Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
pirms 10 minūtēm, Blondy teica:

Skaistums ir relatīvs  jēdziens - citiem  patik meita, citam mate, citam kleita .Cik cilvēku, tik gaumes .  Prostitūti ne tikai vērtē dēļ izskata, bet arī kā viņa sniedz pakalpojumu  . Ka saprotu no atsauksmēm  , Glorijai tas padevās diezgan labi 😊

tieši tā!   ir patrāpījušās sievietes tādas , ka ejot pa ielu visu ar skaudību skatās , bet gūltā nekāda. un ir bijušas , kas  pat lauku pelei līdz netiktu, bet pēc mīlas priekiem saproti , ka tādu feerverku nav iespējams atkārtot. Morēnai bez mums garlaicīgi palicis? daudz jaunpienācēju , vai spēs novērtēt  Morēnas augslabdzimtibu?? ne inspektors , ne Haris nav vairs aktīvisti šeit.....nāksies ar penžiem iztikt!

Link to post
Vecums, kas nenāk viens
Ierakstīts
pirms 5 stundām, Maksis teica:

te visām

  nedaudz pārspīlē!  bet daudzām....  tirgus.         aizčāpo uz jebkuru tirdziņu un paprasi  pārdevējām, visas teiks , ka āboli vēl šorīt karājās pie zara un olas nu pat kā izdētas.  pašam taču acis ir !   sieviete ir tik veca , cik veca viņa izskatās!

Link to post
Gads bez eskortdāmām (so far)
Ierakstīts
pirms 9 minūtēm, nuinafig teica:

Kur un kad beigšu? Kas tev daļas gar manu beigšanu vecais izvirtušais perdeli! 😂

Tu kad beidz slauki pakaļu? Nu redzot tavu nesaturēšanu nebrīnos!
😂

palasīju tavus un tās fējas ierakstus melnajā sarakstā, kut tu lielījies , ka publicēsi saraksi ar viņu.  labāk lai mani par vecu sauc , par klaunu, par lohu, ar marazmu pilnu.... bet kā lai sauc to jauno cilvēku , kas izmantojis viņas pakalpojumus un aizvācies nesamaksājis?????? nespēju izdomāt nevienu pretīgu epitetu tādam , pat krievu valodā!!!!!! uzskatu , ka ir negods tādam pat tualetē blakus atrasties, kur nu vēl atbildēt.......beidzu, neceri , ka vēl pieminēšu tevi lai ko arī uzrakstīsi. 

Link to post
Gads bez eskortdāmām (so far)
Ierakstīts
On 31.03.2024. at 01:22, nuinafig teica:

Bet nu taisnības labad, meklējot kur piesieties

kārtējais Urmis.... visus apmācīt neizdosies un izskolot pēc savas šnites jau nu nemaz! bet pacenties gan!  saprotu ka skauž ,ka nevari kā citi te rakstošie pastāsīt savus piedzīvojumus. bet šaubos vai atradisies kāds kas tavus ieteikumus ņems galvā.  tas ka neesi ierakstijis savus gadus , liecina ka tīnu vecums vēl nav pāri.  tāpēc tāds pamācošs un lecīgs....

Link to post
Gads bez eskortdāmām (so far)
Ierakstīts
pirms 10 minūtēm, JānisBR teica:

Ja pavisam godīgi, bez Tevis un Porzingod un vēl dažiem šis portāls būtu pavisam boring.

Paldies, ka atrodat laiku šeit kautko ierakstīt un radīt mazliet action!

 1. aprīlis it kā rī!.....  nopietni? mani  reti var izsist no ierindas......bet  Tev izdevās.....

Link to post
Gads bez eskortdāmām (so far)
Ierakstīts
pirms 5 minūtēm, nuinafig teica:

Un nē tu nejāj tās kuras gribi un ko vari… Tikai tās kas tev dod! Un tā nu sanācis, ka dod tev tikai par naudu…karoč turpini lietot ko nu tu tur lieto,

es tāds paskops lai kaut ko pirktu un lietotu. braucu ar riteni , peldos un neņemu galvā nevienu .   ko es mīlēju par naudu un  tā pat  ir tikai Tavas sakarsušās fantāzijas auglis.  paldies par vēļējumu turēt buru.... ko ari darišu lai visi tie kas skauž man par tādu iespēju , zaļi paliek!.   var gadīties , ka ja es te neuzrakstītu , citu rakstošo  būtu pamaz.  turpini ievietot grafikus .....veiksmi!

Link to post
Gads bez eskortdāmām (so far)
Ierakstīts
pirms 1 stundas, nuinafig teica:

Vecais, Tev kkas īsti nav labi ar sapratni. Ieteiktu arī paņemt pauzi Tev un atjaunot pelēkās vielas saturu smadzenēs 😅

Kāds sakars sieviešu skaita pārsvaram pēc 60 gadiem ar visseksuālāko vecumu? Laikam jau nesaprati ka ar visseksuālāko vecumu jāsaprot vecumu, kad libido un seksuālā vēlme ir vislielākā. Un šajā vecumā sieviešu un vīriešu skaits Latvijā ir faktiski vienāds. Pēc 60 libido un sex drive ir tik cik ir, pārsvarā jau tomēr pamaz. Tāpēc jā, ņem pauzi, izskatās ka noderēs. 

es netaisu visādus sacerējumus par tēmu ko jā un kā. nav man tādu problēmu , jāju visas kuras gribu un ko  varu.   tas vārguļu prioritāte.  un kad  pavelkas man tikai prieks, labi jūtos kad atkal kāds neveiksminieks te raud.  sevišķi pacilāti jūtos , ka tāds pekstiņš , kā bessamemučo atstāj  like tiem , kas man gribējuši iekost un viepļus manos postos.  būtu garlaicīgi , kad tādi murmuļi neveiksminieki pazustu un neko nerakstītu!

Link to post
Gads bez eskortdāmām (so far)
Ierakstīts
pirms 4 stundām, Ummis teica:

es teiktu kbij paradīzē bij lillija kura tika nosutīta pie velna. jo bij pinīgi nogājusi no ceļa. tās ir eskortnieces. tad bij šitā te ieva kura arī kārdināja Ādamu un viņš pakļāvās, bet ""svētā"". sievietes ir divu veida svētās un prostitūtas. kuras tu izvēlies? ja gribi prostitūtas tad vari uzreiz pa naudu un ir ""svētās"" kuras seksu nedarīs pat pa naudu un kuras vienkāršoti sakot bieži šķiet tomēr pavērojot iespējams tā teikt tēlo nepieejamās. Sievietes acīm redzot seks ir pirncipiāli tas nav sports vai padzert kafiju. 

Tu kad kaut ko izzīd no pirksta , pacenties to prātojumu izlikt , lai saprastu apkārtējie!    kad biji Paradizē, vai kad bija Paradīze?   kad tad jau paspēji tur pabūt, kurš Tevi tur ielaida?      vai arī- Paradize nojaukta , kā kāds grausts Maskavas forštatē?

Link to post
Smieklīgākie Sludinājumi
Ierakstīts
pirms 1 stundas, Winnie Lapuh teica:

Ir kāds kungs ar nopietniem nolūkiem kas var palīdzēt salikt IKEA plauktu bez instrukcijas

gudra sieviete!    plaukta salikšana , kā eksāmens. ja jau viņa uz ilgu laiku grib būt kopā, tad kāpēc ņemt pirmo balamuti , kas tikai ēst un dirst māk . tagad kam abas rokas kreisās vai aug no pakaļas ir vairāk kā darītāju....

Link to post
Vecums, kas nenāk viens
Ierakstīts
On 12.03.2024. at 23:54, Winnie Lapuh teica:

Dziru - tad uz valpurģu nakti Latgalē jābrauc.. :D 

latgalietes Valpurģu nakti var uzmeistarot katreiz kad ierodies ciemos!  tur visas pialas pilnas ar dziru.... vienīgi man viņu pasākumu piedāvājums nepatīk!  man patīk lēni maigi , bet tur extremāli gājieni tiek prasīti!  vienai traktors nepielec , citai šķūnim jums caurs, kādai derētu pamežu iztīrīt.....man vairāk gribētos jātnieces redzēt vai saksafona virtuozes....

Link to post
Vecums, kas nenāk viens
Ierakstīts
pirms 2 minūtēm, Winnie Lapuh teica:

It kā jau ar gadiem vajadzētu arī iemācīties labi stabulē pūst :D 

Varvūt ari lietas labā uzupurēties un krāsainu tabletīti norīt + maisiņš vaiG līdzi paņemt, ko galvā uzmaukt :D 

 es un lai stabulītē pūšu!!!!  nē tāds hokejs mums nav vajadzīgs!    šo nodarbi uzticēt labāk mūsu dailājām pārstāvēm.....   tableti noteikti nenotiesāšu, bet ja kāda piedāvās kadu dziru nobaudīt, tad  tukšošu to kausu sausu.....vislabāk to darīt   kā iesaka  mīlas traktātā-  69

Link to post
Vecums, kas nenāk viens
Ierakstīts
pirms 1 minūtes, Winnie Lapuh teica:

Jaunos pie vecām raganām laist? Nu nez, iedomājies, tur Helgas tante, Gaļa u.c. salido naktī ar slotām un gribi viņām kādu jaunu naivu puisēnu ziedot? Nežēlīgi..

paldies par augsto novērtējumu!   lai rīkotu orģijas ir vajadzīgs kārtīgs masts.  ieraugot Lodočku,  var gadīsies ka pat ganiņa svilpīte neparādīsies....

Link to post
Vecums, kas nenāk viens
Ierakstīts
pirms 2 minūtēm, Winnie Lapuh teica:

Un valpurģun naktī nē? Kārtīga orģija? 🤣

 orģijas , tas jaunajiem.... es pēc vienas satikšanās veselas trīs dienas bez problēmām dzīvoju.  no rītiem vigvamu uzslietu sāku pēc kādām dienām piecām redzēt!

image.jpeg

es Tev savu vizītkarti aizsūtīju!..

Link to post
Vecums, kas nenāk viens
Ierakstīts
Just now, Winnie Lapuh teica:

Ok, vīns un dāmas tikai svētkos, bet svētkus katru dienu!

ak kaut nu tā būtu!!!!!! bet  nevar teikt , ka jaunais gads biežāk!  gadās i vasarsvētki , bluķa vilkšana , meteni un budēļī.....

Link to post
Vecums, kas nenāk viens
Ierakstīts
Just now, Winnie Lapuh teica:

Piesienies vārdiem kā sieviete :D 

Varētu lietot "ierastajā" vietā, bet ja tāds vidusjūras dzīves veids, ar vīnu katru dienu, tad ierastā vieta ir tā otra.

ierastā vietā ir tikai krāns, kad no rītiem to sataustu pie poda stāvēdams.   acis dažreiz izlien uz kātiniem , kad ieraugu kādu apetelīgu meiču....  novēļējums no Tevis jau labs , bet kas nabaga Runcim katru dienu rīkos rautus un šūpos pautus?!  vīns un dāmas tikai svētkos. jeb varbūt tā labāk , -kad ir blakus dāma , tad ir svētki!

Link to post
pirms 6 minūtēm, Winnie Lapuh teica:

Gan jau es nepiedalīšos nākamā gada topika sačakarēšanā, tiekat bez manis ar to galā paši. 

Bet Tavu varam vēl paspēt piekakāt :D 

man veseli trīs veltiti. es slavens . kā kāds apbižotais uzsprāgst , tā tas man topiku uzbliež. mani tas tikai priecē.....varu radoši izpausties , ieņirdzot par apdalītajiem.....   drošāk, drošāk Akmentiņa kungs!     - 

Link to post
pirms 12 minūtēm, Winnie Lapuh teica:

Tulpes sen jau novītušas, topiks kopā ar tām. Nākamgad gan jau kāds uztaisīs jaunu un skaistu...

pārlasīju te ierakstītos postus. tiešām nekā prātīga....Blondy centās ar humora dzirksti te pacelt noskanojumu, bet nīgri un sakaitināti veči visu sadirsa.  tai skaitā Tu un es.... piekrītu Tev un arī saku ka nekur nederīgs  šis rakstu daudzums un vieta vinam aizmirstībā! nākošgad nesadiršiet 8. marta  svētku dienu.     ja gribat čakarēt viens otru, dariet to manā topikā!....

Link to post
pirms 5 stundām, Winnie Lapuh teica:

varbūt tas Briseles čurājošais puisēns? Tecina savu ....

tā jau nav Samsona strūkla  Pēterpilī, puisēns labi ja puspainīti pa dienu piepildīs!.....Tu lūdz solidaritātes dienai par godu nodibināto topiku nolikvidēt? nebaidies , ka jaukās dāmas Tevi uz sārta neaizstiepj?!

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.