Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Jēkabpils 2024 👀
Ierakstīts
pirms 3 stundām, Santaa25 teica:

Vaai…Nu kur tad tik vienmuļi ?! Galīgi ne Xtras līmenī ,  Varēji taču ko oriģinālāku izdomāt , bet nu labi… Tu vismaz centies . 😁 Galu galā ej pamācies no saviem biedriem , tie “ģēlu” zin ! 😊

Biedriem? Drīzāk caurumbrāļiem.

Link to post
Jēkabpils 2024 👀
Ierakstīts
pirms 19 stundām, Santaa25 teica:

Man smadzenes salūza šo lasot ! 
Kā šāda veida kadri uzzin par tādiem forumiem ? 🫣 Bēdu ieleja ! 
 

Vai Jūsu sievām , kas dzemdējušas Jums bērnus 2-3 kaut 8 vai viņām ir lieli caurumi ? 🤦🏽‍♀️ Gribu pateikt , ka dzemdības nekādā veidā neietekmē cauruma izmērus . Tā kā pēc dzmedībām maksts sieniņas atgūst sākotnējo formu , ja tā tas nebūtu , tad caurums būtu zīdaiņa galvas lielumā . Vai Jums pašas fejas / burves vai kā Jūs tur sakiet , pirms sexa saka : Man liels caurums , jo esmu dzemdējusi ?! Nu kas par debīlismu ? 🙄

Gudrāki cilvēki zin kapēc vienai maksts lielāka , bet otrai mazāka , ja kāds nezin , tad skaidroju - Liels caurums ir dēļ biežas partneru maiņas sexā , bet ne dēļ dzemdībām ! 

 

Tad jau tev būs akas vāka lielumā.

Link to post
Jēkabpils 2024 👀
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 12. janvāris - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 12. janvāris - Iemesls nav norādīts
pirms 4 minūtēm, Elbarto teica:

Man no tā, ne silts, ne auksts, bet Tev gan katrā postā gribas ko iepļūtīt.

Un galvenais, ka ne pa tēmu. Pēc tam dēļ šādiem tukšajiem komentiem ir jāiet cauri 16 lapām, lai kko atrastu…

Link to post
Liepāja 2024 🐉
Ierakstīts

Kāds tur labais tonis. Ja tu šancẽ par ielasmeitu un aizej uz tv šovu, paļubomu kāds to pateiks skaļi. Brīnos, ka tas vēl nav parādījies kādā dzeltanajā portālā vai arī viņas tiktok laivos. Bet to šovu arī tikai retais laikam zin. P.S putniņi čivina, ka otrās sezonas dalĩbniece mjau arī esot sevi reizi pa reizei tirgojusi

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.