Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Par prostitūciju kopumā un detaļās
Ierakstīts
4 minutes ago, beton777 said:

Pamēģini pirms braukšanas pie fejas, uzprasit onlainā bildītes, tad nebūs pārsteigumus. Es tā daru pēdējo laiku, un saņēmu to ko vēlos.

Maz reizes tev ir fake bildes atsutitas? Man pat ir sutiti video, kur saka, ka tas ir tikko 10 min atpakal filmets, a beigas huj tur 😅

Sakuma importniecem plus minus, bija vinu bildes, protams, bija kas krapas tapat, bet nu ar vietejam vispar  nesalidzinat, kur labi ja 1 no 10 ir istas bildes 😅🙈

A tagad arii importnieces daudz krapjas, it ipasi visas, kas caur agenturu strada, jo vinas pat nekomunice ar klientu, un nezin kas tur atnaks isti un kas ar vinu taa isti ir sarunats 🤷‍♂️😅

Link to post
Pērkamais Sex Vs Mīļākā Vs Laulība
Ierakstīts
22 hours ago, Inspektors Caps said:

Kad studente vēlos vakaros sūtīs ziņas un zvanīs, tici man, adrenalīna netrūkst 🙈

Vot, vot 👆 zelta vardi, zelta! 😅 

Man liekas, ka musu mini valstii mes dzivojam visi ta kaa viena dikii, un gulam bezmaz vai zem vienas segas, cik pieredze rada - ja tepat slapstisies pa kreisi 100% agri vai velu tas naks gaisaa, jo te visi viens otru, caur kadu citu cilveku pazist 🤷‍♂️😅

Tapec vienigas normalas iespejas ir vai nu arzemes, vai perkamaa mila...

Link to post
Par prostitūciju kopumā un detaļās
Ierakstīts

Projekts kartejo reizi ir LV tuvredzigas domasanas un padomju eras domasanas mantojuma berns 🤦‍♂️

Ja tie idioti, kas tur sez un bida, un pienem shos likumus apskatitos uz pasaules pieredzi, tad redzetu, ka izskaust prostituciju ar kaut kadiem likumiem, sodiem nav iespejams, taa ir cina ar vejdzirnavam, kurai tiek bezjedzigi tereta nauda un cilvekresursi. Ta vieta tas valstis, kas ir padarijusas prostituciju 100% legalu, ir pilniba sakartojusas so jomu, un taa nes valsts budzeta labu naudu. 🤷‍♂️

Link to post
Par prostitūciju kopumā un detaļās
Ierakstīts
3 minutes ago, Agent87 said:

Tikko uzsitu klaču ar Lunu, sakot tur pat pieņemot Brīvības, saka ka ne par kādu reidu nav dzirdējusi 😂😂

Kapec lai vina tev kaut ko stastitu, ka nekaa sadas reidu informacijas celosana apkart ir slikta prieks biznesa, neviens tacu nevelas pagadities pa celam reida laika 🤷‍♂️😁 tapec vinam ir izdevigak visu noliegt, teikt ka nekada reida nav bijis, tas ir mulkibas, nac drosi ciemos 👍

Link to post
Pērkamais Sex Vs Mīļākā Vs Laulība
Ierakstīts
On 3/2/2020 at 1:41 PM, Katy_Katy said:

Kas ko dara ar savām ķermeņa daļām ņe mojo ģelo, tā ir jūsu izvēle - nākt vai nenākt... 

Tas, ka foršu kolēģu ar galvu uz pleciem un kājām uz zemes ir maz noteikti apbēdina :( Pat ne no tā skata punkta, kad nav papildus keša piedāvājot duo vai citus pasākumus bet gan no tīri kontingenta uzlabošanas iespējas. 

Būtu vairāk komunikablu, adekvātu meiteņu, arī tirgus izlīdzinātos. Gan visādi stulbi tipi pārstātu nākt jo viņus pa gabalu atpazītu, gan mazāka iespēja iegūt/nodot visādu lipīgu draņķi tālāk gan arī tās "50eur pusstundas" paliktu kā viesstrādnieču niša un ciemos nāktu tiešām cilvēki kas ir ieinteresēti labi pavadīt laiku & meitenēm būtu iemesls censties un piedāvāt kvalitatīvu pakalpojumu. Savādāk tagadējais trends, 30min ar modinātāju fonā - tas ir kaitinoši ka tas ir akceptēts ka OK un pilnībā normāli, a es te saproties strādāju pa vecai modei un brīnos 😂🙌🏻

Nu seit gan es atlausos viena bridi nepiekrist, un piemest savas piecas kapeikas sarunai ☝🏻😊 un zinu, ka neesmu ne tuvu vienigais, kas ta doma, jo ja ta butu, tad vienkarsi sads piedavajums nepastavetu un nebutu tik izplatits. Proti pus h piedavajums. 

Liela dala klientu, mani ieskaitot, neiet pie perkamam damam, lai padzertu teju, un aprunatos, ka foruma medz rakstiti 🤷‍♂️ man ir cilveki dzive ar kuriem padzert teju un aprunaties, tapec man tas nav isti saprotams, var but citiem nav ar ko parunat 🤷‍♂️ Jo man godigi sakot ipasi neinterese, ka vinam dzive iet, un es noteikti zinu, ka jums pilnigi noteikti neinterese, ka man dzive iet, un visiem parejiem 🤣 plus visticamak, ka mes vairs nekad netiksimies, tad prieks kam? 

Savukart, ja netaisies runat un dzert teju, bet esi vienkarsi nogribejies, vai gribi atslabinaties bish un nonemt spriedzi, pus stunda ir absoluti pietiekami, un nekad neesmu manijis, ka kada butu likusi taimeri. Savukart samaksat par stundu, divreiz vairak, un aiziet pec 20-30 min, medz atstat tadu rugtuma sajutu 🤣 jo ne vienmer gribas otru savienu, un ne visas damas vispar labprat dod otru savienu, par to velams javienojas ieprieks.

Vecaja Eiropa, sarkano lukturu kvartalos standarta formats vispar lielakoties ir 1 saviens, jeb 20 minutes, un neviens nesudzas kaut ka... 🤷‍♂️

 

Link to post
Tēma par veselību, higēnu, slimībām, medicīnu
Ierakstīts

Vardus protams nesauksu, bet citeju urologa teikto - iespeja protams pastav, tacu ta ir tik maza, ka par to nav verts uztraukties, tikpat labi tad neskupsties nekad ar meiteni pirms neesi redzejis nesenas vinas analizes, jo ja vinai ir hiv un asinojosa smagana, tu ari vari infeceties, bet tadi gadijumi ir super reti! 🤷‍♂️ 

Ja dzivot pec sadas filosofijas, ka visur pastav kaut kada iespeja, ka kait kas var notikti, tad ara no majas bez bio aizsargterpa, kiveres un brunuvestes nevar iet....🤷‍♂️

Link to post
Tēma par veselību, higēnu, slimībām, medicīnu
Ierakstīts
On 2/8/2020 at 11:03 AM, zorotito said:

Tu tiešām domā, ka prezervatīvs ir necauršaujams??? Bērnudārzs. Šās vietnes iemītniekiem arī ir gadījies, pat pēc prezervatīva izmantošanas pesēdēt uz tabletēm un pa kluso sievai barot antibiotikas.Siekalas un ķermeņa šķidrumi ne tikai uz prezervatīva tiek. Neviens neaizliedz to darīt. Neviens neliek ar varu pie viņas iet. Bet tiem klientiem, kam tas ir tabu- ir jābūt informētiem par paaugstināta riska faktoru. Ne visi vēlas ,,krievu ruleti,, spēlēt.Mīts, ka mutē ņemot neko nevar saķert ir diezgan arhaisks. ,, es jau tikai mutē bez!!,,

Mutē un vagīnā ir identiska iespēja saslimt un parnest. Mutē dēļ bakteriālās bāzes, iespēja ir pat vēl lielāka! Tā lūk. Un ņemot vērā pieminētās kundzes diezgan histērisko reakciju un noliegšanu- viņa pati apzinās to, ka tas var ietekmēt gan klientūru, gan viņas ,,latiņa,, sāk slīdēt zemāk. 
Jāpiekrīt moderatora kungam- ka so visu uz beztēmu pārnest un miers.

Viens no lielakajiem stubumiem ko esmu seit lasijis 🤦‍♂️ man ir ari bijusi saruna ar urologu par so temu, tapec skaidri zinu, ka ja ari meitenei kaut kas tur leja nav kartiba, ir kada sene vai infekcija, tad tam nav nekada sakara ar muti! Tas ir divas atseviskas vietas! 

Ka te jau kads mineja, tu neesi gadijuma kada religiska sekta  kas moshka ari asins parliesanu aizliedz un uzskata par greku? 🤣

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.