Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Gads bez eskortdāmām (so far)
Ierakstīts
9 minutes ago, sidlav55 said:

  var gadīties , ka ja es te neuzrakstītu , citu rakstošo  būtu pamaz.  turpini ievietot grafikus .....veiksmi!

Ja pavisam godīgi, bez Tevis un Porzingod un vēl dažiem šis portāls būtu pavisam boring.

Paldies, ka atrodat laiku šeit kautko ierakstīt un radīt mazliet action!

Link to post
Smieklīgākie Sludinājumi
Ierakstīts
2 minutes ago, Donlucky said:

Tas ka otrā atkāpe sākās trešajā personā tas neko, tas ir ļoti normāli apmēram tā starpcitu it kā stāstītu ko sunim pastaigā patīk darīt😂 

Par pārējo tikai pasmiešos. 

Man liekas, ka viņai latviešu valodas stundās atzīmes bija uz 4 ballēm. Raksta ar kļūdām un droši vien pat neatšķir pirmo personu no trešās personas.

Link to post
Ievietots: Šodien 16:24 | Lasīts: 87 | Sludinājuma ID: #7615142

 FWB 🍌🍒 (27 gadi)

Smalka, simpātiska meitene vēlās atrast foršu un atsaucīgu partneri intīmajiem mirkļiem. ;)
Viss konfidenciāli, bez liekām sarakstēm.


Metene ir liela klasiskā seksa piekrītēja, labprāt bauda orālos glāstus un mīl arī ekspērimentus. Asu izjūtu kātra. :))
Tiktos , lai pamīlētos varam sarunāt bez garas sarakstes. :)
Bez fotoapmaiņas.


Par tikšanād vietu un dāvanu 150, eiro būs jāparūpējās Tev.

Raksti ēpaasta, tur arī vienosimies . ;)
Sludinājuma ID #7615142
  money-icon-24.png Komerciāls sludinājums
Vārds FWB 🍌🍒
Vecums 27

Nesaskatīju sludinājumā neko smieklīgu. Smalkā un simpātiskā meitene gan nepiedāvā savu foto, tātad var gadīties, ka tikšanās būs sarunāta ar dāmīti uz 95 kg, kurai būs tuvāk 50 gadu jubilejai, bet tāds atgadījums šeit LV ir maukuru ikdiena. Not funny at all!

Link to post
1 hour ago, sidlav55 said:

ļoti interesanti!   bet  gribētos ne tikai runāt , bet paraugdemonstrējumos piedalīties. es uz  izstīdzējušām pusaugu meitenītēm ne sevišķi pavelkos, man lūdzu sievietes ar formām apaļīgākām, bez pārspīlējumiem un lai būtu ne tikai krūtis bet ari galvā kaut kas iekšā!      vēl ir citi varianti?   Malibu patrulu nepiedāvā!  kaut ari peldu  labi,  pēc glābēja neizskatītos..... gandrīz 100 ap kunģi,,,,,

Varētu piedāvāt mazliet padraiskoties ar slaveno personāžu no šīs filmas - Stiflera māti. Par cik šis būs pavisam oriģināls scenārijs, tad šai kundzei nebūs tikai sakari ar pusaugu zēniem, Stiflera draugiem, bet arī ar savam vecumam atbilstošiem vīriešiem. Un nevarēšu viņu saukt par Stifler's mum, jo kādam jau laikam pieder "American Pie" autortiesības.

Link to post
1 hour ago, sidlav55 said:

šis Tavs posts ar tādu interesantu ciparu sakrīt!.....69.! tad jau neaizmirsti visus pieminēt , te darbojošās personas!  ja nav liels noslēpums,  vai man ari kādu lomu piešķirsi?

Mazliet pašpikotu no Amerikāņu pīrāgs (American Pie) filmām un Tev piešķirtu lomu, kas būtu līdzīga Džima (minētās filmas galvenā varoņa) tēva lomai - tātad Tu būtu galvenais padomdevējs pusaugu zēniem jautājumos par seksu un pusaudžu problēmām.

Link to post

Kad dabūšu darbu Holivudā kā scenārists kādai pusaudžu komēdijai, tad noteikti izmantošu materiālu no šīs tēmas.

Varbūt mūsmāju Džilindžers gatavojas uzņemt "Ekstāze 2"?

Link to post
3 hours ago, sidlav55 said:

 neiet runa par kaut ko no pasaules ārprātiem,    mēs te ar Traheru par Anabellas krūtīm nesasniedzām kopēju sapratni.  neesmu ne taustījis ne glāstījis, tikai fotogrāfijā apskatījis, liekas smukinas, Trahers pazinoja ka vinam uz tādām nestāv!     Tev arī nepatīk , kā izskatās meitenes , konkrēti šeit pieminētās  , krūtis?  

Anabellas pupus neesmu redzējis, nedz bildēs, nedz klātienē.

Sorry, bet no šajā tēmā sarakstītā vispār nevar saprast par ko šajā tēmā tiek spriests. Tēmas nosaukums arī sviestains!

Un Vecgada vakarā man baigi gribējās kautko uzrakstīt!

Link to post
18 hours ago, traxer said:

 

Mani tas neuzbudina. Tas jau ir tā pat kā lelli drāžet.

Vislabākais variants ir uzzināt vēlāk, ka meitene ir kautko darījusi ar saviem pupiem. Tātad izskatās īsti un pēc taustes arī kā īsti.

Piekrītu Tev! Galīgi neuzbudina tādas ar acīmredzamiem mākslīgiem un milzīgiem implantiem, kā arī tādas ar tik uzpumpētām lūpām, ka grūti pat pasmaidīt.

Link to post
Smieklīgākie Sludinājumi
Ierakstīts
1 hour ago, Donlucky said:

Tikko bija ka ir atradusi princi, bet jau šodien princis ir nozuduši😂😂😂🥃🥃🥃

Ievietots: Šodien 16:41 | Lasīts: 439 | Sludinājuma ID: #7546325

 Irucis (39 gadi)

Piedavaju, klasisko, oralo seksu, kuni, esu Riga, vieta ir, var tava vieta, analo nepiedavaju, zvani divi pieci divi seši, seši, pieci, divi, divi, esu slaida auguma, bilde mana, watsapa cits numurs divi četri deviņi septiņi pieci viens septiņi seši
  • Irucis (39 gadi) (Foto!) iepazīsies ar vīrieti seksam (#7546325)
Sludinājuma ID #7546325
  money-icon-24.png Komerciāls sludinājums
Vārds Irucis
Vecums 39
Pilsēta lv
Telefona numurs 2526**** Parādīt tālruni

Izskatās, ka viņa ir aizmigusi!!!

"Esu slaida auguma" - lai katrs pats spriež pēc pievienotās bildes!

Link to post
Vecums, kas nenāk viens
Ierakstīts
20 hours ago, cucispeps said:

Yooo people, vai kādam vēl ir tā, ka tad, kad uztaisi downvote kādiem @sidlav55 komentāriem, viņš atrod tavu bez maz gadu veco komentāru un arī to downvoto? It kā jau nav svarīgs jautājums, bet tomēr gribētos saprast, vai tā nav kaut kāda seksuālo minoritāšu lomu spēle. Peace! 

Tūlīt pārbaudīsim Tavu teoriju! Downvotošu @sidlav55komentārus šajā tēmā un skatīsimies, kas notiks. Lai vai kā, neredzu gan saistību ar seksuālo minoritāšu jautājumiem!

Link to post
Kāpēc mans dzimums ir tā∂i?
Ierakstīts
On 10/26/2023 at 2:35 AM, Ummis said:

 reiz man bij tāds gadiens ka mani burtiski vina šitāda nobloķēja jo redz es viņai nepiekritu sponsorēt 300 nieku. acīm redzot ir citi vīreļi kas bez kunkstēšanas apmierina viņas prasības. nekā citādi to iztulkot nevaru. jo citā gadījhuma neticu ka viņa neamierinātos ar citādam alternatīvām.

@UmmisVai neesi dzirdējis, ka kaulēties ar fejām par samaksu nav labais tonis?

Piekrītu, ka Latvijā šādu naudiņu maksāt par 1h būtu neprāts, bet ārzemēs (neminēšu kurā pilsētā, jo visi tāpat zin manis iecienīto seksa galamērķi) tā ir standarta summa par labu meiču. Vari maksāt arī 600 niekus, ja vēlies, bet diez vai dārgā meiča būs divreiz labāka par to, kas prasa 300 mūsu naudiņas.

Link to post
Kāpēc mans dzimums ir tā∂i?
Ierakstīts

@UmmisEsi atradis īsto forumu kur stāstīt ka nevajag meičām maksāt par seksu! Ja meiča ir pilngadīga un grib piepelnīties un kāds ir ar mieru viņai maksāt, tad kur ir problēma!

Varbūt labāk iesaisties kādā labdarības organizācijā, kas palīdz tām, kuras ir trafficked un nonākušas neapskaužamā, bezizejas situācijā.

Link to post
Smieklīgākie Sludinājumi
Ierakstīts
2 hours ago, Džunkurs said:

Varbūt kāds var piedāvāt darbiņu?

Ar masāžām laikam nevar neko nopelnīt... 😔

Screenshot 2023-09-23 173916.png

Nav vairs tas vecums un tas izskats, lai pelnītu 4000 + mēnesī. Kundze aizmirsa pieminēt, ka vēlas šo summu saņemt uz rokas!

Varbūt kādam palielam uzņēmumam vajadzīga direktore?

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.