Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Par prostitūciju kopumā un detaļās
Ierakstīts
28 minutes ago, Blondy said:

Ja, ļoti lieliska ideja. 😊Katra meitene piereģistrēsies VID ka IK. Viņai būs klāt čeku grāmatiņa . Pēc pakalpojuma izrakstīs Tev čeku, lai būtu pavisam godīgi , norādīs Tavu vārdu , uzvārdu un personas kodu. 🤦🏼‍♀️Lai taču  būtu klients drošs 🤣vēl varētu čekā uzrakstit pakalpojuma veidu . Lai nebūtu nekāda mānīšanas 😊Piemēram , minets bez PVN 30 plus 21% 6.30., ar PVN 36, 30€, utt😊 

p.s vēl varētu vairākas meitenes savākties un izveidot SIA, piemēram SIA “ Vāveres”  😊


 

Ģeniāli. Un tad VID gada balle. Godā labākos nodokļu maksātājus.SIA "Vāveres" vadītāja izplūst pateicības asarās, uz skatuves viņa aicina arī labākos klientus, viņu vidū arī Saeimas un valdības pārstāvji, protams arī ļaudis no vienkāršās tautas-uz skatuves ar platu smaidu sejā kāpj arī Varis.....

Link to post
Blondy buduārs
Ierakstīts
40 minutes ago, atis.lacis said:

Upps… nīkuļi😊Atraduši gan ar ko lekties! …ilgi sekoju šai diskusijai.Klusēju….bet nu pienācis laiks cirst galdā manu trumpi. Es vispār esmu Blondy bērnudārza un skolas biedrs. Un mēs bijā klases ekskursijā uz Munameģi. Un es TO izdarīju. Un no pirkstu galiņiem līdz galvaskausa paši augšai!!!!!

Un tikai mieru, kolēģi. Ar "to" es domāju-uznesu!

Link to post
Blondy buduārs
Ierakstīts
19 minutes ago, VotTakVot said:

@Blondy Davai, kamēŗ Haris un sidlav mērās viens ar otru, kurš ilgāk tevi pazīst,tikmēr es tevi uznesīšu kalnā 🙈

Upps… nīkuļi😊Atraduši gan ar ko lekties! …ilgi sekoju šai diskusijai.Klusēju….bet nu pienācis laiks cirst galdā manu trumpi. Es vispār esmu Blondy bērnudārza un skolas biedrs. Un mēs bijā klases ekskursijā uz Munameģi. Un es TO izdarīju. Un no pirkstu galiņiem līdz galvaskausa paši augšai!!!!!

Link to post
Blondy buduārs
Ierakstīts
1 hour ago, Blondy said:

Blondy topiks sākās ar šo postu🤣 Nepagāja nepilni 10 mēneši un joks par pupiem apmaiņām pret topiku par Sankcijām un citam politiskam tēmām izvērsās , ka Blondy ir spiesta attaisīt vaļà kleitiņu 😊 Par vārdiem un solījumiem ur jāatbild un es to daru😊 Lai jums jauka otrdiena !

3AF1EE8E-79DC-40D1-9249-A407024BD597.jpeg

Ups...Skaisti, bet nežēlīgi.Nu man ir pilnīgs darba spēju zudums!Labi, ka paskatījos tikai tad , kad darbadiena uz beigām iet.Citādi kolēģes varētu nesaprast mana uzvedības modeļa krasās maiņas cēloņus.....

Link to post
Blondy buduārs
Ierakstīts
6 minutes ago, Inspektors Caps said:

Gan jau Moderatora kungs visus šos mūsu nedarbus pārlasīs, tā kā aicinājums būs tepat publiski:

Tātad lūgums:

1. Dzēst sankciju tēmu, jo daudziem tā laikam škiet kā nevajadzīga politikas jaukšana

2. Pārdēvēt sarkanās armijas topiku par "23. februāris & 8. marts" 

Un Blondy veicinās agresijas mazināšanos parādot pupus 😊

 

Nu jā...Bet vēl jau ir arī:International Men's Day - Wikipedia. Būtu varen priecīgs saņemt no Blody apsveikumu šjā dienā:)

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.