Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Vācija
Ierakstīts

Biju solījis, ka došu kādu komentāru par Vāciju.

 

Sanāca tur iebraukt pēc t;a, ka ilgāku laiku nebiju mājās bijis.

 

Ar chomu vēlā vakarā gājām vakariņās, bet loģiski, ka aizklīdām līdz sarkanajam rajonam.

Mērkjis - nēģeriete. Dzīvē tachu ir jāizdara 3 lietas - jāuzbūvē māja, jāuztaisa dēls un jāizdrāž nēģeriete.

 

Cenas - 20 - 30 EUR par faku vai atsūkāšanu.

 

choms paņēma taizemieti, es melno.

 

Tad sākās - noģērbjamies, gultasveļa novazāta.

Sākas kaulēšanās - šī saka vai nu fuck vai sūkās, ja abi tad 50 EUR. labi uz to parakstījos.

Tad panesās - eu nu davai uz stundu pa 150 EUR, tad būs arī anālais. Viņa mani lauza kādas 5 minūtes, līdz gandrīz pasūtīju dirst.

Labi, sāka sūkāt. Pāris minūtes paņēmās, tad pēkš\ni zvana vietējais telefons, bļa.

šī aizskrien, sāk runāt. Tad paver durvis un atnāk vēl viena melnā (jāsaka, ja būtu iepriekš viņu redzējis būt ņēmis šo, bija laikam aizņemta). Tad kuce sāka kaulēties, lai ņemu abas. Tad man uznāca dusma sāku lamāties - iedomājaties guļu pliks, bet kaut kāda vecene ienāk un lūr. Karoche pizdec, izmetu to ārā, sākām drāzties ar to kuria biju jau samaksājis.

Tā kā bija jau piebesījusi pa pāris minūtēm procesu nobeidzu. Te arī nāca pats šokējošākais - izvelku ārā un prezis pārplīsis. Te arī bļa gandrīz beidzu no tā ka biju galīgi apstulbis, gandrži tai melnajai bietē iedevu - ja sūkā, tad sūkā, nevis visu laiku manu vafeli salvetē slauki, bet ja slauki, tad pirms jebļas uzsmērē lubrikantu.

 

Karoche tā man kaut kā debīli gāja. Ir pagājušas vairāk kā 3 nedēļas, it kā tfu tfu tfu nekādu slimību pazīmju nav, pie Dr. Aikāsāp iet uz profilaktiskām analīzēm arī iet bail.

 

Karoche morāle - arī melnajām caurums ir tāds pats kā baltajām un es labāk palieku pie sievas. Bet ja paliek garlaicīgi, tad labāk mūsu pašu meitenes paņemu priekšā.

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.