Pērkamais Sex Vs Mīļākā Vs Laulība
Ierakstīts
19 hours ago, Black Cat said:

Protams diezin vai daudzi gribēs dalīties, bet interesanti būtu zināt, kas jūs ir novedis pie mīļākajām vai prostitūtu apmeklējumiem. Ticu, ka reti kurš ir mijis gredzenus ar sievieti, kas nepatīk/nesaista/nekārdina... Kas notika?

Mans stāsts. Mana kļūda bija saistīties ar sievieti, ar kuru nac savstarpējas pievilcības, cerot, ka ar laiku pieslīpēsimies un viss nostāsies savās vietās un uzskatot, ka citas kopīgas intereses kompensēs šo pievilkšanās trūkumu. "Ar laiku" kļuva tikai sliktāk, sākumā pa retam, tad Ziemassvētki patika labāk, jo tie bija biežāk un beigās pilnīga tuvības neesamiība jau gadiem un sekojoša laulības jukšana... 

Esmu dzirdējis teicienu, ka sievietes precās, cerot, ka vīri izmainīsies, bet vīri precās, cerot, ka sievas nekad nemainīsies. Man kaut kā tā arī ir sanācis 🤷🏽‍♂️

Nu jau esam precējušies vairāk kā 10 gadus un sākumā viss super. Tad "sastrādājām" mazos, daudz strādāju, sieva pa mājām ar mazajiem. Pamazām arī kā Melnajam Kaķim Zeimassvētki kļuva mīļāki, jo bija biežāk.

Apnika vienmēr prasīt un uzbāzties, dzirkstelīti "uzpūst" liesmā esmu mēģinājis dažādi un daudz, bet nu nekā 🤷🏽‍♂️

Nebūtu mazo, jau sen būtu gājuši katrs savu ceļu. Šobrīd esam neitrāli partneri bērnu audzināšanā.

 

Link to post
Blondy buduārs
Ierakstīts
pirms 20 stundām, Blondy teica:

iedomājos-būtu tāds forums par viriešiem, kas apmeklē mūs, pērkamās meitenes🤭🤭🤭 un tieši tādā pašā veidā apspriestu klientus- liktu balles par izskatu, intelektu, un, galvenais - kāds DARBĪBĀ😊😊😊 būtu jautri🤣🤣🤣 Protams, tas ir joks, bet dažiem labiem noderētu izlasīt atsauksmes par sevi - reizēm  tāda sajūta , ka raksta atsauksmes un noliek meitenes , kas pats  ir supervirietis ar sportisku augumu, izglītots, kopts, seksa guru -vienkārši neatkārtojams🤣🤣🤣 Dārgie klienti, varbūt pirms, apspriežot meiteni  un liekat balles, noderētu paskatīties spogulī un padomātu par sevi,  esat mazliet paškritiski. Iet runa par tiem, kas tikai māk kritizēt un ļauni pasmieties.

Tajā pašā laikā , es pilnīgi piekritu, ka xtra ir vajadziga un atsauksmes ir vajadzīgas, lai jums nebūtu vilšanās , kad dosieties pie Dacites, Lienes vai Mašas😊

mēs esam dažādas , ari jūs esat dažādi . Un katram savs - citiem vajag lielus pupus un lielus gabarītus,  citam vajag smalku meitenīti ar tvirtu dupsiti, nerunājot par jūsu fantāzijām. Jūs esat lieliski!

Nu, te jau nedaudz jāpalabo-ne jau jūs, meitenes, ar mums dēļ mūsu smukajiem augumiem un snieguma gultā tiekaties. Mēs jau arī vērtējam tikai to, pēc kā nākam (cits gan uzskaita visus santehniskos brīnumus vannas istabā, bet fetiši jau ir dažādi 🤷🏽‍♂️)

Tad sanāk, ka meitenēm jāvērtē, kā mēs samaksājam, vai nemaksā ar sīceni, vai banknotes nav saburzītas un, nedo dies, viltotas. Cik meistarīgi naudu noliek. Vai nesāk nesāt pa visu dzīvokli 😁

 

Bet, ja nopietni, tad nedaudz kritikas nevienam nenāk par ļaunu un es pat neiebilstu par sevi ko tādu palasīt, tik nezinu, vai publiski. Tā jau mani te apcēla par manu mazo mantību 🤣

Link to post
Smieklīgākie Sludinājumi
Ierakstīts
pirms 15 stundām, Inspektors Caps teica:

PUH.lv » Sievietes meklē vīrieti seksam » Ice
Ievietots: Šodien 21:09 | Lasīts: 106 | Sludinājuma ID: #5226409
Ice (35 gadi)
Alūksniete no Alūksnes grib doties garā pārgājienā mežā pa skuju taku. Pievienojies arī Tu. Es nekad nebūšu modele un skaistule, jo tāda neesmu dzīvē. Līdzi jāņem: telts, pārtika un ūdens. Mans laiks ir ierobežots.
Vārds    Ice
Vecums    35
E-pasts    ceg***@inbox.lv Parādīt e-pastu
Ievietots    Šodien 21:09
Sludinājuma ID    #5226409

Izklausās, ka no šī "piedzīvojuma" var arī neatgriezties ?

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.