Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Smieklīgākie Sludinājumi
Ierakstīts
3 hours ago, Inspektors Caps said:

Beidzot kaut kas, par ko var veselīgi pasmieties, nevis analfabētisms u.t.t. :D 

Mentene,
45
Jēkabpils
mentene69@inbox.lv
Mentene iepazīsies ar vīrieti 40+! Tikai ar auto. Nedomājiet pūst miglu acīs, ātri visu noskaidrošu. Rīdziniekus nemaz arī netraucēt, jo kamēr atbrauksiet, ugunskurs jau būs nodzisis.
 

 

labs!🤣🤣 ... viss skaidrs - uz Jēkabpili nebrauksim.

Link to post
Blondy buduārs
Ierakstīts
44 minutes ago, seksperts said:

Veroties bildē secinu esmu tomēr kaut ko palaidis garām šajā dzīvē... 🧐🙄

Tu noteikti neesi vienīgais, kurš tā secināja ... tādi, noteikti, ir vairāki ... varbūt arī tādu ir ļoti daudz ... 😂😂

Link to post
Blondy buduārs
Ierakstīts
pirms 20 stundām, Blondy teica:

Man patīk secība, vienīgi piedāvāju filmu ar mani tikai ar laimīgam beigām, tikai vajag saskaņot vēlmes žanram🤣😊

īpaši neattapīgajiem - tas nozīmēja, ka zinātne/pētniecība tiek apvienota ar filma/laimīgas beigas ??😮😄 ... un pēc tam kotlete (varbūt divas)??🤣😅

Link to post
Blondy buduārs
Ierakstīts
pirms 19 stundām, Blondy teica:

Pie Blondy ir dažādi labumi - var veikt zitnanisku pētniecības darbu no kā Blondy sastāv , kopā var lasit grāmatu , varu uzrīkot modes skati, var izvilkt no Blondy rotaļlietas kastes kādu galda spēli kā “ Riču-Raču” ,uzvara būs garantēta, paskatīties kopā labu filmu ar laimīgām beigām , vai vienkārši pārbaudīt kā Blondy gatavo. It kā nav sūdzējušies, ka ir garlaicigi 🤣

labāk vispirms mode un tad zinātne/pētniecība ... pusdienas/vakariņas ... filma (var arī ar laimīgām beigām) ... 😅🤣

Link to post
Blondy buduārs
Ierakstīts
pirms 1 stundas, Blondy teica:

Tagad ir aktuāls jautājums, sekretare taisa aptauju, ko virieši ēd pec seksa. Vispirms saskaņojam ēdienkarti, ko ēdīsi pēc tiksanas ,tad arī būs pupiņi un citi labumi 🤣😊

Sāk palikt vēl interesantāk ... pastāsti, kas slēpjas zem "citi labumi"?😅😅

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.