Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Vācija
Ierakstīts
On 18.10.2023. at 16:09, Zoliidais teica:

Biedri, iesakiet Minhenē kur atpūsties XTRA biedru stilā :)

 

Droši pajautā savā hotel tuvāko Bordel! Ļoti viegli atrast! Esmu bijis ļoti garā koridorā 5 stāvu mājā.

Link to post
Lietuva LT
Ierakstīts

Sveiki,

vai kāds ir pēdējā laikā bijis leišos?

plānojas brauciens uz Kauņu, varētu kaut ko izmēģināt, varbūt kads var padalīties ar kontaktiem?

ir it kā papētīts netā... bet kaut kā liekas ka bildes ir too good to be true

Vietējās lietuvietes kas nerunā krieviski ir atteikušās piedāvāt pakalpojumu man pa telefonu zvanot - bet var atrast!

Zvani Tev ir par brīvu,mēģini!

p.s.tagad Lt daudz ukrainietes,bet cenas kā pie mums.

Link to post
Vācija
Ierakstīts

Piekrītu, ka FKK kopumā ir labāki, nekā parastie bordeļi, bet jautājums bija par Berlīni. Un kas mums tur ir no FKK? Nedz Kaligula, nedz King George īsti nav FKK, kā arī tiem ir visai slikta reputācija. Līdz ar to paliek tikai Artemis, bet, kaut nekad tajā neesmu bijis, ir gadījies lasīt gana daudz ne visai glaimojošo atsauksmju par to: overpriced, konvejers utt. Tā jau ir tā Berlīnes īpatnība, ka tajā ir ļoti daudz tūristu, arī seksu meklējošo tūristu, un līdz ar to daudzas vietas tēmē uz kvantitāti, nevis uz kvalitāti. Ja būtu runa piemēram par FKK NRW (Ziemeļreinā-Vestfālenā), jā, protams, es ieteiktu doties kādā no tiem, nevis parastajā bordelī, bet vai Artemis gadījumā ir tas pats!? Nepavisam neesmu pārliecināts.

Esmu bijis vairākas reizes Artemisā!

Tur ir viss visslabākajā kārtībā!

Link to post
Vācija
Ierakstīts

Es protams atkārtošos,bet mazajos nav izvēles un labāk samaksāt par ieeju un izvēlēties atpūsties vārda tiešajā nozīmē FKK klubā,kur sauna, baseins, dzērieni, ēdiens ļoti labs(pusdienas un vakariņas) un pat trenažieru zāle.

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.