Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Gads bez eskortdāmām (so far)
Ierakstīts
pirms 3 stundām, janka_ teica:

Drāždraudzenītes foršas līdz brīdim. Brīdim, līdz sāk drāzt tavas smadzenes, iemīlas, paliek greizsirdīgas utml. 😁

tas ir dažu cilvēku normāla reakcija. Siwvietes atšķirībā vispār neguļ ar tiem ar kuriem nav kaut kāas jūtas. tāpēc jau te arī dzirdējis esu tā ka sievietēm seks nepatīk. kas ir bulšits. patīk tik pat tikai ne jau tā kā te foruma biedriem daudziem sveiki še tev meitiņ 50 ieliek izvelk un dasvidaņa.  

pirms 18 stundām, sidlav55 teica:

es arī un noteikti negribētu tur noklūt!     mani uz elli nogādājiet , pie savējiem, tālbraucējiem šoferiem un jautrajām ielas meitām!

Rumbulnieces priecē? Man nav skaidra viena būtība agrāk tā nebija tagad vēl vairāk jo tālāk jo trakāk attsītoties online iepazīšanās arī maksas eskorts ir pargājis pamatā tikai netā. Un tad viņas sadomājas tā bez foto bez ko. es kaut ko uzrakstu un tad laikam ja paprasa cik tad uzreiz bez ko ir vienkarši skaitlis. Man tas galīgi negribas.  Man jo lētak jo labāk. Es biju uz 25 min pa 30. eiro un pirmo reizi biju uz 70. eiro un teikšu tā. Seks bij labāks ar to ar kuru bij 30. eiro uz 25 min. nevis 70. eiro.

Link to post
Gads bez eskortdāmām (so far)
Ierakstīts
pirms 17 stundām, Leosexual teica:

@alexparex Labs GFE ir dārgs prieks. Ja gribi skaistu un jaunāku par 25, tas bus tipiski 200 stundā. Domāju tad arī jāiet ir 1x nedēļā vismaz, lai izveidojas tāda pareiza atmosfēra. 

Tava stratēģija meklēt regulāru draudzeni liekas pareiza. Veiksmi!

 

Ir iespēja dzert kafiju bez seksa arī ir GFE. Nezinu. GFE=Sex?

Link to post
Gads bez eskortdāmām (so far)
Ierakstīts
pirms 13 stundām, sidlav55 teica:

Tu kad kaut ko izzīd no pirksta , pacenties to prātojumu izlikt , lai saprastu apkārtējie!    kad biji Paradizē, vai kad bija Paradīze?   kad tad jau paspēji tur pabūt, kurš Tevi tur ielaida?      vai arī- Paradize nojaukta , kā kāds grausts Maskavas forštatē?

es tur nekad neesmu bijis...

Link to post
Gads bez eskortdāmām (so far)
Ierakstīts

es teiktu kbij paradīzē bij lillija kura tika nosutīta pie velna. jo bij pinīgi nogājusi no ceļa. tās ir eskortnieces. tad bij šitā te ieva kura arī kārdināja Ādamu un viņš pakļāvās, bet ""svētā"". sievietes ir divu veida svētās un prostitūtas. kuras tu izvēlies? ja gribi prostitūtas tad vari uzreiz pa naudu un ir ""svētās"" kuras seksu nedarīs pat pa naudu un kuras vienkāršoti sakot bieži šķiet tomēr pavērojot iespējams tā teikt tēlo nepieejamās. Sievietes acīm redzot seks ir pirncipiāli tas nav sports vai padzert kafiju. 

Link to post
Kāpēc mans dzimums ir tā∂i?
Ierakstīts
pirms 8 stundām, sidlav55 teica:

nelien klāt!!!!!!  esmu tāds kāds esmu,  nobriedis un sevi cienošs vīrietis. lai no malas kāds lupatlasis iespaidotu . varu diskutēt ar cilvēkiem bet viniem ir jābūt draugos ar galvu. kad iespējams mīlēšos par velti!.       dāmām kas man patīk   un mani apmierina, varu  pateicibā ne vienu vien simtiņu atdot.   iznīksti aiz skaudības.!!!!!!!!!!

gluži loģiski dāmas kuras ir pietiekami labas lai to darītu var atdot arī 200. bet tomēr tas ir tā ja meia prasa iedod nu tad ja ir tad dod ja nav tad nedod.

pirms 7 stundām, Misterx teica:

Ko var te kau ko dirst, sieviete kas izvēlējusies arodu prostitūta, pieet tam kā darbam, sniedz pakalpojumu un visu cieņu, mums tēvaiņiem tas ir visvienkāršākais veids kā tikt pie seksa kuram jau nu tāda nepieciešamība ir ,cenas diktē pati tirgus situācija pēc pieprasījuma un piedāvājuma nevis kaut kur kaut kādas mistiskas meičas nosakot kosmisku cenu, nebūs arī tas sekss tik vienkāršā veidā un kā gribētos nedz ar meiteni no kluba vai svingeru klubā un pat ne ar savu sievu un tāpēc arī ir prostitūtas un visu cieņu pret viņām un beidzam viņas gānīt tad arī no viņu puses viss būs ok 

gānam cenas. īsi.

 

Link to post
Kāpēc mans dzimums ir tā∂i?
Ierakstīts
pirms 2 stundām, sidlav55 teica:

nu bet dabiski!  kamēr kāds nebradā pa manām gurķu dobēm, lai taču viņš darās , kā ienāk prātā.  neesmu nekāds tantuks , kas pukst   '', vot kad mēs augām , tad tā nebija!...''

pēc visa šita tomēr apsveicu par veiksmīgu meiču spēju koļīt savu laik. Ja godīgi es visu laiku atkārtošu ka viņas tādas ir ka ir ka skatas uz materiālo. Kā nekā tās kuras labprāt izbauda procesu kāpēc viņai nemēģināt pēc iespējas vairak nopelnīt un ja pašai seks patīk? paši daudzi pilns neta uzprasas seksu davai daram utt. agrāk tā nebij šķiet. Jo tagad ir tendence: es tev"dodu tur 600/ eiro uz nakti"  utt. a kas peļņa. viens šitā otrs šita. A tur parādās kaut kāds "LUPATLASIS"ar saviem 100. Lai  šis iet dēt. Nu izlutinātas līdz pēdejam tagad tiek meičas. pat watsappā var piepelnīties parādot uin pagorot "dirsu" Tā teikt nevajag būt tik dāsniem lai viņas neapkrauj ar dāvanām kuras citāš profesijās nāk smagi un ar sviedriem. 

Link to post
Kāpēc mans dzimums ir tā∂i?
Ierakstīts

rdu

pirms 9 stundām, BlondyVīriņš teica:

Atkarībā par ko runajam.

Ja "maksā" tinderu hujinderu princesēm tas ir viens, tur nav zināms ko vari dabūt, man personīgi ir principiāli svarīgi lai es zinu kas notiek, kadas sekas bus manam rīvībām . Ko es dabūšu pretī 100-150 rozēm ar tindera meiteni, tā būs gulēšana tīri misionāru pozā vai viss ko es gribu.

Busim reali piķi jebkurā gadijuma vajadzēs tērēt, kkur aizet un kaut ko padarīt, sievietei vajag tevi izfiltrēt, adekvāts esi vai nē, ja var no tevim naudiņu tiešā veidā, dāvanu firmātā, vai varbūt dzīvokļa remonta izskatā tad pagaidām tiec atzīts par adekvātu "narmalnij mužik ''  un saimniecībā noderīgu un tev var kaut ko iedot.......pagaidām.

Esmu sliks pēc dabas, man tāda veida pūliņi rada diskomfortu tātād izvēlos ceļu ar mazāko pretestību proti sakrāju naudiņu un eju pie fe jas kura atstrādās godam.

 

 

 

Hvz  seks par naudu tas vai tas ir labi ,vai slikti , seks tiek tik ļoti vienkāršots. No vienas puses , savā ziņā lielāka izvēle vīriešiem. Lai tiktu pie seksa tev nav īsti ne ar ko jāizceļas, kā vien jāatpogā paris eiro.

Tādā veidā pie seksa var tikt pat tie, kuri citos apstākļos būtu bez tā ļooooti ilgu laiku, līdz ar to nonākam pie slēdziena, ka visi ''inceli'' kas arvien izplatītāki kļūst  rietumos ir super kapeiku pisēji.

 

Atkal  ar domu aizbraucu kaut kur ,ne tur laikam.😁

es mazliet saprotu. tas ir cilvēcīgi gribet seksu. bet tici man ja sieviete vēlas seksu un tādas ir. Nav viss tik sareģīti. Atradīsies kāda tāda būs. viņa to darīs ari ka tu tur nebūs uber kāds tur es nezinu "miljonārs""  utt. vai ne jau miljonars var piedāvāt labu seksu. viņs var piedāvāt labu naudu, bet iespējams ne labu seksu. Ir sievietes kurām tieši ir nepieciešams"labs" seks. Un kaut kādu apsverumu dēļ viņa izvelas nebūt pērkama. Bet dara to simpātiju vārdā.   

Link to post
Kāpēc mans dzimums ir tā∂i?
Ierakstīts
On 29.10.2023. at 15:31, JānisBR teica:

@UmmisVai neesi dzirdējis, ka kaulēties ar fejām par samaksu nav labais tonis?

Piekrītu, ka Latvijā šādu naudiņu maksāt par 1h būtu neprāts, bet ārzemēs (neminēšu kurā pilsētā, jo visi tāpat zin manis iecienīto seksa galamērķi) tā ir standarta summa par labu meiču. Vari maksāt arī 600 niekus, ja vēlies, bet diez vai dārgā meiča būs divreiz labāka par to, kas prasa 300 mūsu naudiņas.

mēs tieši nonākam pie tā ka tās summas lielumi ir visi relatīvi. kādreiz lielisksi seks varbūt arī bijis vispār pa velti. tā teikt abu simpātiju vārda ir un tad tas ir labāk kā tu katu 1000. vari maksāt. nevar aizstāt.  

Link to post
Kāpēc mans dzimums ir tā∂i?
Ierakstīts
pirms 22 stundām, PepeTheFrog teica:

Pa lielam nav svarīgi ko ar viņu izdarītu. Atnāca publiski "smirdēt" nepareizajā vietā un brīnās, ka visi viņu sūta dēt. Kaut ko tur vēl par audzināšanu piesauc - tad padoms, ko man mācīja vecāki "izsaki savu viedokli kad to prasa (situācija vai cilvēks utt)", ja to neprasa, tad gudrāks būsi paturot to pie sevis.

jums te pa lielam tad ir audzinājuši ka dēls pelni čunguru lai pēc tam vari iet meitās? kaut kā tā. :D

pirms 4 stundām, tetris teica:

Kopumā piekrītu Tev, bet man tik un tā patīk doma, ka viņu paņemtu priekšā 🤷‍♂️

tev pašam ta domāsāna ir aizgājusi kaut kur prom no smadzenēm.  tās ir ievirzitas kaut kādā jocīga plāksnē. labāk nedomā neko tādu.

Link to post
Kāpēc mans dzimums ir tā∂i?
Ierakstīts
pirms 4 stundām, PepeTheFrog teica:

Muļķim muļķa liktenis - tev "uzbrūk", jo tu esi forumā, kur principā visiem nav nekādu problēmu ar SEKSU pret atlīdzību, tu pats sāki nievājoši "braukt" augumā tiem, kam ar to nav problēmu. Aizej uz geju klubu un pasaki tur skaļi "fuj, ciest nevaru gejus" un paskaties kāda reakcija būs, cik sveiks un vesels tu iznāksi no turienes ārā. Ne velti ir teiciens - kā sauc tā atskan. (atsaucoties uz tavu atbildi, sekss ir sekss, abpusējas simpātijas, attiecības un tas dzimumakts saucās mīlēšanās, vismaz es tā to atsijāju, jo tu vari nemīlēt un normāli pat nepazīt cilvēku un tāpat ar viņu nodarboties ar seksu, un šeit neiet runa par prostitūciju),

ja tu ko spētu ko atsijā, tad tu arī atsījāt proti to kā vajag pareizi darīt, lai lielu dolāru naudiņu gribošas "fetišistes" mazliet nomierinātu un piezemētu pie mazākām banknotēm? jo šādu sieviešu sponsoru meklētāju apetītes nav izmērojamas un vīrieši ir "ķīlnieki" tam. reiz man bij tāds gadiens ka mani burtiski vina šitāda nobloķēja jo redz es viņai nepiekritu sponsorēt 300 nieku. acīm redzot ir citi vīreļi kas bez kunkstēšanas apmierina viņas prasības. nekā citādi to iztulkot nevaru. jo citā gadījhuma neticu ka viņa neamierinātos ar citādam alternatīvām.

Link to post
Kāpēc mans dzimums ir tā∂i?
Ierakstīts
pirms 1 minūtes, sidlav55 teica:

uzpeldēja!    Lodočka izvilināja no burkas.     tūlin pievems te pilnu līdz malām........

viss neturpinam. tu arī esi slims smadzenēs sapists degradants. jo spēj otram vienkārši uzbraukt. jo jūties baigi kruts. cerēju ka esi zolīdāks cilvēks savos gados. 

Link to post
Kāpēc mans dzimums ir tā∂i?
Ierakstīts
On 22.10.2023. at 21:01, Leosexual teica:

Attiecības maksā dārgāk. Ja tu neesi top 1% tad tu maksāsi par seksu vienmēr, vai nu ar savu laiku, saviem nerviem utml. Un naudu tāpat beigas tērēsi arī.

Protams runa ir par 8-10/10 izskata sievietēm.

Es labāk maksnāju sulīgi nekā klausos sieviešu garlaicīgos reportus kā viņām diena pagājusi un kādas fake-problēmas bijušas, vai kāpēc kkas nav perfekti mājās:D

žigolo tieši to dara... klausās un par to dabūn naudu. protams tādu ir gaužām maz. bet sievietēm vajag to... citādi sanāk tikai tās kas negrib runāt prasa naudu un iedod iebāzt.

pirms 6 minūtēm, sidlav55 teica:

neesam varoni skatījuši vaigā , bet var gadīties  , ka nekādus 400 g nespēj pievarēt, tikai saslavējis sevi.  aposta alus korķi un sāk vīzijas vairot.....

varbūt pietiks? tā teikt idiotsims kubā. vai tiešām esam tik slima sabiedrība? reāli kāpēc vajag tā nākt virsū indivīdam? pretīgi vienkārši cilvēki. normāli neko nevar tikai reāli latvijā reali stulba attieksme pret otru ir. kāda tev daļa nahren ko es lietju ez bezdēt veci..  tiešam tālak vairs nav kur

man pēc jūs komentiem vienkārsi vēmiens. 

mamma nav mācījusi kā uzvesties pret otru cilvēku? kā mēs izturamies viens pret otru netā? tā ir kāda visatļautība? ja man ir kā∂s viedoklis. tad reāli normāli cilvēki uzklausa un veselīgi diskutē. apmainas saviem viedokļiem nevis tiasa bullingu. jūs reali esat totāli degrdanti. kaut kādi izdzmtēņi vairāk nekas. vienkārši vemiens nak. es neticēju ka ir tādi sabiedrība.  totāli slima sabiedrība. it īpasi veči kas ir te. totāli smadzenes sapisti degrdanti esat lielāko daļu. ka tik kādam uzdirst.

Link to post
Kāpēc mans dzimums ir tā∂i?
Ierakstīts
pirms 2 stundām, sidlav55 teica:

pats , kā utu mākonis te lien visiem virsū ar savām pamācībām.   maksas pakalpojumi manos ziedu laikos bija reta parādība.  bija iespējas, uz ārzemēm braukājošš šoferis, dāmas pašas kārās kaklā. ko ari cītīgi izmantoju.  nenožēloju ne mirkli paveikto.    nevienu speciāli nelobēju, bet ja sieviete ir laba  un simpātiska man , noteikti pat to uzrakstīšu, ja slikta , arī. esmu tikai parasts cilvēks un nevaru teikt ka esmu ļoti objektīvs, var gadīties , ka pielieku klāt  gan+ gan-....

puisis no Nazaretes , cik atceros  pozitīvi izteicās par Mariju.     liekas ka aizstāvot vieglas uzvedības dāmu  bija teicis ,, lai met ar akmeni , tas , kas ir bez grēka!.,, varat palabot, ja ne to esmu izdvesis!  bet man liekas , ka nav veicies. ja kādreiz sastaps īsto , kā sunītis skries pakaļ un laizīs rokas meičai un ne tikai rokas..... neba jau nu pirmais , tādi manā redzes lokā ir manīti!.....

nu vot pa to arī parunāsim. par tiem laikiem ka maksas pakalpojumi bij "reta" paradība" " jo nu pats redzi kas tagad ir izdarīts. par ko ta bij cepiens? par to ka  ar savu esmu "dāsns" sponsors uztaisat meiteņu "paaudzi" kuras tikai tā darīs... un viņai liksies ka jebkurš vīrietis ar kuru viņa iet tur nav runa ir viņam viņai jāmaksā par seksu un pēc iespējas vairāk jo vīrieši taču to pieļauj un vēl paši uzprasās. Jo tagad pat "briesmones" tā pellnās. kur liekas ka vispār viņai vajag citu darbu iet strādāt bet neko neprot. Jo ir tādi vīrieši kuriem viss viens kur iebāzt un gatavi maksāt. tas ari pa lielam viss.

Link to post
Kāpēc mans dzimums ir tā∂i?
Ierakstīts
pirms 2 stundām, xtris teica:

Tava sāpe te gadiem smird,neko tu nesaproti un nesaproti,vienas un tās pašas pretenzijas un jautājumi. Reiz nesanāk,tad liecies mierā un aizmirsti,bet arī to tu nespēj. Tā arī rausties starp "a kāpēc man nedod tāpat vien" un "ko tās maukas tik dārgas,huiņa paplest kājas"....cik gadus vēl klīdīsi šo pārdomu tuksnesī? 

Kamēr nesapratīsi,ka jābūt tik foršam čalim,ka dabū to ko vajag,vai arī esi galīgs kretīns,bet tad kompensē to ar naudu. Tādiem kā tev jāiet pie tiem aplaimošanas koučiem,kuri saradušies vairāk par maukām,ja nu nostrādā 😀

 

vispār kāpēc visu laiku ir kaut kād personīgi uzbraucieni? te vispār runa nebij pa mani. un es vispār nerunāju par to būtību ka man kas nedod vai dod. īstenība neieslīgsim kas man dod vai nedod. Bet acīm redzot pašam  neaizbrauc pa ko es rakstiju.  Un viņas tācu tādas ir tāpēc ka džeki to pieļauj ka viņas tādas ir. Un tad jūs paši iespejams tu vai arī kā∂s cits būsi tas, kurš pēc tam pateiks. ka es viņas sponsorēju un ja viņas visas vienīgi grib naudu. Tad ko lien ar tādām kurām intresē tikai tava nauda un nekas vairak. par to apmēram ir stāsts. Un tad kapec tu pats vispār ej pie vinām un maksa ja jau ei tāds "krutais" vecis un vienmēr vari dabūt pa velti ja gribi seksu? Un vai vai tas vispār ir vajadzīgs vienmēr dabūt ja godīgi to ko gribi. tas ari vēl ir jautājums vispār. Jo nevienmēr ja dabūn to ko grib pēc tam būsi ūber laimīgs.

pirms 1 stundas, sidlav55 teica:

uzrakstīts , ka 40 gadu vecs!   nu kaut kāda vārguļu paaudze..... es 40 vecumā   mīlējos ar visām kas kustējās. tāpēc esmu saglabājis spējas vēl tagad aizcilpot pie skaistulēm.  tagad  veči apmierinājumu gūst spaidot klaviatūru.  šiitais lūzeris vispār varēja iznīkt!. te laiku pa laikam tādi parādās,  tipa melmates meklētāji  un nevainības zaudēšanas āksti. bet vini ātri izsīkst. 

jā mīlējies ar visām kas kust nešķiroji. gāji ar pērkamajām? tā nav liela māksla. Tad ja pats nesaprot tad vienkāŗsi nosaukt otru pa dauni.  Nu pareizi ko var gadīt no tādiem, kuri te nāk tikai tādi kas "lobē" mauku biznesu. Tad ko uztaisam par normu moš tad pirksim visi veči seksu dosim naudu un visas pārdosies pa naudu? 

Link to post
Kāpēc mans dzimums ir tā∂i?
Ierakstīts
pirms 6 stundām, PepeTheFrog teica:

Pēc rakstītā izskatās, ka tu vienkārši gribi seksu par velti un dēļ tā, ka ir tie, kas gatavi maksāt tu "cepies", ka sievietes nekautrējās prasīt naudu par pakalpojumu. Par "īdēšanu" - tad es saprotu, ka tu piedāvā seksu un sieviete ir nogurusi no kārtējā, kas meklē pliku seksu un tāpēc nav apmierināta. Redzu, ka tev ir problēmas uztvert sievieti kā cilvēku, jo tu noniecini sievietes teikto ar vārdu "īdēšanu". MĒS? Es teiktu, ka tev vajadzētu piedomāt ko raksti :D Uz doto brīdi šeit ciksti tikai tu. Nebāz visus vienā maisā, tas attiecināms arī par "visas grib tikai naudu".

un es neviena vietā sievieti nenoiecinu. Es saku ka daudzi piedāvā seksu  tas ir kontekstā ar to ka daudzi aiziet tik tālu ka viņi vienkārši maksā par to kaut kādu vienu mirkļa "drāzienu" un neko vairāk tādejādi tas nav to vērts. UN otrkārt tas nav nekā∂s seks. Ta ir pakalpojuma intīm pakalpojuma sniegšana. seks ir kaut kas jau tāds kur tas ir uz abpusēju simpātiju pamata. nevis tas notiek pa naudu vai kaut kā iebarošanu. Vienkāŗši te grib pierādīt ka tā ir kaut kāda norma un bez maz citādi nevarbū†. Ka ja tu gribi seksu tev ir jāmaksā citadi sievieti tu nedabūsi. Tā tas nav 

Link to post
Kāpēc mans dzimums ir tā∂i?
Ierakstīts
pirms 6 stundām, PepeTheFrog teica:

Pēc rakstītā izskatās, ka tu vienkārši gribi seksu par velti un dēļ tā, ka ir tie, kas gatavi maksāt tu "cepies", ka sievietes nekautrējās prasīt naudu par pakalpojumu. Par "īdēšanu" - tad es saprotu, ka tu piedāvā seksu un sieviete ir nogurusi no kārtējā, kas meklē pliku seksu un tāpēc nav apmierināta. Redzu, ka tev ir problēmas uztvert sievieti kā cilvēku, jo tu noniecini sievietes teikto ar vārdu "īdēšanu". MĒS? Es teiktu, ka tev vajadzētu piedomāt ko raksti :D Uz doto brīdi šeit ciksti tikai tu. Nebāz visus vienā maisā, tas attiecināms arī par "visas grib tikai naudu".

garām. pa idešanu bij domāts ka viņas "īd" ka vīŗieši tikai meklē seksu un neko vairāk. un nevajag uzreiz to pārnest tik personīgi uzreiz braukt agumā man. padomā pats kāds tu esi vispirtms vai viss ir tik iedeāļi. intrsanta tev un jums visiem loģīka.

pirms 4 stundām, sidlav55 teica:

ja draudzība balstās uz aprēķina , tad pie velna tādu draugu. šājā jomā man domas nesakrīt ar Tevi. man draugu ir maz , toties tādi!!!!!! ko tik viņi nav darījuši priekš manis !!!!!  ja  draugs palūgtu palīdzību , es nakts vidū saguris vai pat slims dotos vinam palīgā, necerot ne uz kādu atlīdzību!.   

nu bet tas teorētiski mēs varam teikt ka tas varētu attiekties uz pretejo dzimumu. kāpēc šeit jūs visi uzreiz uzbrūkat man un gribat apgāzt kaut ko tādu. ka kas ta pa sievieti kura vīrietī saskata tikai un vienīgi aprēķinu kāpēc jums nafig tāda vajadzīga/ lai iebāztu un izvilktu vajag maksāt to lielo naudu? 

pirms 6 stundām, xtris teica:

Es arī nesaprotu kā manā dzimumā gadījies tāds tupaks!

V semje ņe bez uroda kā saka...

ja tev nepatīk tad nelasi. bet attiecies normāli un diskutē normāli. var redzēt ka saproti tikai ja kaut ko nesaproti tad māki tikai uzbraukt. jo citādi neko nemāki pateikt.

Link to post
Kāpēc mans dzimums ir tā∂i?
Ierakstīts
pirms 6 minūtēm, sidlav55 teica:

mans labs kolēģis vienreiz tādam  gaudonim uzprasīja       , i nahrena ti maleņkij ne sdoh,,?

Tak neviens neliek lasīt ja nepatīk... es reālos faktus tā teikt mēģinu te izklāstīt. Kā tas viss ir. Un mēģinu savā ziņā norādīt kādi ir tie trūkumi un kas notiek reāli ar visu šito lietu džekiem. Ap to lielo faktu Krāniņš un ko ar to daram un rīkojamies meklējot vāveres.

Link to post
Kāpēc mans dzimums ir tā∂i?
Ierakstīts
pirms 14 minūtēm, Ummis teica:

domā ko gribi. nu dāžus ir noteikti jāved. doma tik kurā šķirbā krāninu iebāzt. laikam strāda ar tikai tāpēc, lai visu naudu notriektu krāniņa bāzamaja spraugā.

man daudz kas ir vienalga ko citi dara. teorētiski arī šis faktors. bet no viena aspekta tomēr tas nav tik vienladzīgs jo skar kaut kāda mēra mani kā vīrieti. Mazliet apskaidrojot manu domu. Tātad esmu saskāries ar pat diezgan biežu sieviešu "īdēšanu" par to ka akal tie seksa piedāvajumi. Tāpat arī pat sludekļus džeki liek ka meklēju meiteni seksam pa atlīdzību. Jo reāli ir taču pakalpojui pieejami?  ir tāds trūkums un tāda bezizeja ka jāsludinās? OK to pilnībā saprotu to ka seksu gribas un tas ir nepiecieams. Bet tā ka nu tā vajag izšaut ka nu reāli uzreiz sava gribuļa trakumā reāli džeks pat elementāri nespēj atvērt "menu" un paskatīties vai kaut ko tādu ? Tad ko? Tad džeki no pišanās bada mirst?  Cits pat liek un piedāvā simtus par to. Tā agrak nekad nedarija. reāli šķiet. Tāda tendence ir parādījusies šobrīd nezinu kāpēc. Tad kur mēs esam veči kas notiek? a fejas taču tikai pasmejas par tiem muļķiem kas ir gatavi salīti maksāt lai tikai iemērktu krānu kaut kur. UN tad mēs gribam un sūdzamies ka sievietes visas vienādas grib tikai naudu. A paši tad to pieļauj ka visas pēc tam naudu velk.

 

Link to post
Kāpēc mans dzimums ir tā∂i?
Ierakstīts
pirms 1 stundas, daredevil85 teica:

Bļa, @Ummis, tu tiešām esi vecis? Izklausies pēc cālis.lv auditorijas, kas kārtējo reizi ir izdomājusi “vest večus pie prāta” 😂😂

domā ko gribi. nu dāžus ir noteikti jāved. doma tik kurā šķirbā krāninu iebāzt. laikam strāda ar tikai tāpēc, lai visu naudu notriektu krāniņa bāzamaja spraugā.

pirms 19 minūtēm, PepeTheFrog teica:

Ja ticēt tavam profilam un tavam vecumam - ja neesi vēl sapratis kāpēc un priekš kam, tad arī nesapratīsi. Nekāds daudzums skaidrošanas te nepalīdzēs. Tava izeja ir vienkārša - kāda tev daļa ko citi dara, ja tas neietekmē tieši tevi, tavu dzīvi u.t.t.

Es, piemēram, alkoholu nelietoju - vai tāpēc es katram kurš to lieto, eju un prasu "priekš kam tu maksā par alkoholu? Var taču griezties 100 reizes ap savu asi un efekts būs tāds pats. Efekts cauri - atkal griezies"  :D 

man daudz kas ir vienalga ko citi dara. teorētiski arī šis faktors. bet no viena aspekta tomēr tas nav tik vienladzīgs jo skar kaut kāda mēra mani kā vīrieti. Mazliet apskaidrojot manu domu. Tātad esmu saskāries ar pat diezgan biežu sieviešu "īdēšanu" par to ka akal tie seksa piedāvajumi. Tāpat arī pat sludekļus džeki liek ka meklēju meiteni seksam pa atlīdzību. Jo reāli ir taču pakalpojui pieejami?  ir tāds trūkums un tāda bezizeja ka jāsludinās? OK es pilnīgi to ka seksu gribas un tas ir nepieciešams. Bet tā ka nu tā vajag izšaut ka nu reāli uzreiz sava gribuļa trakumā reāli džeks pat elementāri nespēj atvērt "menu" un paskatīties vai kaut ko tādu ? Tad ko? Tad džeki no pišanās bada mirst?  Cits pat liek un piedāvā simtus par to. Tā agrak nekad nedarija. reāli šķiet. Tāda tendence ir parādījusies šobrīd nezinu kāpēc. Tad kur mēs esam veči kas notiek? a fejas taču tikai pasmejas par tiem muļķiem kas ir gatavi salīti maksāt lai tikai iemērktu krānu kaut kur. UN tad mēs gribam un sūdzamies ka sievietes visas vienādas grib tikai naudu. A paši tad to pieļauj ka visas pēc tam naudu velk.

Link to post
Kāpēc mans dzimums ir tā∂i?
Ierakstīts
pirms 4 stundām, BlondyVīriņš teica:

Tādi laiki tagad, Latvijā ,ne Latvija ,tas tagad visur notiek tā, manuprāt tu jauc pakalpojumu ar kaut kadām savām romantiskām fantāzijām.

 

 

Lasot postu nak divas domas galvā, varbūt pat trīs.

Viens. Tu esi mēģinājis paris reizes iet pie fejām, trāpijās slikta pieredze, tagad domā, ka vienmēr, viss un visur ir slikti.

Divi. Pašam iz dzīves sakrājuišies putni galvā, sapinājušas tevi sievietes, tagad visas ir sliktas.

Tris. Tev ir saucamais "buyers remorse ", bet "pircēja nožēla".

Ar pirmajiem diviem punktiem tev es nevaru palidzēt, bet at ar trešo gan, jo zinu tavu sāpi, bij tāda lieta.

 

 

 

es tik pa faktu ka tādu. atzīstu vakar biju ierāvis 400. gramus ka šito uzklabināju topiku. ok, nekas nav manījies, tagad esmu skaidrā un tāpat neatkāpjos no tā kā kā uzrakstiju. Jā, pirmkārt masturbators ir lētak.

Bet reāli ja piemēram tev ir sieva vai draudzene kamdeļ tērēt naudu ar maukām? Attaisnot var tad ja nav atteicības un seksa nav. Bet jebkurā gadienā ta problēma ir tāda ka jā trāpīties var "pircēja nožēla" jo tās, kas prasa lielu naudu jo smukāks augums nenozīmē, ka viņa ir labāka. Vispār jau reāli sekss pa maksu nav nekā∂s seks.Tas intīmpakalpojums, diemžēl pa nožēlu. Jo seks ir tikai tas ko dara abpusēju simpā†iju gadījumā. Bieži vien iespējams pat "automātiski" viņa tur kaut ko atstrādā. Iespējams sievietes kas to dara viņas to dara, bet bauda viņai pašaii nekāda un naudu saņem. Līdz ar to tu dabūn to pašu masturbatoru tikai sievietes veidolā. Un zināms kad tas seks kas ir pilnigi bez simpā†ijām un kaut ka∂a veida jūtām īsti  labs tad nav. Ja arī tāds viņs ir no sākuma tad var gadīties ka citreiz tāds nebūs. Varbut pirmā reizē viņa tēlo ka ir labi. a ja ej atkārtoti tad parāda "īšto dabu". to visu saslēdzot kopā var secināt ka reāli tiek viss pārmaksāts. Jo tur paplest kājas nav ja godīgi liela māksla. Vīrieši latvijā vienkārši nu protams visur Eiropā daudz maz iet pie fejām. Bet tur jau tā lieta ka cena ir atkarīga nevis no ta vai ir labs vai nav bet no pieprasījuma. Es gan protams nezinu un nevaru iedomāties tos procentuālos apmērus cik liels ir tas % no piem. visiem latvijas vīriešiem no 18-70 piemēram

pirms 2 minūtēm, Blondy teica:

Raksti vel , varbūt visas Tev dos bāzt par velti ☺️

es uz to nepretendēju. pat visām sievietēm visi pa velti negrib pārgulēt. kur tad vēl man

Link to post
"Pazaudētās" daiļavas
Ierakstīts
On 14.08.2023. at 21:26, Jeremy teica:

Bija agrāk ļoti skaista latviešu meitene A.Deglava ielā 7. Neatceros vārdu, bet tumšmate un diezgan patīkama komunikācijā un visā pārējā. Ceru, ka viss viņai veiksmīgi šobrīd dzīvē, bet ja kāds atceras un satiek nododiet vissiltākos sveicienus ;)

tu gāji arī seksot vai tikai komunicēji ar viņas?

jeb abi kopā?

Link to post
Par prostitūciju kopumā un detaļās
Ierakstīts
On 30.05.2023. at 14:03, smileX teica:

Saprašana un rakstītprasme ir savstarpēji saistītas lietas, turklāt ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās robežām.

Tikai nevajag... nevajag te tagad ar rakstītprasmi kaut ko te braukt virsū... Vienkārši kaut ko patīk otram uzbraukt. Ka jau Latvijā... Tā ja, kaut kas "kož acīs" tad ir visādas likšanas priekšā un uztaisīt gribēšana kādu par idiotu, kas neprotot rakstīt. Jo tā baigi krutais zīmejas, ja neaiziet pašam līdz smadzenēm vai arī, kas nepatīk, tad pateikt, ka viss ir slikts ar gramatiku. Zinu šito "latvāņu" pieeju... Tas ir ne tikai xtra forumā,  tas ir gandrīz visur. Kaut ko uzraksti neērtu, tad uzreiz ir zini tev tur gramatika tāda vai šitāda. 

Link to post
Par prostitūciju kopumā un detaļās
Ierakstīts
pirms 11 stundām, daredevil85 teica:

Martas centra darbiniece mēģina izlikties par veci? 😂 Šitam murgam nāk klāt folija cepurīte, vai pašam jāpērk?

 

pirms 3 stundām, xtris teica:

Izlasīju pirmās 6 rindas,vairāk nespēju. Izklausās kā ChatGpt vafelē

Nekā tamlīdzīga. Acīm redzot mums te latvijā ir tā ja kaut ko nesaprot tad otru iztaisīt par debīlu pirms pašam kaut ko pakustināt un padomāt. Pat māki uzrakstīt kaut ko tādu? 

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.