Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
1995-2000 GADI.
Ierakstīts
pirms 22 minūtēm, cigarete teica:

Šajos gados Vecrīgā,Vecpilsētas ielā darbojās nakts klubs ''Relaks'',tur parasti klientus meklēja simpātiska meitene,viņai tad bija kādi 25-27 gadi,-BRIGITA-

,vēlāk viņa aizgāja uz kantori Ģertrūdes ielā(bija jauka meitene)!.

Paldies par grēksūdzi un atmiņām. Palika vieglāk? 

Link to post
pirms 55 minūtēm, Lana Deina teica:

Ir tāda kategorijā, kas visādi meklē sev bezmaksas mauku. Sasola nezin ko,mīlestībā atzīsies,ka tik pišu pa velti dabūt . 

Bet ja ņem ilgtermiņā, tad tā apvārdotā feja izmaksā dārgāk, nekā īslaicīgās vizītes pat par paaugstināto tarifu 😆 nagi, ragi, mati, vakariņas, dzīvesvieta, mašīna, utt. Visi sadzīviskie sūdi, lai dabūtu "bezmaksas" seksu. 

Link to post
Smieklīgākie Sludinājumi
Ierakstīts

Nezinu vai smieklīgs sludinājums, bet diezgan interesants ar savu šauro nišas aizpildīiumu. Atgādina Vāczemi, kur cilvēki ar invaliditāti saņem naudu šādām izklaidēm. Kaut kādā ziņā pat ir prieks, ka fejas aizpilda arī šādu virzienu 

26978988

Screenshot_20240216_164543_Chrome.thumb.jpg.a2782239b775258c36d03096580cb8ee.jpg

Link to post
Smieklīgākie Sludinājumi
Ierakstīts
pirms 8 minūtēm, Donlucky teica:

Kad Google transleiters tulko🍺🍺🍺🍺🍺

Sveiki, mīļā, es esmu Guila, nerātna skaista sieviete, ar pieredzi, gatava sniegt jums daudz prieka. Kaislīgi, jutekliski, mīļi, erotiski, sievišķīgi un pārdroši!!! Ar 1,65 ctm, maigiem izliekumiem, mani sprauslas kā knupji un nospiestu pogu, lai maigi skūpstītu, mani mati ir mīksti un gari, tumšas acis un mute kā sirds.

Mana attieksme pret klientiem ir lieliska. Esmu 100% neatkarīgs eskorts.

Ar mani tu pavadīsi ļoti karstu un spraigu mirkli, mīļotā stilā.🔥🔥

* Es apmeklēju tikai kungus, kuri ir cieņpilni, izglītoti, karsti, kaislīgi, dedzīgi, smaržojoši.

Latinas rullē 🤣 un katrai tekstā ir sprauslas un knupji. Kāds varbūt zin, kas slēpjas zem tām sprauslām?  

Link to post
Ievietots: Šodien 7:56 | Lasīts: 33 | Sludinājuma ID: #7570851

 santis (28 gadi)

nepiekrītiet tiem sludinajumiem ko te liek visas jaunās sievietes viņas izkrapj naudu un netiekas liekot sludinajumu nopirksi video tad tikšanās par brīvu . Tas viss appisiens un čakarē visiem smadzenes maina viņas tel numurus un vārdus katru reizi ieliekot slud.
Sludinājuma ID #7570851
Vārds santis
Vecums 28
Pilsēta lvLiepāja

Interesanti, cik viņam izmaksāja šī atklāsme 

Link to post
Smieklīgākie Sludinājumi
Ierakstīts

 

Tas mirklis, kad ieej TS sadaļā un tiec maldināts 😂💩

 

 

 

Screenshot_20231217_130445_Chrome.jpg

Link to post
Smieklīgākie Sludinājumi
Ierakstīts
pirms 4 stundām, S136 teica:

Screenshot_2023-12-10-17-41-12-911-edit_com.android.chrome.jpg

A čo, tak možna bilo? 😂😂😂😂😂

Link to post
Tā pat
Ierakstīts
pirms 2 stundām, dexster16 teica:

Piecas, ja nekļūdos

Ja tu domāji to, ka iesēkloti 5 bērni, tad visticamāk viņi aug viendzimuma ģimenēs. Kopā ar mammu un vecmammu. Nožēlojami. Noteikti fakts, ar ko lepoties 

Link to post
Tā pat
Ierakstīts
pirms 8 minūtēm, dexster16 teica:

Nokritīs gan. Latviešu tauta izmirs. Nez kā sieviete+sieviete vai vīrietis+vīrietis radīs pēcnācējus?

Un cik apsēklojis esi tu ?

Link to post
Kas notiek tirgū?
Ierakstīts
pirms 30 minūtēm, BlondyVīriņš teica:

Labāk pastāstiet kas notiek šajā nozarē saistībā ar Melnās Piektdienas atlaidēm😁 kam atlaides vienu, divas dienas, varbūt kadam nedēļu Black Friday Sale up to 50%off🙉

 

Uz valsts svētkiem vienai masāžistei bija atlaides . Kā žests - diezgan stilīgi 

Link to post
Smieklīgākie Sludinājumi
Ierakstīts

Tā strūklaka mazliet mulsina 😑Screenshot_20231124_164708_Chrome.thumb.jpg.f4f9120ee505d62e8dea12906ec19a9b.jpg

Link to post
Kas notiek tirgū?
Ierakstīts

Cenas parasti nenorāda tās, kas bruģē sev atkāpšanās ceļu krīzes momentos .Tajās dienās ,kad nav pieprasījuma, cenu var nosaukt zemāku, palielinot apriti. 

Dažas ar cenu šķiro kontingentu. Ja pēc sarunas normāls, tad cena ierastā. Ja sarunā/sarakstē piš prātu, tad ierubī ceņņiku tādu, lai atkratās. Bet ja tomēr ieradīsies, tad feja drusku iecietīgāka būs par lielāku samaksu .

Džast biznes 🙋‍♂️ 

 

Link to post
M91 abižojusies un dosies uz policiju 🤣
Ierakstīts

160 stundas sabiedriskā darba. Varbūt mēs kopīgiem spēkiem varam izlīdzēt? Tā teikt - apvienot patīkamo ar lietderīgo 🙋‍♂️

Mēs taču skatāmies liela sabiedrības daļa , diezgan lojāla un gatava iesaistīties tiesas sprieduma izpildē 

 

Screenshot_20231121_194802_Chrome.thumb.jpg.f9f6e806f45ea008e5d483ab31497467.jpg

Link to post
M91 abižojusies un dosies uz policiju 🤣
Ierakstīts
pirms 2 stundām, Mistyfly teica:

Kādi jaunumi šajā frontē? 

Vakar svinēja vārdadienu :)

Link to post
Blondy 10 postu krājējiem
Ierakstīts
pirms 11 stundām, Blondy teica:

Paldies! Saprotu , ka forumam ir savi noteikumi . Bet par šiem pāris gadiem , kamēr esmu šeit , redzu, ka noteikumi par 10 postiem, lai kādam privāti uzrakstit , neredzu jēgu . Man atmiņā  palika situācija , ka ukraiņu Maša bija atjaunojusi savu profilu , viens foruma lietotājs uzrakstīja viņas topikā postu, ar lūgumu , lai viņa viņam uzraksta PM, jo vins pats nevarēja uzrakstit . Maša pati tikko bija piereģistrējusies un arī viņai nebija savākti uz doto brīdi 10 posti . Rezultātā viņi nevarēja sarakstities . Tie, kas gribes rakstit atsauksmes ,vai  tāpat diskutēt , viņi tāpat darīs. Bet ne visi ir šeit komunikabli, citi neuzskata vajadzību šeit rakstit , citi šeit ir tikai  tāpēc , lai iegūstu informāciju par konkrētu sievieti . Beigu beigās  sanak, ka pārsvara notiek spam , pārējiem foruma lietotājiem tas traucē, jo jālasa bezsakarigus  postus , bet moderatoram darbs šo visu satirit un sliktākajā gadījumā  cilvēku jabano. Un tas viss, lai tikai  varētu uzrakstit PM. 
Tapec aizdomājos par noteikumu  jēgu  . 

Vot vot. To 10 postu bezsakaru varēja uzlikt priekš jaunas tēmas izveides. Tas atpestītu forumu no spameriem, kas regulāri ieklīst 

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.