Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Lv Meitenes (Linki)
Ierakstīts
18 hours ago, alabama said:

Tu domā viss LV materiāls tik tupi atrodams zem šiem 3 atslēgas vārdiem? Un lai atrastu arī zem citiem vārdiem nav jābūt īpaši apdāvinātam, vienkārši ar par daudz brīvo laiku.

Par kadu VISU materialu Tu runa, es runaju par vienu konkretu!!! Blin macies lasit!

Link to post
Lv Meitenes (Linki)
Ierakstīts
9 hours ago, chupa said:

Roxyu tomer atrada... Ir vēl viens sets ar viņu iekš xhamster, bet slinkums meklēt. Anyway kādreiz bija doma ielikt šeit linku, bet tomēr izdomāju, ka meitenes privātums ir svarīgāks par tām bildēm. 

Par kadu privatumu tu runa, ja atteli ir izveitoti hamsteri??? Jebkurs kur sada resursa velesies apsaktities vietejas dailavas izmantos top atselegas vardus: Latvia,Latvian vai Riga un tpt viss bus acu prieksa. Pie tam nejauc xtras trafiku ar delfu..demagogija par privatumu , manuprat, pilnigi nevieta.

Link to post
Lv Meitenes (Linki)
Ierakstīts
19 hours ago, vergilijs said:

Man pat maziet tā kā žēl to jauno skuķēnu, kuras filmējas un fotografējas kailfoto sesijām. Prātiņš 18 gados ir tik cik ir, es saprotu, ka piķis viegli nāk. Bet dzīvē pēc tam normālu darbu var arī vairs nedabūt. Tās bildes tīmeklī klejos mūžīgi.

Ka tad! To tu stasti tai skiet tieslietu ministrijas darbonie kas pie woodmenaa kajas veera!!

Tad vel ta no prezidenta kancelejas skiet,blondinite kuras kailfoto nopluda,skiet tgd latvijas gaze strada..

Visiem pofig kam sukats pimpis kameras prieksa 10g. atpakal

 

Link to post
Lv Meitenes (Linki)
Ierakstīts
On 2019. gada 29. oktobris at 7:32 AM, besamemucho said:

Aizmirsi uzrakstīt, ka arī Meitene91 draudēja publicēt sava klienta telefona numuru, kuram bija viedoklis, kurš nesaskanēja ar meitenes. Tas tāds mājiens visiem viņas telefona numura diedelētājiem un tikties gribētājiem 🤨

Fejai sotaku par palku samaksat var,bet nopirkt otru telefonu,sim karti ,to nevar :D

 

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.