Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Blondy buduārs
Ierakstīts
37 minutes ago, sidlav55 said:

 konta akts  Tev draugs  nebūs...  brīnums ,kā vēl nebrūk virsū.  ja kas , sauc palīgā , atkausimies.

@sidlav55 paturi pie sevis savas muļķības un filozofiju, neesi mazs bērns , domāju ka diezgan pieaudzis vīrietis man sķiet. Un beidzot noperc labu klaviaturu lai neraustas atstarpes starp burtiem un vārdiem👍

Link to post
Blondy buduārs
Ierakstīts
57 minutes ago, sidlav55 said:

,, es nemurgoju ,es pie Saules tikšu...,, Plūdoņa   Atraiknes dēls.           kā tā!  netaisies.... tā nav labi, sanāks klientu , a Tu nekāda...  taisies , taisies !.... apskatīju , to pēdējo foto , par kuru M staroja.    nē .tā kas  Tevi zivju tīklā nokertu parāda labāka.  sorry Blondy, bet tas nešpetnais bābietis man te uzmācās....

@sidlav55 nespamo nepareizā topikā 

Link to post
Blondy buduārs
Ierakstīts

Sidlav, tu esi pieaudzis vīrietis un savas problemas butu jarisina bez Blondy jaukšanas, savas neskaidribas starp seit atrodosam personam jarisina bez trešas personas iejauksanas. Ja netiekat gala sarakstes pa netu un tiekaties dzive un izrunajat aci pret aci. Protams neta pateiktie vardi ari aizskar ar citas personas, uz kuram to nav nepieciesams noradit. Nesaistiet Blondy ieksa savas domstarpibas, risiniet bez vinjas iesaistisanas. Blondy ir parāk jauka un briniskiga un vel vel vel daudz labu vardu varu pateikt, un vinjai nav jadzird nekas lieks, kas saistas ar diviem pieaugushiem viriesiem ka risina savstarpejas problemas, risiniet savstarpeji bet ne seit.

 

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.