Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Maniaki
Ierakstīts
pirms 38 minūtēm, Lana Deina teica:

Es tomēr lietošu apzīmējums diedelēšana. No sērijas "помогите,люди добрые,кто чем может ".piemēram uznāk man tur kaut kāda mēneša fāzē un iemetu puhā sludeklu,ka manam kaķītim vajadzīga operācija,vēlams Šveices klīnikā kur viņu jānogādā ar privāto helikopteri ,un revolut kontu klāt.Tak nevienam nezvanu,neko nepiedāvāju,tīri aiz labas,tupas sirds kāds pārskaitīt vai nepārskaitīs, tā jau personīga lieta.

Cilvēkiem tīk savu stulbumu un lētticību maskēt ar uzbrukumu citiem. Visas krāpšanas metodes strādā tieši uz idiotiem. Ar galvu domājošs cilvēks nekad nepārskaitīs naudu nepazīstamam cilvēkam, kaut kādam kaktu kantorim un nesauks savus bankas datus svešam onkulim telefona klausulē, nu ibio 😂 Muļķībai ir sava cena.

Link to post
"Pazaudētās" daiļavas
Ierakstīts
pirms 18 stundām, tekmambeks teica:

Sveiki!


Vai kādam būtu kontakti ukrainietei uz Alfrēda Kalniņa ielas ? Sportiska ar tetovējumiem. Dzīvoklītis sētā, pirmajā stāvā.

Ja viņa bija ar tumšiem matiem un ap 165-168cm augumā, vecumā 26-30, tad viņa ir prom, būšot atpakaļ vasaras vidū.

Link to post
Ievērībai
Ierakstīts
pirms 6 stundām, blablabla teica:

Man slinkums rakstus meklēt, bet gadījumi jau ir bijuši. Ja vajag liecinieka statusu (lasi - izziņu, ka esi bijis maukās) droši. Gan jau ir, kam tiešām tas neko nekrata. Man un gan jau vēl kādam gan tas var šo to dzīvē pabojāt. 

Šim biedram ir taisnība. Bez Tabu V22 jau paspējis reizes 2 nofilmēt. Jēga ka seju aizmālē - tāpat kam vajag, pēc drēbēm atpazīs. 

Link to post
Smieklīgākie Sludinājumi
Ierakstīts
pirms 1 stundas, Winnie Lapuh teica:

Par godīgu samaksu - kāpēc ne :D Jau no paša sākuma Lielmeistars čīkstēja par neērtu loģistiku visos postos, tad tagad drāž jebko, kas nāk pretī pareizajā brīdī.  Tāda "sekretāre" varētu palielināt viņa kapacitati vismaz 3-5x :D 

Prasmīga "sekretāre" noteikti nepiekristu arī maksāt kosmosu krokodīļiem par fikso, bet piemeklētu pareizākus variantus, tā kā te tāds win-win variants reāli būtu :D 

Tas jau izklausās pēc panta un naudas soda. Pat kroksim nepaliks :D

Link to post
Ievietots: Šodien 14:12 | Lasīts: 53 | Sludinājuma ID: #7715789

 Irucis (39 gadi)

Piedavaju seksu tava vieta, no tevis alkohols, cigaretes, ja sagrabinasi tad 5eiro par 24 stundam, zvani divi pieci divi seši, seši, pieci, divi, divi, esu slaida auguma, bilde mana, watsapa cits numurs divi četri deviņi septiņi pieci viens septiņi seši, ir telegram
  • Irucis (39 gadi) (Foto!) iepazīsies ar vīrieti seksam (#7715789)
Sludinājuma ID #7715789
  money-icon-24.png Komerciāls sludinājums
Vārds Irucis
Vecums 39
Pilsēta lv

A fēns ir kā mākslas objekts portreta sastāvā, jeb gribētāju tik daudz ka petene jāžāvē? :D

Link to post
eskort meitenes
Ierakstīts
pirms 2 stundām, xtris teica:

Šodien IG lūzt no seksīgākām bildēm kas taisītas ar telefonu. 

Tām IG beibēm uzspīdināt košāku gaismu un tās sāks kust no plastmasas daudzuma viņu feisos un pupos un pakaļās. Da nu nah..! :D

Link to post
pirms 4 stundām, Winnie Lapuh teica:

gadrīz jebkurš

Uzsvars uz gandrīz, jo palasot forumu, pietiek tādu kuri pat pacelt trubu un uzzvanīt nevar :D

Link to post
Brieža gaļa
Ierakstīts
pirms 24 minūtēm, PepeTheFrog teica:

2 girls 1 cup vēl atceries :D 

Oj ej d....! :D Es neesmu uz diētas, pusdienlaikā par šo domāt negribas!

 

Link to post
Brieža gaļa
Ierakstīts
pirms 1 stundas, Blondy teica:

Tu uzmanīgi , jo kāds atkal var kaut ko šokējošu ielikt,  un mēs atkal būsim traumēti 😃

Kad videnē mācījos, bija tāds prikols Blue Waffle.. Pats bildes nemetīšu, bet varat paguglēt 😂 Iesaku tiem, kuri ir uz diētas un ļoti gribas ēst 👍 Vairs negribēsies 👍😂

Link to post
Brieža gaļa
Ierakstīts
pirms 2 minūtēm, xtris teica:

Jebļas Birojs joprojām atrodas šoka stāvoklī!

Jebļas birojam jāliek 0,5 galdā pēc tādiem skatiem :D

Link to post

Skatos forumā daudziem pavasara šizofrēnijas saasinājumi sākušies :D

Viens mīlestību meklē, otrs 10 tēmas iedirš ar to pašu jautājumu. Moš sametamies zālēm? :D

 

Link to post
pirms 1 stundas, Saraa teica:

Attiecību piedāvājums no klientu  puses???  Dzīvè visādi var lietas iegrozīties. Kāda ir jūsu pieredze vai attieksme pret šo ? 

 

 

 

No vienas puses, vecis parastais prostitūtai nepiedāvās neko nopietnu.

No otras puses ir visādi fetiši un kāds grib būt dienā nevis pirmais un pēdējais, bet desmitais, un ja viņš ir pirmais, viņam nestāv.

 

pirms 1 stundas, Lana Deina teica:

Ir tāda kategorijā, kas visādi meklē sev bezmaksas mauku. Sasola nezin ko,mīlestībā atzīsies,ka tik pišu pa velti dabūt

Šis manuprāt ir vispatiesākais. Tā teikt, nahaļavu 👍

Link to post
pirms 1 stundas, sidlav55 teica:

man tiešām žēl tos abiniekus , kas ejot pie meitenēm , domā , ka ir nopirkuši galas gabalu! 

Katrs izklaidējas savu intelektuālo spēju robežās 😁

Link to post
pirms 10 minūtēm, sidlav55 teica:

uzlikt kuli uz bērza kluča un iesist olās pa 100 vai 150  mm naglai

Nu savā ziņā tas ir risinājums jo pēc tā negribēsies neko - ne ēst, ne dzert, ne pisties.. :D

Link to post
pirms 13 stundām, dakterisberzinjs teica:

Labs vakars.

Varbūt ir ieteikumi, kā cīnīties ar atkarību no fejām?

Atkarību ārsti vai kādi citi speciālisti. Sapratu ka jāmet šī izprieca pie malas.

Psihologs vai psihoterapeits, kurš var vadīt sarunu pareizajā virzienā lai tu uzzinātu kāpēc tevi tik ļoti velk uz fejām pat ja tas nesagādā baudu.

Link to post
"Pazaudētās" daiļavas
Ierakstīts
pirms 1 stundas, augusts23 teica:

Sveiciens!

Meklēju kārtīgu mature, kaut ko līdzīgu šīm darbonēm ar lielām pirtnieces formām, visas šīs apzvanīju protams, ka neviena vairs nestrādā. Varbūt kādam ir ieteikumi?

 

Guna.

Link to post
eskort meitenes
Ierakstīts
pirms 55 minūtēm, Kreks_peks teica:

Vairāk kā 20 gadi pagājuši...

Tajos laikos sludinājumi internetā nebija tik popilāri. Daļa no lapām kopš tiem laikiem ir stipri pārveidotas, neeksistē vai nomigrētas uz citām platformam...

Domāju, ka, ja bilžu arhīvs arī ir saglabājies, tad, visticamāk pieejams tikai lappušu īpašniekiem (lasi, nav publiski). Viens no vecākajiem, kas joprojām ir dzīvs ir intimmeitene.lv. Var mēģitāt kontaktēties ar lapas administrāciju...

Kaut kāds arhivs ir šajā forumā...

Nezinu, kādiem merķiem Tev vajag tās bildes (vai pārbaidīsi sievu?), bet kolēģi pareizi piezimēja, ka tajos laikos ļoti populari bija likt sludinājumus Žirafē (žurnālā). Nacionālajā bibliotekā ir pieejams viss arhīvs: https://kopkatalogs.lv/F/XQVMM1VXIVM5K636LA4QRDTN1NIARNN5YG8BV77EI945T9VRYA-18734?func=item-global&doc_library=LNC04&doc_number=000176**8&year=&volume=&sub_library=NBAPS

P.S. mans personīgais viedoklis, ka pa šiem gadiem meitenēm jābūt tiesībām tikt aizmirstām (un piedotām)... ✌️

No manas puses varu teikt ka man, personīgi, interesē tikai nostaļģija. Tīri cik dabīgi skaistas bija meitenes kad es pats vēl biju zaļš 🙂 Šobrīd nekā tāda nav, visur Playboy, Klubs utt, pārtjūnētas beibes. Ehh, bija laiki...

Link to post
eskort meitenes
Ierakstīts
pirms 2 stundām, sioux1 teica:

Žurnāls Princese . 

Bija vēl kaut kāds, neatceros. Bet Princesē točna bija vesels atvērums ar fejām 

Kādreiz Žirafē lika sludinājumus...

Link to post
Vecums, kas nenāk viens
Ierakstīts
pirms 1 stundas, Blondy teica:

No malas izskatās, ka jums abiem patik dirs..😂 kāpēc gan , ne, ja abiem patik?

A moderātoram jātīra... Kaut kā nekulturāli sanāk...

Link to post
"Pazaudētās" daiļavas
Ierakstīts
pirms 41 minūtes, boobies teica:

Šī bilde ir no vienas modeles. Neticu kad tā ir viņa.

Viņa Whatsapp sūtīja savējās bet man nekas nav saglabājies, vecais numurs arī nav aktīvs kopš jūnija. Sludinājuma screenshot iemetu lai cilvēki zin par ko iet runa, varbūt kāds atpazīs un nepaskoposies iedot aktuālos kontaktus 😊

Link to post
"Pazaudētās" daiļavas
Ierakstīts

Kolēģi, vai kāds zin, vai šī meitene ir pieejama? Varbūt rebrendojusies un es palaidu garām. Bija pie mums š.g. februāra beigās.

3258518291425.jpg

Link to post
Vecums, kas nenāk viens
Ierakstīts
pirms 9 stundām, cucispeps teica:

Nezinu, kāds ir tavs paziņu loks, bet es personīgi labi pazīstu vairākus cilvēkus, kuri ir krietni vecāki par 60, un neviens no viņiem negvelž tādu huiņu, kā viņš šajā forumā 🤷‍♂️

Aiz anonimitātes palaga slēpjoties visādas rakstura īpašības izlien, tu nezini kā cilvēks uzvedas kad tu nestāvi klāt. Rekur blakus, melnā saraksta tēmā, tikko apspriedām kā biznesmeņi Armani uzvalkos nemāk dirsu nomazgāt kārtīgi 😂 Tā kā adekvāta uzvedība paziņu lokā nebūt nenozīmē ka cilvēks ir pilnīgi brīvs no marasma.

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.