Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Vai tagad vispār jēga ņemt uz stundu?
Ierakstīts
10 hours ago, Seklis said:

Mana pēdējā pieredze liecina, ka nē. Tāds konveijers uz urrā, ka darbones vairs nevelk otro reizi😂 un sākas atrunas, varam pabeigt ar roku😅,  pēdējie gadījumi. 

Tāpēc jātaisa topiks? Imports vienmēr ir bijis konveijers, viņas šeit ir tāpēc , lai nopelnīt vairāk piķi jo vairāk , jo labāk . Fejai pasaki, ka piemaksāsi par otro piegājienu , viņa atplauks, savādāk viņai nav motivācija ar tevi darboties  😂

Ja feja ir caur aģentūru ( sutenieri ) , viņam pusi no pelna jāatdod . Pašas man stāstīja , ka vajag dalīties ar aģentu.  Kuras strāda uz sevi , varbūt  palaimēties. Bet … tikai varbūt . 

Link to post
Blondy 10 postu krājējiem
Ierakstīts
16 hours ago, BlondyIsLoveBlondyIsLife said:

O jā, viņai filtri nopietni. Pats brīnos, ka tiku garām, parasti ar mani fejas neauklējas, bet izturēju viņas filtrus, savā ziņa viņa manus filtrus, nopelnija pastāvīgu klientu, regūlari piestaigāju, pie citām īsti negribas iet. Reizēm kad iedomājos, kur esmu gājis, mazliet bēdīgi paliek, tad zvanu viņai runāju tikšanos,un pēc kāda laika skumjas beidzas, un ne tikai skumjas beidz.😁

Nu nez, nekad ar Blondy nav bijis problēmas , ļatvērta  un sakarīga meitene . 
Būtu vel labi, ka vinu varētu noķert, kad vajag 🙈🙈🙈

Link to post
Blondy buduārs
Ierakstīts
16 hours ago, Blondy said:

Īpaši @Vienīgais Gators! Vari uzpīpēt šo 🤣

Kas Tev pret straponu?😊

Ja nopietni, no manis varbūt nesanāktu kārtīga bargā kundze   , bet šad tad man patik būt savādāka , jo sevišķi , kad vīrietim no tā ir bauda un patik tāda veida seksa spēles . 

Esmu par dažādību un seksuālam fantāzijām .

371E8B1B-FEC9-4B31-BDC2-8CF07021A98A.jpeg

Zinot Blondy kā piemīlīgu un pakļāvīgu meiteni, esmu pārsteigts 🙈🙈🙈

 

Link to post
Blondy buduārs
Ierakstīts
3 hours ago, BlondyIsLoveBlondyIsLife said:

Poņimajem, no ņiodobrjaem

 

Es kā Blondy fanu kluba direktors saku publisku not cool, pārāk daudz sīku detaļu, nez vai Madām būs priecīga. Maucigums maucigums, bet vareja atstat sikās detaļas privati, FUI. Varbūt vajadzēja paprasit pašai Blondy vai rakstit, tada feina sieviete,atļaušos minēt ,ka viena no retajām, visi kas bijuši zin kas un kā, visi kas nav bijuši ari saprot kas un kā, nez vai profits no ši visa būs tās pašapliecināšanās vērts.

Nez vai pēc ša visa esam pelinijuši jel kādu bildi @Blondy

Nerakstīts likums, ka Blondy ir dārgakmenis kuru jāsargā par visām varēm, nu apraksti, bet nu nejau šita, nu nejau šitā.😔 Kas piekrīt liek - Like

Šitā var aprakstīt parastas konveijera maukas, bet nejau mūsu dargumu 😡

Šoreiz tu lohanulsa

beidziet panikot, zinu Blondy kā gudru, saprātīgu un …ļoti maucigu 🙊feju. Beidzot ir kāda svaiga atsauksme . Varu piebilst , ka viņai ir ļoti seksīgs augums.
cerams, ka Blondy neturēs ļaunu un gaidīsim no viņas sveicienu Jaunajā gadā!🙊

Link to post
Par prostitūciju kopumā un detaļās
Ierakstīts
1 hour ago, sidlav55 said:

jā ir , Karina , apaļīga gara auguma dāma , uz fotogrāfijām redzams , ka viņ taisa špagatu. interesanti , kā izskatās tas dzīvē. sarunājam   test drive uz pusstundu.  jā , špagats visos veidos , gan gūltā , gan , kā van Damme , stāvot kājās, to ka tāda apaliga meiča tā spēj , negaidiju.  esmu stāvā sajūsmā, ko neslēpju.

Es nezinaju , ka Rīgā ir Van Damme 😂Kas tā par Karīnu?😂

20 hours ago, hei said:

Štrunts ar to visu,bet vai kāda Sniegbaltītes bilde būs?😃

Atbalstu, Blondy varētu mūs mazliet iepriecināt 

Link to post
Par prostitūciju kopumā un detaļās
Ierakstīts
1 minute ago, Morena said:

šis forums tomēr lika man saprast, ka prostitūcija ir kā darbs, tāpat kā jebkurš darbs kur ir pakalpojuma sniedzējs un ir klients, nu gandrīz kā friziera darbs, bet ja nepatīk jāiet prom. Lai gan tajas profesijās kur tu strādā ar cilvēku plūsmu izdegšanas sindroms ir parasta lieta. Taču Ievai vnk nepatīk sex un vīrieši, bet vieglu un ātru naudu gribās

Domāju gan tik ilgi sēdēt foruma, beidzot vajadzētu būt kādam atziņām 😂 Saulit, Tu progresē 🙈

Būs kaislības, kad atnāks Eva. Oiii, ka jūs visi dabūsiet 😂

 

Link to post
Par prostitūciju kopumā un detaļās
Ierakstīts
8 minutes ago, Morena said:

pareizi saki, ja darbs nepatīk jāiet prom. :Lai iet par kasieri veikalā, tur vienmēr #Teirdarbs😁

Mana Saulīte , vel Tu te dzīvojies? 

Nu tu jau runā kā profesionāls jāklis vai profesionāla prostitūte  😂😂😂 vai es kaut ko palaidu garām un Tu sākusi piedāvāt Intīmpakalpojumus?🙈🙈🙈

2 minutes ago, Tukss said:

Dāmaij jānomaina veļa

Kas ar veļu?😂

Link to post
M91 abižojusies un dosies uz policiju 🤣
Ierakstīts
On 12/14/2022 at 4:28 AM, Vienīgais Gators said:

https://www.tvnet.lv/7669638/grevcova-deklarejusi-teju-devinus-eiro-lielus-uzkrajumus

Martin, priekš tevis, nebūs jāmaksā delfi 1€😁

Par šāda noziedzīga nodarījuma izdarīšanu var sodīt ar īslaicīgu brīvības atņemšanu no 15 dienām līdz trim mēnešiem, sabiedrisko darbu no 40 līdz 280 stundām vai naudas sodu līdz 100 Latvijā noteikto minimālo mēnešalgu apmērā.

Būtu labi, ka tiesa deputātei varētu piespriest sabiedrisko darbu , varētu atstrādāt sūkājot 😄

 

Link to post
Blondy buduārs
Ierakstīts
On 1/28/2022 at 9:22 AM, Black Cat said:

Jā, palikt platoniskās attiecībās ar Blondy varētu būt ļoooti liels dzīves izaicinājums 🤣🤣; pie tam pilnīgi nevajadzīgs - tāds mazohists es laikam nevarētu būt! 😂

 

Lai būtu platoniskām attiecībās ar Blondy, tad ir jābūt impotentam vai zilajam 😂🙈

Blondy, kad tu atsvaidzināsi savu topiku ar bildi?🙈

Link to post
Blondy buduārs
Ierakstīts
1 hour ago, Black Cat said:

Ceru, ka Blondy nekas nebūs pretī, ja pasīrupošos viņas buduārā. 😋

Par cik ne visiem šajā forumā ir skaidrs, kas tad viņā ir tik ļoti pievilcīgs, ka brīžam nav tālu līdz foruma sasprāgšanai gabalos, mēģināšu uzrakstīt redzējumu no savas "kolokoļņas"; gan jau kādam kolēģim būs ko pielikt, ceru, ka ne atņemt. 😂 

Pirmkārt tādēļ, ka viņa ir Blondy. Gan matu krāsas, gan figūras, gan savas būtības dēļ. Domāju, ka grūti būs atrast kādu kolēģi, kam nepatika viņas Jaungada apsveikuma bildīte. 😉😍 Tas ir grūti izskaidrojams, bet apgriežot situāciju otrādi, efekts ir līdzīgs kā tad, ja parastā tusiņā pēkšņi ierodas Bonds. Džeims Bonds. Visu meiteņu uzmanība pievērsta viņam un džekiem ballīte sabojāta.

Otrkārt, apgalvot to nevaru, bet ir sajūta, ka Blondy lieliski pārzin vīriešu psiholoģiju un vīrieši par šādu prasmi ir stāvā sajūsmā; pat ja tiek likta lietā aktierspēle, pat ja tiek daudz kas diplomātiski noklusēts un pat ja nedaudz samelots. Ja vīrietis ir adekvāts, viņš lieliski zin savus mīnusus un vājās puses, bet viņam nu nekādīgi nepatīk, ja tas tiek bāzts degunā; lai pateiktu māti-patiesību ir domāti čomi, nevis eskorta meitene. Un Blondy to lieliski saprot.

Treškārt, smadzenes, intelekts un prasme izteikties ir seksīgi! 😊 Tas piestāv jebkurai sievietei, bet diemžēl ne katrai ir dots. Lasot cilvēka rakstīto nav grūti iedomāties komunikāciju reālajā dzīvē un jā, man Blondy komunikācija ļoti imponē, lai neteiktu vairāk. Atšķirībā no pērtiķiem, cilvēki mēdz sarunāties un tas ir svarīgi arī ciemojoties pie eskorta meitenes; neķītri vārdiņi guļamistabā ir ļoti okay, bet rupjības pie kafijas tases var salīdzināt ar smirdīgu elpu. 

Ja tad, kad satikšu Blondy, izrādīsies, ka viss ir feiks un viņa atbilst tiem drausmīgajiem epitetiem, kā ir tikusi nozākāta, es nākošajā dienā uzrakstīšu atlūgumu - manā amatā šāda cilvēkpazīšanas laža nav pieļaujama.😎

Nu bļin🙈Es nemāku tā piecirst😂 laikam tev gribas opciju Blondy gatavo 😂

nebūs tev jāraksta atlūgumu , tikai aizmirsi pierakstīt , ka  Blondy ir arī mauciga 😂🙈

 

Link to post
Blondy buduārs
Ierakstīts
34 minutes ago, XXMenXX said:

Blondy baigi unikālu pakalpojumu veido - galda spēles, filmu skatīšanās, dejošana, ēdiena gatavošana un visam noslēgumā laimīgas beigas! Var just, ka piedomā par sava pakalpojuma attīstīšanu un pilnveidošanu. 😂

zinu, viņas galda spēles ,😂ir bijusi iespeja ielūkoties viiņas rotaļlietu kastē😂🙈  Ja vēll Blondy piedāvās pusdienas pēc laimīgam beigām, tā jau  būs pilnība 😂😂😂

Link to post
Morenas putnu būris
Ierakstīts
9 hours ago, Hamsterx said:

Cienījamais Moderatora kungs! Vai lūdzu nevarētu brīdināt Capa kungu. lai viņš mani vairs neaprunātu un neapmelotu. Viņš mani apdirš katru dienu, un ne tikai mana tēmā, bet arī savas mīlules blonda grēka no Mazpisāniem tēmā!!! Es tiešām nesaprotu, ko tam cilvēciņam no manis vajag, es viņu neaiztieku, ja kaut kā es viņu kaitinu, var taču nelasīt manis rakstīto.Es zinu, ka Tu esi taisnīgs, gudrs un objektīvs moders.In vino veritas!

Saulit , šis bij rēcīgi😂 😂😂

Link to post
Blondy buduārs
Ierakstīts
9 hours ago, aga2211 said:

Saulīt, kad Tu beidzot parādīsi savus pupiņus?

Savadāk šo visu figņu jau vairākas nedēlas čekiju, bet pupiņi kā nav tā naf

Piekritu!🙈 Vajag kādu svaigu bildi, tad arī sarunas rosās raitāk😂 

Bet pie Blondy ir gardi 🙈🙈😂

Link to post
Morenas putnu būris
Ierakstīts
On 1/21/2022 at 1:56 PM, Inspektors Caps said:

Vispirms Ģirts pazuda, tagad Tagil, kaut kāds bezpriģels ar tiem putnu būra kavalieriem notiek te..🙈

Ģirts vēl dzīvs un vesels, laicīgi aizmuku🙈😂 Morenitei vajag atpūsties pāris nedēļas . Pēc tam varam parunāt par vakarinam restorānā 😂

Link to post
Pērkamais Sex Vs Mīļākā Vs Laulība
Ierakstīts
7 hours ago, Blondy said:

Šī īstenībā ir interesanta tēma . Es esmu gatava šeit  runāt par to , kāpēc man patīk tas, ar ko nodarbojos . Te foruma ir vēl viena meitene Lada Deina, pēc viņas izteikumiem , viņai nepatīk vīrieši ( klienti) , pretigi . Ja viņa ir gatava runāt, kāpēc viņa tā uzskata sanāktu interesanta diskusija, (bet lūgums bez apvainojumiem un cienam vienu  otru bez rupjībām) . Butu interesanti dzirdēt viedokli no dažādām eskorta meitenēm . 

Laba ideja! Ja reiz abas ir šeit to vajag izmantot  .Blondy  jākļu klasifikatoru esmu studējis, bet vēl man ir papildjautājumi .

Saulīte Deina, tu  varētu mums pastāstīt , kādi tev kritēriji labam klientam , jo  tu šeit stāsti, ka visi pretīgi ? 🙈

Link to post
Morenas putnu būris
Ierakstīts
On 1/16/2022 at 12:55 AM, eprieks said:

atbildu godīgi, ka morenas fanu klubam sevi nepieskaitu - ja atmiņa neviļ, kaut kādu laiku atpakaļ šinī pašā tēmā kaut kāda saruna panesās, bet ātri vien viņas īpašā attieksme izbesīja; un vienalga, ar visu to ka viņa mani personiski ļoti kaitina - tā personība kādu viņa te rāda - nu tam vismaz var noticēt, ka tā arī kāds cilvēks patiesībā domā - nu ka tā uzvedība, attieksme ir plus/mīnuss patiesa, lai arī pastulba - bet patiesa.kā arī izskatās ka viņa ir senior members, un biedri kurus esmu ievērojis kā sakarīgus arī pa lielam viņu uzskata par "īstu" - atšķirībā no blondy kas ir acīmredzams feiks da trollis - nu absolūtā nelaime forumam :(

sākumā lasīju, tagad tikai pa diognāli pārskrienu pāri tam ko viņa raksta vai viņai atbild. tā kā ienākot forumā lietoju ekrāna labajā pusē sadaļu "topics", nu ļoti kaitinoši ir ienākot forumā ieraudzīt ka atkal viņa/viņai līdzīgie ir pievēmuši kārtējo reizi ar savu feiko huiņu.... tādos gadījumos pieķeru sevi pie domas - a kāpēc es vispār te nāku - pēc tam jau atceros, ka kādreiz te man bija interesanti, bija fun, reizēm pacēlās foršas interesantas tēmas, kurās bija vērts iedziļināties, nopietni padomāt, pacensties uzrakstīt, bija interesants personu (tai skaitā feju) viedoklis - bet jebkādos pamatos šāda attieksme nav iespējama ja dominē lietotāji-troļļi - tad te ir tikai bezjēdzīga virspusīga huiņa, kā troļļi viens otru izklaidē... tāpēc arī atšķirīga attieksme pret stāsta galvenajām varonēm;

blondy - lai jau būtu, ja visi tik ļoti tic ka viņa ir sieviete - lai jau būtu, pa lielam poh. bet nu par to ka tā "personība" ir "īsta", ka viņa tiešām tā domā kā raksta - nu par to jūs mani gan nepārliecināsiet, kāda jēga no jebkā ko viņa forumā iedirš? tāpat feiks...

morena - kaitinoša putnaina pusprostitūta (kas viņa ir, kāpēc te tusē? vienlga sakarīgāka par to otru) - bet vismaz ticu ka viņa domā ko raksta, nevis izliekās, ka tas nav tāds pavājš troļļošanas mēģinājums, no viņas arī var gadīties ka kāds interesants saturs izbirst forumā, un tas nebūs feiks, jo es ticu ka viņa patiešām tik gļukaini domā kā raksta. un ja kādreiz tā diena pienāks kad viņa izdzemdēs kādu interesantu viedokli, tad arī būs vērts diskusijā iesaistīties....

 

EDIT: pēc privātām pārrunām ar blondy, mainu savas domas - man jāatzīst ka es esmu bijis pārāk skarbs savos spriedumos; izskatās, tomēr, forums ir ieguvis savā bariņā vienu "īstu" komunikablu prostitūtu, kas ir gatava atklāti par tēmu izteikties; cerams ka spams da fleims pieturēsies minimāls un nāks ārā tās saturīgās, tās interesantās tēmas - savu augstāk esošo tirādi nemainīšu - lai jau paliek kā bija, tautai apskatei, hrestomātijai

Es Moreniti saucu un saucu uz restorānu , bet šamējā aizvelkās uz krogu pēc pirmā svilpiena 😂

Saulit, kad Tu atgriezīsies no atvaļinājuma, es tev došu ziņu, kurā krogā būšu 😂

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.