Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
QUOTE (Bumcaca @ Jan 20 2004, 07:54 AM)
Aizgaaju uz tam adreseem (voodi., tutvus., utt) - viss tikai igauniski, bez bildeem - nozelojami saiti.
Ir veel taada aviize Tallinaa - PrivatINFO (krievu), kjipa muusu SM-Reklaama, tur 5 reizes vairaak var atrast.

Vai kaads nezina igaunju bezmaksas sludinaajumu saitus? Taadus, kaa muusu doska.lv vai fil.lv vai postit.lv?

http://www.privatinfo.ee

http://www.infopress.ee/board

 

Abos gadiijumos tavs sludinaajums 80% gadiijumaa paraadiisies arii aviizee.

Peedeejaa es straadaaju un ja veelies lai tavs sludinaajums tiktu izcelts, jeb 100% iekljuutu aviizee atsuuti man vinju ieksh kirilicas un ieposteeshu. Aviize "Doska Obivlenij" iznaak katru 5dienu.

 

P.S. Ir iespeeja ieguut igaunju preses un internet izdevumos reklaamu par iipashi pievilciigaam cenaam [gadiijumaa, ja pasuutiijums paarsniedz 300Ls], ja interesee - suuti PM

Link to post
Sex Igaunijaa
Ierakstīts

QUOTE (kakss @ Nov 6 2003, 06:22 AM)
Su4ka, ka ugru valoda ir "gribu pisties"? Katram musu kalibra Tallinas apmekletajam tas butu jazin  laugh.gif  laugh.gif

Nu ja godiigi es arii blisinu acis, kad man kautko saka igauniski. Ideaals gadiijums bija, kad kaadas 10min man vaidzeeja graamatniica meigjinat pielauzt paardeveeju iedot man kladi ar "fantasy" bildi uz vaaka un ruutinju lapaam, nevis ar zilonju bildi un milziigajaam ruutiim [taas uz 1cm2 ko 1.klasee izmantoji domaajams]. Es vinjai krieviski, vinja kuce saprot, bet atbild man igauniski un taa kaadas 5min, kameer nesaaku kliegt vinjai, ka es igauniski nesaprotu. Savu dabuuju, bet apmekleetaaju uzmaniibu arii pieveersu. Ejot projaam shii vel uzshnjaaca, ka visiem vaig saprast Igaunju valodu - atbildeeju, lai padod zinju akd buus Latvijaa, parunaasim laugh.giflaugh.gif

 

P.S. Varbuut es arii esmu dzirdeejis "gribu pisties!", bet muuzha izdeviibu palaidis garaam! laugh.giflaugh.giflaugh.gif

P.S.S. Kaa noliigshu mieru ar sievu - uzsprasiishu!

Link to post
Sex Igaunijaa
Ierakstīts

QUOTE (Harrison @ Nov 5 2003, 06:18 AM)
Bljaaa.... nu gan valoda.... cool.gif
Ne taa kaa mums, dailjskaniiga, vijiiga, pluustosha - draazties, pezha, pipeliite... biggrin.gif

Heheee...

Nu principaa tos pirmos tulkojumus es atljaavos "izpushkjot" smile.gif

Latvieshu valoda ir liidziiga Lietuvieshu - Igaunju ir ljoti lidiziiga Zviedru un Somu... Skandinaavu grupas valoda tb.

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.