Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Palidziet Puisim
Ierakstīts
2 hours ago, Donlucky said:

Nav pirkstu un izdomas nav cepumu un uttt. Ne jau šeit kaut kas jāprasa , izskatās ka šeit folijnieki ar pārmijniekiem satikušies un skaidrojas. 

Kaut kur bija tēma par šo draiskuli, varbūt ir iesūkts forumā melnajā caurumā, varbūt caps atradīs , varbūt nē. 

Tava komentāra būtība?

Link to post
Pērkamais Sex Vs Mīļākā Vs Laulība
Ierakstīts
pirms 35 minūtēm, Blondy teica:

Kāpēc gan ne, ja tas vajadzīgs. 😊 Ja dzive palikusi garlaicīga , vajag iekrāsot 😊 un , ja vīrietis  ir gudrs, mājās nezin par viņa tauriņiem un neviens necieš , visi laimigi 😊😊😊

-"Vai Jūsu ģimenē kāds cieš no alkoholisma?" 

- "Nē , neviens necieš.  Visiem patīk" :D

Apmēram tā!:)

 

 

Link to post
Pērkamais Sex Vs Mīļākā Vs Laulība
Ierakstīts
pirms 18 minūtēm, Blondy teica:

Piekritu . Un , ja mīļotās sievas sapratu , ka arī viriem vajag mierinājumu, sapratni, uzmanību un milumu, un labu seksu( nevis trešdienas pēc “ Panorāmas “.) , būtu būtiski mazāk trijstūri un sānsoļi. 

kā iepriekš rakstiju - pateicoties tādam sievām ( nesapratne, neuzmanība , zāģēšana, utt), vienmēr  būs mīļākās  un prostitucija .  

 

Bet var jau būt arī tā, ka laulībā viss ir kārtībā,  vienkārši ar gadiem tā pirmā kaisle ir apaugusi ar visādām papildus rūpēm, pienākumu sadalījumu,  bērniem, laika ierobežojumu.. Runāt par savām sajūtām,vēlmēm ,censties  darīt lai uzlabotos situācija - Diemžēl ne vienmēr ir spēka un gribēšana tam. Sajūta, ka tas otrs laulātais nesapratīs un uztvers kaut ko kā pārmetumu utt.. Teiks- "Tu mani vairs nemīli" utt.. Bet ko tu dari lai es tevi mīlētu? 

Tamdēļ vieglāk taureņus pameklēt jaunā skaistumā, kas neko nezina par pagātni -redz tikai tagadni ,un kaislīgi uzlūko otru kā personību liekot pacelties virs zemes no sajūtām. Un ļauj sajusties skaistam, dzīvam un piepildītam. Tad cilvēks apzinās sevi, savu spēku un saprot ka īstenībā tu ģimenē esi devis tik sasodīti daudz, jo Tas otrs pat pusi no tā nav saņēmis..

Link to post
Pērkamais Sex Vs Mīļākā Vs Laulība
Ierakstīts

Vēl tik rakstītajam varētu piebilst, ka izcils mīļākais var kalpot arī kā personīgais terapeits ģimenes attiecībās.  Ja mīļākais ir uzradies, tad jau ir kaut kāds iemesls un trūkums dzīvē.  Bieži vien daudz jau nevajag,  lai gūtu sirdsmieru un pārliecību turpināt laulību. Mīļu vārdu, maigu glāstu, uzmanību un kādu gudru padomu. Mīļākais kas ieguvis uzticību un spēj kaut uzklausīt ,noskūpstīt un iedrošināt,  ir labāks par kādu psihoterapeitu kabinetā.. Ja vien vīri tādus novērtētu un zinātu, ka bez tādiem viņu laulība jau būtu galā.. :)

 

Link to post
Pērkamais Sex Vs Mīļākā Vs Laulība
Ierakstīts
pirms 34 minūtēm, Blondy teica:

Taisniba, tas , ko iepriekš rakstiju, ka mēs visi esam cilvēki .

Es vairāk rakstiju par to, ka no sākuma , kad veido attiecības ar mīļāko un esi pārliecināts, ka nevelies šķirties, nevajag dod sievietiei ceribu , labāk pateikt , kā tu patreiz domā  Jebkurā gadījumā nevajag solīt, to ko nezini , ka vari dot. .Es uzskatu, ka par to vajag runāt  , lai attiecības  veidojas atklātas un vieglākas . Savādāk sieviete var sadomāties sava galviņa nezin ko . Protams, ka ar laiku var daudz kas mainīties . Tas jau ir tas foršākais, ka mēs nezinam , kas notiks ar mums nākotne 😊

Es sapratu rakstīto ;) Tik sākumā sarunātais nestrādā ,kad pieķeras.. :)

Bet kā nepieķerties.. Tā jau ir dzīves skola kur katram pašam jāapdedzinās..

Protams mānīt nevajag. Tas ir ausgtākais kretīnisms! 

Link to post
Pērkamais Sex Vs Mīļākā Vs Laulība
Ierakstīts
pirms 1 stundas, Blondy teica:

Piekritu. Es kā sieviete varu ieteikt, ja veidojat attiecības ar mīļāko  ir uzreiz paša sākuma ir japsaka cieši , ka jūsu plānos nav šķirties no sievas. Ja viņa to nevar pieņemt , tad labāk to neuzsākt . Labāk skarba patiesība nevis saldi meli. Sievietes( jo sevišķi jaunas un brīvas)  ļoti ātri emocionāli  pieķeras vīrietim, un zemapziņa cer, ka agri vai vēlu jūs būsiet kopā . Es dzivē zinu tādas sievietes , kuras ir uztaisījušas mīļākajiem problēmas . It kā mīļi , romantiski  radījumi , bet kad viņas jūtas aizvainotas,saprot, ka vairāk par slepenām tikšanās nebūs,  tad vairs nekas viņu neapturēs. 

Daļēji piekrītu! Sākumā var definēt un nospraust robežas.  Bet agrāk vai vēlāk, ja viss nenormāli labi sapas-tas otrs sāk likt cerības. Guļot ar vīru domā par mīļāko,  vēlāk vairs neguļ vispār...  Tad vai nu sirdsapziņa liek pārtraukt šādu- itkā ģimenes sķiršanu.. (Jo es jau tikai sajūtas meklēju, bet tas otrs tagad sadomājies).. Vai arī turpini, bet vēl vairāk runājot un liekot tās radītās cerības otrā sirsniņā pie vietas.  Un ja pēc šīs turpināšanas cerību pilnā puse nolaižas uz zemes ,tad ir tas mierinājums tomer vēl atrodams..Bet uz cik ilgu laiku.. drošvien atkal kamēr jūtas ņems virsroku..Kas to lai zina.. :)

 

Rezumē .. Sākumā definētie principi nestrādā, ja esi cilvēks ar sirdi! 

Link to post
Pērkamais Sex Vs Mīļākā Vs Laulība
Ierakstīts
pirms 22 minūtēm, Blondy teica:

Ļoti labi pateikts . Tā arī ir atšķirība no mīļākas no eskorta meitenes! Mīļākā - sieviete , kas dod kaisli, siltumu, romantiku  , dod morālu un seksuālu mierinājumu . Attiecības  kas vieno jūtas. Eskorta meitene - tikai dod seksuālu mierinājumu .

p.s protams, ka var būt izņēmumi . Mes visi esat cilvēki 

...Pie nosacījuma kamēr mīļākā pieņem savu statusu un uz neko vairāk necer - tikmēr ir mierinājums.. :) 

 

 

Link to post
Pērkamais Sex Vs Mīļākā Vs Laulība
Ierakstīts
pirms 12 stundām, Inspektors Caps teica:

Kam nav slinkums lasīt debīlos ziņu portālus, lai iegooglē:

“Es negāju pa kreisi, es meklēju mierinājumu,” savu rīcību skaidro Artjoms, saucot to par nejaušu gadījumu un atklāj, ka attiecības ar mīļāko vienojis tikai “špohen-bohen”.

Tas par Elīnas Gluzunova bijušo, ja nu kādam kaut ko izsaka šāda "slavenība" :D

p.s. var droši nemeklēt to rakstu, tur nekā nav "tas bija tikai 1x (nu to, kuru pieķēra, citas jau neskaitās u.t.t., viss interesantākais ir šajā vienā teukumā". Bet ja nu kas, es šo piefiksēšu - es tikai meklēju mierinājumu :D:D 

Sava taisnība jau tajā ir. Meklējam uzmanību,  emocijas, sajūtas un mierinājumu! Pie pērkamās tikai instinkti,  pie mīļākās arī mierinājums.. :)

 

Link to post
Pērkamais Sex Vs Mīļākā Vs Laulība
Ierakstīts

Atsvaidzinot pamattēmu dažas rindas no manis.  No malas izskatās, ka esmu šeit jauniņais  bet nē..Dzīvē ir kāpumi un kritumi .Daudzkārt esmu dzēsis profilu un vēlāk tomēr reģistrējies atpakaļ ,jo savu dabu laikam neizmainīt..Tā ir jāpieņem un jāsadzīvo ar To! Ar pērkamu Dāmu viss ir vienkārši.  Piezvani-sarunā tikšanos-aizbrauc- samaksā-baudi-tiecies atkal, kad pats vēlēsies.  Ar sievieti kuru esi iepazinis citos apstākļos-Vienalga FB,Instagram,  kādā pasākumā utt..Tas viss ir sarežģīti...Ļoti Ļoti sarežģīti... Iesākumā varbūt naivi skatāmies uz lietām. Domājam Tas jau nekas..Es tikai papildināšu savas ikdienas emocijas,  es došu baudu/sajūtas un saņemšu tās pretī lai priecīgs atgriestos mājās.. Bet nē. Tā tas nestrādā..Tā tas nav! Es nezinu to modeli, kas spēj bez jūtām vai arī kas spēj apslēpt Jūtas..Kas spēj ikdienas dzīvi nejaukt kopā ar mīļāko statusu, kāds itkā sākumā bija paredzēts. Es nesaprotu kā Tā var.  Pēc padsmit gadu laulības es iemīlējos citā precētā sievietē.. Un es izrādīju savas jūtas, kas bija abpusējas..Jā, mēs tikām pieķerti..Gandrīz izkāvos ar viņas vīru..:) Bet ne par to stāsts.. Stāsts par to , ka pērkama sieviete sniedz mirkļa emocijas ko ātri apmierinam un aizmirstam..Iespējams jau izvelkot dzimumlocekli nožēlojam atnākšanu pie viņas... Mīļākā sniedz emocionālu gandarījumu ikdienā. Tu staro, smaidi..Dzīve liekās skaista..Bet pienāk brīdis, kad tas paņem Ļoti ļoti ļoti daudz Tavas enerģijas,  pūliņus un sirdssāpes garantētas. Tu esi izvēles priekšā.. Sākt dzīvi itkā no jauna.. Izpostīt divas ģimenes.. Vai arī pateikt mīļākajai Visu Labu! Bet ,ja viņu Mīli..Tas nav viegli Ticiet man.. Rezumē... Jā neesiet gatavi pazaudēt ģimeni,  maksājiet Vienalga cik,  pērciet meiteni uz stundu vai nakti un baudiet.. Baudiet cik uziet..Jo Mīļākā gan iedos ,gan paņems ļoti.  Pērkamā paņems To ko nākamā dienā nopelnīsi atpakaļ.. 

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.