Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Morenas putnu būris
Ierakstīts

Varbūt daiļrunīgais daļnobošiks ar savu pļečevuhu, tomēr dosies uz anālo buduāru, ar visiem saviem ne smieklīgiem jokiem un vienveidīgi, pliekaniem tekstiņiem. И так всякого говна понафантазировали, набросились на меня красавицу, со своей ложью и грязью. 

Cik jūs esat tizli un neinteresanti

Link to post
Morenas putnu būris
Ierakstīts
2 minutes ago, MartinsFolijgalva said:

Sakautrējās no baklažāna, saprata ,ka nav pa spēkiem tas viņām, Blondā tavs gājiens🙃

Visas māk runāt, kad kautkas jādara tad visas nozūd 🤔

В смысле jādara? Я и так звязда, а как пальци на ногах и руках растопырю- вообще снежинка. 

 

Link to post
Morenas putnu būris
Ierakstīts

molodec!  no poka slabo......    davaj, davaj raskačivajsja, SErgerjevna!   viss vakars priekšā , varbūt sasniegsi lidojuma augstumus....эх

Иди, милый, Петросяна посмотри (он ещё жив, кстати?) юмор раннего " Аншлага" - ваше всё. А если ещё РЕН ТВ с Прокопенко возродят-гляди и волна экстаза накроет. 

Link to post
Morenas putnu būris
Ierakstīts
1 minute ago, Morena said:

Он хамит только чужим женщинам, а у своей жёнки под каблуком

Не спешите с выводами, у нас, как ни как Ziemeļeiropas valsts, а не центральной африканская община племенного уклада, где младенцев женского пола если не сразу в яму или со скалы сбрасывают свежевыродившихся, то сразу за Harisov женихают, что гораздо бесчеловечнее. 

Link to post
Morenas putnu būris
Ierakstīts
35 minutes ago, sidlav55 said:

Dzīve garlaicīga, kašķi meklēja.    nu re , maiņa klāt.  Morēnas darbalaiks neizvērtās par atrakciju, temperimenta maz tajā būtnē.  nu Sergejevna  daj žaru,  attjanisj po polnoj!

Jūs tur īpaši ar popkorniem un aliņiem nebarikadejaties..... Вся в делах, как пчёлка, точнее трудень сисясясто-жирножопый по неадекватно завышенной цене (по мнению вашей аудитории, которая, не является моей целевой, но забавны, вне всякого сомнения) Ieskrēju uz minūti. Ну тригерните уже так по нормальному, чтоб уже прорвало, и полилось гавно по трубам, а то как то вяло тут, а мне скальпель красноречия где-то оттачивать надо. Потом всю зловонную психо- требуху на вас скину и будет мне счастье. 

Погнали! 

Link to post
Morenas putnu būris
Ierakstīts

Мой идеальный день начинается с просмотра всякого пиздец а. Если не Украина - то это

Это одинокий волк, точнее олень. Зая, не смей даже пачкаться об это

2 hours ago, Morena said:

HArim šodien sieva telefonu atņemusi

 

Link to post
Morenas putnu būris
Ierakstīts

Вы охуелИ и мрази, мою, милую девочку Морену засирать, пока бомжи с с близлижащей помойки мой анус разрабатывают (по версии вашего мелкочленного РЕН ТВ).  Скоро уже эту поеботу закроют? 

Link to post
Par prostitūciju kopumā un detaļās
Ierakstīts
9 hours ago, JanisBerzs said:

Es jau pirms braucu to arī piedāvāju. Atbraukšu, aprunāsimies, atstāšu naudu, seksu nevajag. Atteicās. Un  ja es uzstātu, visticamākais mani nepieņemtu. Meitenēm ir pašcieņa. Tas ir viņu darbs, pakalpojums, ko viņas sniedz apmaiņa pret naudu, viņas negrib saņemt žēlastības dāvanas. Vismaz tās, īpašās, kuras mums patiešām patīk, kuras nav zaudējušas cilvēcību un pašcieņu. Šādi jautājot mēs liekam viņam(!) izvēlēties, pieņemt šo lēmumu, tur arī bija mana kļūda. Tā vietā vajag "nolikt fakta priekšā". Sarunāt parasto tikšanos,  parunāt, uzklausīt, tad iedot buču, atstāt naudu un iziet pa durvīm. Mana gadījumā konkrētā meitene visticamākais man skrietu pakaļ un mēģinātu atdot naudu, nu bet gan jau kaut kā atsistos.

Vieglāk kad klients atnāk, samaksā, pēc iespējas ātrāk izšaujās un lasās, nevis par to pašu naudu nes ārā smadzenes ar sarunām. 

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.