Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Vācija
Ierakstīts
On 24.08.2023. at 23:37, Ummis teica:

pēc visas spriežot rītīgi ceņņiki pAr ieejām. to es nebiju domājis ka tāda tur tāda tā sistēma. točna veči maksā daudzi par to? tu taču samksājot tos 65-90. eiro tikai ieej klubā pa seksu tad vēl papildus jāmaksā. manuprāt ir gan jau iespēja nemaksāt. labi tās summas iet ap 100-200. eiro bet zinot minimālo vācijā cik viņa tur tagad ir ao 1500-1600 uz rokas. pie tādiem ienākumiem tas sanāk trīsreiz vairak kā latvijā. tas nozīmē ka šiet būtu jābūt trīs reizes zemākai taksei bet tā galīgi nav cena ir puslīdz vienādas. Kāpēc tas tā ir ir noteikti faktori...

Lai nebūtu jāskaita nauda citu makos un jābūvē sarežģītas bilances, iepazīstinu ar "budžeta variantu"

Pilsēta Ķīle (vāciski Kiel), ielas nosaukums Wall. Atrodas trīs bordeļi blakus Eros, Eros Center un Paradis (nosaukumos iespējamas kļūdas). Nav FKK klubu formāts bet ir istabiņas. Cena par reizi 30-50 EUR.

Ja atrisina jautājumu kā nokļūt Klaipēdā un patīk vizinaties ar prāmi tad Stena Line prāmis pieved gandrīz pie durvīm.

Protams kā jau budžeta klasē, bordeļiem ir askētisks interjers un nav pirmais svaigums. Arī darbones pārsvarā ir "specifiskas", bet apstaigājot visas istabiņas kādus divus normālus variantus var piemeklēt.

Ja sanāk pa ceļam, es pat teiktu, ka ir vērts iegriezties. Speciāli dzīties - noteikti nē.

pirms 1 minūtes, zaq teica:

Lai nebūtu jāskaita nauda citu makos un jābūvē sarežģītas bilances, iepazīstinu ar "budžeta variantu"

Pilsēta Ķīle (vāciski Kiel), ielas nosaukums Wall. Atrodas trīs bordeļi blakus Eros, Eros Center un Paradis (nosaukumos iespējamas kļūdas). Nav FKK klubu formāts bet ir istabiņas. Cena par reizi 30-50 EUR.

Ja atrisina jautājumu kā nokļūt Klaipēdā un patīk vizinaties ar prāmi tad Stena Line prāmis pieved gandrīz pie durvīm.

Protams kā jau budžeta klasē, bordeļiem ir askētisks interjers un nav pirmais svaigums. Arī darbones pārsvarā ir "specifiskas", bet apstaigājot visas istabiņas kādus divus normālus variantus var piemeklēt.

Ja sanāk pa ceļam, es pat teiktu, ka ir vērts iegriezties. Speciāli dzīties - noteikti nē.

Aizmirsu pieminēt - nav ieejas maksa

Link to post
Vācija
Ierakstīts

Sveiciens!

Es atkal par to pašu - Artemis. Atkal biju ceturtdienā, tikai šoreiz biju apmēram pl. 14. (iepriekšējā reizē biju ap pl. 23 laikam)

Un šoreiz pilnīga vilšanās. Meitenes maz, apmēram 20-25, un kā vienmēr labais materiāls ir 10-20% robežās, un tās 3-4 labās ir uz izķeršanu. 2 stundas novazājos pa pirtīm, baseiniem un situācija būtiski neuzlabojās. 

Iepriekš biju ziemā, tagad vasarā labā lieta ir āra baseins, džakuzi, iespēja pasauļoties. Ir plašāk un ir kur pavazāties. Ziemā bija saspiestāk.

Tas kas papildināja vilšanos bija tas, ka no pl.15-18 ēdnīca nestrādā. Tas vispār ir kaut kāds sviests, ka par tādu ieejas maksu uz laiku pieslēdz ēdiena padevi. Šoreiz kā reizi biju ieradies ar domu pie viena arī paēst. 

Un tagad noslēguma daļa, kas pierāda, ka kaut kāds tasnīgums un "labs nāk ar gaidīšanu" Artemis tomēr pastāv. Pēc 2 stundām sapratu, ka jāpalaiž prasības uz leju un kaut kas jāpiemeklē. Eju iekšā galvenajā zālē un tieši pretī nāk abas labākās tās dienas darbones un piedāvā trijatā. Par cik mana budžeta izdevumu sadaļā līdz tam bija 0, varēju diezgan brīvi operēt darījumu tirgū. Vienojāmies par 400 EUR (stunda, iekļaujot lesbi). Man patika, bija vērts gaidīt...

Mans secinājums - pa dienu uz Artemis nav vērts iet

 

 

Link to post
Vācija
Ierakstīts

Sveiciens cīņu biedriem!

Padalīšos ar iespaidiem no Artemis Berlin. Par pašu klubu- biju ceturtdienā, ieejas maksa 90 eur (cenā ietilpst halāts, dvieļi, čības, edieni un softdrinks). Pats klubs ne ar ko īpaši neizceļas-pagrabstāvā trīs pirtis (hamam, 60° un 90°), baseins, aukstais baseins, bārs un daži masāžas galdi (masieri ir vīrieši). Mana apmeklejuma laikā pagrabstāvā meitenes neparādījās. Pirmajā stāvā ir ieeja un ģērbtuves, ģērbtuves ir šauras un saspiestas, laikam tāpēc, ka klubs plānots lielu vīru pūļu uzņemšanai. Trešajā stāvā ir istabas mīlas priekiem, istabas labas. Otrajā stāvā ir bārs ar lielu zāli, kurā ieejot man radās sajūta, ka esmu paradīzē. Apmēram 100 meitenes un esmu pārliecināts ka katrs var savai gaumei vismaz 3-4 meitenes piemeklēt. Cik saprotu cenas visām vienādas - oral+sex 70 eur 30 min, ja oral bez gumijas tad +20eur, un tā uz augšu, stunda ir x2 tas kas sarunāts par 30 min. Otrajā stāvā ir arī ēdnīca, tieši tā - ēdnīca. Nav nekāds īpašs dizains, 4 veidu ēdieni un tie paši kaut kādi sacepumi. Skaidrs, ka ne jau ēst biju atnācis, bet par 90 eur domāju, ka būtu jābūt labāk.

No sarunām ar meitenēm sapratu, ka Artemis ir krīze, jo ir ļoti maz apmeklētāju. Es biju ceturtdienas vakarā, un kopā bija labi ja 40 vīru, un tā esot pēdējā laikā regulāri. Tātad meitenes ir izsalkušas un nevis ir kaut kas īpaši jāmeklē bet viņas pašas uzrunā (tā kā tam būtu jābūt).

Tas kas mani uzjautrināja bija vienas meitenes teiktais, ka pēdējā laikā nāk daudz arābi, un tie izvēloties resnas un apaļīgas meitenes līdz ar to pēc manas gaumes sliktais materiāls tiek visu laiku nodarbināts un paliek izvēle no labajām

Rezumējot- ja sanāk būt Berlīnē, ir vērts aiziet. Nepieciešamais apmeklējuma budžets 500 eur un uz augšu.

 

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.