Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
6 minutes ago, Moderator said:

pirmie pazūd tieši no pupiem

Tā ir klasika😀 mūžīgā  sieviešu problēma - žēl, ka dibens tik ātri nenokrīt kā krūtis 😀Runajot par Gloriju , man liekas tagad izskatās daudz sakoptāka nekā pirms vēlēšanas ākstijās  Tik toka ar pinkām uz galvas un bez make up . Un jauna matu krāsa man šķiet labi izskatās . Bet tas ir tikai mans subjektīvais viedoklis. 

Link to post
34 minutes ago, Moderator said:

Gan jau gadi dara savu. Un notievēšana arī var pamainīt formas ne tikai tur kur gribēts. Kā tur vatainajām tas teiciens "Боже, сделай так чтобы все калории уходили в сиськи!"

Izskatās , ka  šeit  ir uzsvars uz “ vatainajām “. Ja Glorijai būtu  cita politiska nostāja , diez vai apdirstu  viņas krūtis , notievēšanu un gadus 😊 

p.s es nejaucos politika un neatbalstu karu, ne putinismu, iet runa tīri par cilvēka izskata apdiršanu.

 

Link to post
1 minute ago, Morena said:

nē, kā vienmēr ziņkarība. Biju iedomājusies, ka Glorija ir top pristitūte(pēc atsauksmes) bet laba mele re kā, noderēja arī politikā. Bet prostitūcija un politika jau ir gandrīz viens un tas pats.

Skaistums ir relatīvs  jēdziens - citiem  patik meita, citam mate, citam kleita .Cik cilvēku, tik gaumes .  Prostitūti ne tikai vērtē dēļ izskata, bet arī kā viņa sniedz pakalpojumu  . Ka saprotu no atsauksmēm  , Glorijai tas padevās diezgan labi 😊

Link to post
Blondy buduārs
Ierakstīts
1 hour ago, Saids said:

 

Paldies par sveicieniem, vislabākie vēlējumi Blondy! Saprotams - ikvienam ir tiesības izklaidēties tā, kā viņa/viņš uzskata par vajadzīgu. Bet tomēr - pirksti niez pajautāt, iespējams, ne tik īsi atbildamu jautājumu - kas gan šķiet interesants šāda veida “tehniskajos uzlabojumos” (ja pareizi saprotu, te minētas mehāniskas palīgierīces, ne ķirurģiskas pārvērtības)? 

Nekad neesmu slēpusi, ka man ļoti patik Ladyboy😇Tie, kas mani pazīst , zin, ka mīlu humoru un patik pasmieties par sevi. Un , kad ne  vel , ja ne 1. Aprīli 😊 Diemzel vai par laimi šajā dzīvē nebūšu Ladyboy topā 😊Liels  paldies autoram , kurš manai foto “ piešuva “ tik lielisku locekli un pārējiem Aprill, Aprill- vairāk smaidiet 💋

Bet tagad,  bez sarkasma un bez jokiem un bez locekļa🤭  - lai jums Priecīgas Lieldienas no Blondy 🐰🐣

c03994a1-0c95-4f94-a71a-960b16bff7d9.jpeg

Link to post
Blondy buduārs
Ierakstīts
On 11/21/2023 at 7:18 PM, tims said:

Ps. Lai @Blondygatavojas foto sesijai , sen forumam nav kādā bilde tikusi :D

Pavasarīgs sveiciens visiem bijušiem , esošiem un topošiem jākļiem ! Daba mostās, mainās un arī es 😊 Beidzot esmu piepildījusi sapni , kā ir - dzīvot ar divām galvām 😇 Lai jums visiem jaukas , saulainas  brīvdienas 🥰

IMG_4276.jpeg

Link to post
Blondy 10 postu krājējiem
Ierakstīts
41 minutes ago, Winnie Lapuh said:

Ar vāju nervu sistēmu nevajag reģistrēties xtra :D 

To vajadzētu pielikt pie foruma noteikumiem 😁

 katrs, kas piereģistrējas , vajag ielikt ķeksīti “ Apliecinu , ka mana nervu  sistēma ir stabila “ 😁

Link to post
Blondy 10 postu krājējiem
Ierakstīts
1 hour ago, Winnie Lapuh said:

uzturēties šajā misenē

Tā jau  nevajag uzreiz teikt fuj - paši jau  šo bedri veidojam - personāži mainās, citi aiziet , citi pienāk, citi atgriezas . Te ir dazadi cilvēki - sakot ar bērnudārza audzēkņiem   līdz ļoti foršiem cilvēkiem . Jebkura  gadījumā , foruma jēga ir atsauksmēm - brīdināt citus , kur ir krāpšana , kur klibo ar higenu, utt, tāpat arī ieteikumiem .

Bet … Agy kundzīte joprojām ir 😁😁😁 ( joks)

31 minutes ago, sidlav55 said:

maza auguma >160 cm petite      tur pundurimazpipel   nodod tā , ka viņu pat jaunjā Tvaika ielas korpusā neuznems!...


šis?

29 minutes ago, Winnie Lapuh said:

njā, nav tā, ka te pavisam garlaicīgi jums

Tikai  sākas pavasaris 😁😁😁

Link to post
Blondy 10 postu krājējiem
Ierakstīts
4 minutes ago, Winnie Lapuh said:

BLAĶ, rīt ierakšu vienu kaudziti konservu zemē :D Vai suns vismaz pierīsies līdz acīm :D 

Ceru, ka nepirki no tā personāža  , kurš reklamēja meža galu 😁😁😁 mums tagad trauma un uz katra pardeveja skatāmies ar aizdomām 😁😁😁 

Link to post
Blondy 10 postu krājējiem
Ierakstīts
7 minutes ago, sidlav55 said:

salidojumu?   nu tikai nelielās grupās!     Kaķēnīte zin , ka es tāds nesavaldīgs, te pavisam nesen vienam par lamāšanos autobusā ar žestiem parādīju , ka tā nav labi. 

Tu tikko rakstīji  , cik Tu esi piemīlīgs .. ka tad  isti ir 😁 

 

5 minutes ago, Winnie Lapuh said:

nē, nē, labāk ēst gaļu :D

Ar gaļu arī tā uzmanīgi , daudzi pēc ši dabūjuši traumu , vairs meža galu  neēd , 😁😁

 

Link to post
Blondy 10 postu krājējiem
Ierakstīts
3 minutes ago, sidlav55 said:

ko mēs te to nelabāko apsūkājam....   runcīšiem ir taču daudzas labas ipašības un ne tikai.....par Kakēnītēm nemaz nerunājam , tur  viss ir labs un jauks un noteikti neapmīž bamperus!....

Tu vnk šovakar nedzer prosecco, Tu mūs nesaproti. 😁😁😁 Tu taču zin   Ka ir 😁

3 minutes ago, Winnie Lapuh said:

Sākās - kakenītes, nevis kaķenītes, fui 😂

Par šo tēmu gan nerunājam 😁🤦🏼‍♀️tiešām Fuj 

4 minutes ago, Winnie Lapuh said:

Agy kundze

Viņa joprojām IR 😁😁😁

Link to post
Blondy 10 postu krājējiem
Ierakstīts
12 minutes ago, Winnie Lapuh said:

kā tur ir ZL pasaulē? ir starpība, vai tiek mīzts krāna ūdens, vai kāds Sanpellegrino? Jeb sula / alus (tipa viens un tas pats, atkarībā no kuras puses lasi?) Nu un top piedāvājums - nomīzt ar prosecco? 🤣

Tas ir atkarīgs , cik daudz grib  apmīzt 😁 Jāskatās, no ka vairāk vajag skriet uz auto bampeti.  Es tomēr ieteiktu dzert ūdeni  😁😁😁

7 minutes ago, sidlav55 said:

vini taču neaplaista viens otru!?

Ceru , ka nē 😁😁😁

Bet … katra gadījumā  kāds ir apmizts  - šajā gadījumā - Saimnieces auto bampers 😁

Link to post
Blondy 10 postu krājējiem
Ierakstīts
1 hour ago, Winnie Lapuh said:

Neredzaamajā viņš nežēlīgi nomīzīs saimnieces auto bamperi, pēc kā visi citi rajona runči pievienosies šai nodarbei regulāri un nežēlīgi :D 

Es ar sabojāto domāšanu , sanāk, ka viņi baigie zelta lietus piekritēji 🤦🏼‍♀️

Link to post
Blondy 10 postu krājējiem
Ierakstīts
36 minutes ago, sidlav55 said:

Runcim jābūt mīļām!  kad saimniece parnāk mājās , jāglaužas pie kājām , kad apsēžas , jāieritinās klēpī un ar galvu  glaužas pie saimnieces auguma, glaudot jāizliec mugura. kad saimniece noliekas guļus, japiegulas blakus, maigi ar kepām jāmasē viņa un skaļi jāmaļ dzirnavinas. uzticīgi jāskatās viņai acīs , lai saimniece justu , ka vina runcim ir vismiļākā būtne uz pasaules.....

Te vairāk izskatās  kā sižets no BDSM, kur vārdi  “ Saimniece” , “ Kundze” bieži tiek izmantoti    …🤭  

Link to post
Blondy 10 postu krājējiem
Ierakstīts
10 hours ago, sidlav55 said:

ūsas jau vairākus desmitus gadu nenēsāju, sievai nepatika.... daudzi paziņas manu vārdu pat nezina, kad ierauga uz ielas , bļauj Runci , Tu vēl dzīvs! es pie tā arī palikšu, bet ja vēlaties  , tad dēvējat , kā paši vēlaties. 

Nu kā Runcis var būt bez ūsām , kaut kāds apcirpts kaķis sanāk bez ožas 😁 jāpiekrīt @Winnie Lapuh, jādomā kaut kas modernāks, vai nu varbūt tagad ir moderni runčiem staigāt bez ūsām 😁

Link to post
Blondy 10 postu krājējiem
Ierakstīts
32 minutes ago, Winnie Lapuh said:

žžžž ir kas - žžžžopoi čuitkaut ko? :D

par runci - izvēliec pats, vai Credo Ūsaino Puķi vai ko modernāku :D 

Es domāju, tie, kas regulāri atrodās ( precīzāk atradās ) forumā  un jūt ar prātu , nevis ar žopoi  , ir skaidrs , kas ir Winnie Lapuh.😁 Tikai vins var Runci nodēvēt   par Credo Ūsaino Puķi😁😁😁

@sidlav55, Tu negribi nomainīt niku?😁😁😁

Link to post
Brieža gaļa
Ierakstīts
5 hours ago, Roberto said:

Bet kad būs tā solītā zivs fileja jeb vāvere 🐿️ 😁

Tu uzmanīgi , jo kāds atkal var kaut ko šokējošu ielikt,  un mēs atkal būsim traumēti 😃

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.