Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Blondy buduārs
Ierakstīts
34 minutes ago, sidlav55 said:

ok.   antikie grieki teica , ka srīdos dzimst patiesība.     piekrīti?   aizsvilos par to ka man tika pārmests ka krievi pretekļi.    mani  vecvecāki  izsutiti uz Sibīriju 9 gadus atgriežoties teica ja nebutu krievu cilvēku , viņi nebūtu izdzīvojuši. esmu nobraukājis miljoniem km pa Krieviju, pabjis višsādās situācijās un krievi ļoti atsaucīgi ir palīdzējuši neprasot neko par to.      uzrakstīju , ka ir daudz jauku cilvēku krievijā , no personīgās  pieredzes.   no Tevis saņēmu pārmetumu , ka man nav taisnība.  gandzīz pavēles formā..... vai nebūtu pareizāk teikt- sēr esmu citādās domās....     par Blondy.....  unikāla meiča  , jo vairāk būsi pie vinas , jo laimīgāks jutīsies.     es , kad pārkājpu vinas mājas slieksni , uzreiz esmu iemilējies..... ko Tev ari novēlu.   mīlestiba gan paliek turpat , kad eju prom, bet gaišās atminas paliek.  taupi , nesabojā  to jauko , ko vina spēj , dot,  lai varāk cilvēkiem tiek tas pozitīvais.  uzmet aci manam gadu skaitlim ,un sapratisi ka maz man palicis.  izbaudi to laimi maksimāli , ko ari sev novēlu.       par greizsirdību.... te ir viens murmulis, kas vinai  daudz nervu pabojājis , iedomājoties , ka ir vina privātā lieta.   veiksmi!   

kleitai nav ne vainas , bet bez kleitas vēl supeīgāk, un ja vēl garas melnas zeķes.....  butu jauns , jau no domām vien sienā būtu caurums....

Esmu dzirdējis arī turpinājumu šim teicienam: "strīdos dzimst patiesība, bet nomirt draudzība". Bet nu ko pateicu, to pateicu, mani uzskati paliek nemainīgi - Putina karš pret Ukrainu nav kaut kas krievu tautai nedabīgs un uzspiests, tā ir "dabīga" lielākās daļas šīs tautas impēriskā sindroma izpausme. Tai pašā laikā tas neatceļ noteiktu krievu sirsnīgumu un spēju izpalīdzēt, ka Tu to aprakstīji. Cilvēks, kur nu vēl visa tauta, nav tikai melns vai balts, katrā no mums var sadzīvot pirmajā mirklī it kā nesavienojamas lietas. Bet nu tas man jāatzīst, spējā korekti diskutēt man vēl ir daudz vietas izaugsmei... 😁 Tā kā neņem ļaunā, personīgi Tev es negribēju uzbraukt. Un tas ka Blondy ir forša, tur mums viedokli sakrīt 100%!  🙂👍

Link to post
Blondy buduārs
Ierakstīts

Nu ko, drusku  jaatdzīvina šī sadaļa. Tātad mana atsauksme par tikšanos ar Blondy. Komunikācija izmantojot elektroniskos saziņas līdzekļus bija korekta, viegla un patīkama. Jau pēc neilga brīža rodas sajūta, ka sazinies ar cilvēku, ko pazīsti gadiem. Blondy varētu rezultatīvi strādāt kā augsta līmeņa B2B tirdzniecības pārstāvis. Manas vēlmes un vajadzības tika noskaidrotas, Blondy pakalpojuma saturs un nosacījumi tika izskaidroti un atbilstoši manām vēlmēm pielāgoti. Kur vajadzēja, viņa uzņēmās iniciatīvu, pati painformēja par laikiem, kad viņa būs Rīgā (Blondy nav rīdziniece) un pat noorganizēja mums viesnīcu. Vienkārši izcils pirmspārdošanas serviss! 🙂

Nu un par pašu tikšanos. Sagaidīja mani pievilcīga sieviete seksīgā tērpā, par ārējo izskatu jūs paši varat spriest no Blondy publicētajām bildēm, augums viņai ir tāds, ka daudzas ~25gadīgas meitenes varētu apskaust. Sirsnīgi parunājāmies, pajokojām, nepiespiesti, bez jelkāda neveikluma. Nu un process.... Ko tikai mēs nedarījām..🙂 Kaislīga "klasika", ar vairākkārtēju skvirtu, meistarīgs orālais, arī dziļais, "kā filmās" 🙂, izjusts anālais. Blondy seksu patiešām izbauda un dara visu iespējamo, lai to izbaudītu arī partneris. Nu un pēc mūsu sarunas es sapratu, ka mēs esam pamēģinājuši tikai pašu aisberga virsotni, ka lai kaut vai tikai vienu reizi pamēģinātu visu no viņai pieejamā "draiskulību" klāsta, vajadzēs vēl daudzas šādas tikšanās. Rezumē - ja vēlaties paši realitātē pabūt kā dalībnieks riktīgā "Brazzers" tipa fimā, iesaku! 🙂👍

Blondy, Tu esi malacis, ka turi šo latiņu tik augstu, paldies Tev! 

Link to post
Blondy buduārs
Ierakstīts
1 hour ago, Blondy said:

Izskatās, ka sanāktu ļoti laba luga jeb tikšanās Blondy ar PG🤣 Cap, Tu tagad bojā PG pārsteiguma momentu, ja šeit mēs jau izrunāsim detalas . No otras puses, ļoti labi, Lielmeistaram nebūs vēlme mani satikt🤣 ko var zināt, kādas mocības Blondy viņam sagādās 😊 es viņa vietā neriskētu 🤣

Nezinu, kāpēc, bet man rodas asociācijas ar filmu "Zāģis"... 😁

Link to post
Feju ikmēneša budžets.
Ierakstīts

Pamazām pateicības fejām kļūst ar vien nozīmīgāka personīgā budžeta sadaļa, kurai būs jāsāk noteikt kaut kādi maksimālie griesti.

Kolēģi, vai varat padalīties, cik vidēji mēnesī Jūs tērējat šai pamatvajadzības apmierināšanai un vai jūsu prāt tā ir jūsu ienākumu līmenim un vajadzībām atbilstoša summa?

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.