Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Liepāja 2024 🐉
Ierakstīts

Satikos ar "Bubu111" no gribu el vē. Atnāca normāli iekapājusi, gaišiem matiem, sportenēs, uz 175+-, tieva, bez grimma, pa gabalu jau smird pēc netīrām, nemazgātām drēbēm, mati copē, izpūruši. Es viņai saku, ka diemžēl nekas nesanāks, ka lai kāpj ārā, sāk man prasīt lai nopērku šņabi... Un tā vārds pa vārdam, cenšos sevi noturēt rāmjos, jo cilvēki apkārt staigā, lai vienkārši viņu neizrautu no mašīnas.. Piedāvāju atdot viņai Bosca šampi, kas bija mašinas aizmugurē palicis no pērnās nedēļas tusiņa un piekrita. Neiesaku nevienam.

Link to post
Liepāja 2024 🐉
Ierakstīts
pirms 26 minūtēm, Andrej878 teica:

Es te murminu, ka mani zaebalo lasīt hujņu sākuma par Sanitu. Tagad par Sendiju. Nav Tev pohuj kāda viņai cena? Vai kas viņai virs? Vai kads remonts dzīvokli? Mani satrauc kādas viņas ir gultā. Bet jeblanus satrauc ka viņa vema kaut kad. Ne forums par pērkamam sievietēm, bet kaut kāds morālistu zadrotu bars svētdienas rīta baznīcā!

Es te murminu, ka mani zaebalo lasīt hujņu sākuma par Sanitu. Tagad par Sendiju. Nav Tev pohuj kāda viņai cena? Vai kas viņai virs? Vai kads remonts dzīvokli? Mani satrauc kādas viņas ir gultā. Bet jeblanus satrauc ka viņa vema kaut kad. Ne forums par pērkamam sievietēm, bet kaut kāds morālistu zadrotu bars svētdienas rīta baznīcā!

Tad varbūt pamēģini iet nahuj. 

Link to post
Liepāja 2024 🐉
Ierakstīts
pirms 18 minūtēm, Juanito teica:

Tricky…tanī pat puhā jau pretrunas- vienà sludinās no 10-23, otrajā 00-24! 🤭

https://puh.lv/lv/cat-girls-looking-for-sex/ad-liepaja.aicinu-pie-s/7617570.html

Jā, manuprāt feiks. Uzrakstīju whatsapp, ko es parasti nedaru, jo zinu ka puhu izmanto priekš mārketinga, un tad uz mob visādi mēsli zvanās un rakstās, bet nu rakstu, prasu "vai varam satikties?" Uz ko atbild "jā", es saku "uzvani video zvanā, gribu redzēt vai īsta, ja nē tad visu labu." Uzreiz nobloķēja.. :D Gaidam citu atsauksmes.

Link to post
Liepāja 2024 🐉
Ierakstīts
On 13.01.2024. at 07:05, Andrej878 teica:

Priduraku bars te apspriež pie kuras sievietes  iet, vai cenšas panākt lai nebūtu nevienas pie kuras var aiziet? 

Ko Tu te murmini zem sava lielā deguna. Neviens normāls pie tur otreiz neies. Kur nu vēl par viņas kosmosa cenām. Un tie kas nav bijuši, var ieklausīties un izlemt, mēģināt iet vai tomēr paklausīt un neiet. Tam šis forums ir domāts, lai apspriestu "kur, kas, cik un kāpēc". 

Link to post
Liepāja 2024 🐉
Ierakstīts
On 9.01.2024. at 21:55, Juanito teica:

Par to arî runāju! Tagad sasapņojuisies par 150 e! Turklāt “jaunāka” NU NEMAZ nav palikusi! 😂😂😂😂

Jā vaine!. :D par 150 ir aktīvākas meitenes, un satikties var ilgāk vai arī 2 vai pat 3 reizes. 

Link to post
Liepāja 2024 🐉
Ierakstīts
On 7.01.2024. at 21:49, Juanito teica:

Zvaigznes dienas atlaides! 😂 Gan jau atlaides būs vēl lielākas, jo alko, vielas, rūpes tikai par špakteles kārtu uz sejas un tetovējumiem, viesmākslinieku izbraukumi pa Latvijas lielpisētām dara savu. Pēdējā reizē biju pamatīgi vīlies. 🙁

viņa guļ kā baļķis, nav vērts laiku tērēt. Pēdējo reiz satikos ar viņu 2021, lieki piebilst ka toreiz tas maksāja 50e. Guļ uz muguras, vai kā noliksi, pati baigi neizrāda interesi kaut ko pamainīt vai kaut vai pasūkt galu, un skaņas nekādas arī neizdod, respektīvi nekaifo. 

Link to post
Liepāja 2023
Ierakstīts
pirms 23 stundām, Liepajnieks2 teica:

Vardu neprasu, domaju kas puha sludinas 2/3reizes diena. Slimas jebkura gadijuma ir abas.  Ši stastija ka vesela, bet piedava bez gumijas.

Nu ar skatuves vārdu "Sanita" ir mūžīgais 31, kaut 47 jau. Pieņēma kādreiz Dzintaru 1, Tagad Roņu 5 un tur pat vēl blakus mājā un otrā istabā puišelis sēž. Sludinājumā raksta ka "Simpātiska sieviete, tiksies ar vīrieti patīkamai atpūtai un masāžai, rakstīt sms vai epastā." laikam nr beidzās 439 ja pareizi atceros. Un Sigita ir tā kas bija uz Tērauda ielas, nez kur viņa tagad ir, neinteresē. Liek sludinājumos bildes ar savu dirsu un raksta ka var beigt viņā un patīk ka beidz mutē, un var bez gumijas. Izdari secinājumus. ;) 

Link to post
Liepāja 2023
Ierakstīts
pirms 12 stundām, Liepajnieks2 teica:

Puha s kundze, 50e, pateiksi ka esi bijis 30e. Laipna, prasmiga kundze. 

Tu par "Sanitu" vai "Sigitu"? Ja "Sigitu" tad nevajag ieteikt cilvēkam veceni, kurai ir transmisīvās. Es uzskatu ka varbūt 2024. Gada topiku nav vērts taisīt, ja maļ visu laiku vienas tās pašas, slimās aitas. 

Link to post
Liepāja 2023
Ierakstīts
On 28.11.2023. at 22:04, klusums teica:

Nesaprotu kā šie pakalpojumi jums var likties pieņemami? Man negribas ticēt, ka jūs visi esat tik neglīti, briesmīgiem raksturiem, dzīvē neko nesasnieguši, ka neviena sieviete nav ieinteresēta izveidot nopietnas attiecības ar jums. Kāpēc jāmeklē šāds risinājums? Jums nebūtu kauns, ja par šīm aktivitātēm uzzinātu jūsu vecāki, bērni, kolēģi? Kāpēc kaut kas tāds jādara? Sirds sāp lasot par to, kā kādai no šīs profesijas pārstāvēm bērns blakus istabā atrodas. Jūs aizdomājaties par to, ko nodarāt? Tas neliek justies pretīgi? Šajai pakalpojumu sniedzējai varbūt nav kaut kas ar galvu kārtībā, bet ja nebūtu “patērētāji”, tad šāds absurds neizveidotos, atrastu normālu darbu un nesagandētu bērnam visu turpmāko dzīvi. Jums pašiem nav bail saķert visu iespējamo? Ja šobrīd esat brīvi, vai neesat aizdomājušies par to cik “vērtīgi” vīri nākotnē būsiet? Liela daļa vīriešu ir zaudējuši jebkādas vīrišķīguma iezīmes. Saņemieties mazliet.

Vīru pieķēri un ielīdi viņa saitos, sūdzēties? Tiec ar savu alni galā, tad māci citus. Sievas mīlam, bet gadiem ejot arī uguntiņa apdziest, tad kāpēc gan nenomest koku, ar svešu bez saistībām? Dāmas nav labākas, protams ne visas, bet liela daļa. 

 

Link to post
Liepāja 2023
Ierakstīts
On 5.11.2023. at 08:57, ruffurz teica:

Liepājā ir tikai antikvariāts un raustītāji. Kaut kas jauns un īsts parādās maksimums 1-2x gadā.

Diemžēl, feiku ļoti daudz.. Es nezinu kāda bauda tiem večiem, kas taisa sieviešu sludinājumus, lai tikai pačatotu ar kādu citu veci, kā vecene?! common..  Ir sievietes kuras tiekas, bet nereklamējas, bet tādas grūti atrast, bet viņas ir! :)

Link to post
Liepāja 2023
Ierakstīts
On 12.10.2023. at 14:39, Edgars pilens teica:

Sveiki vai kādam ir zināma šī dāma? 

IMG_20200910_141232.jpg.bcff6902a3cc9ae26a2891247ad21736.jpg

Šitā bija tā pati, kur pāris gadus atpakaļ, šeit bija ielikts video un foto, kur viņu mežā per ar pletni, dirsā buttplugs un knaģus liek uz pupeļiem. :D

Link to post
Liepāja 2023
Ierakstīts
On 29.09.2023. at 15:07, VILIS_L teica:

Vairs pat nerakstu sludinājumiem ar šo tekstu lai atstāj nr. Fufelis 

To dara tie idioti, kas strādā tai telemārketā, zvana pēc tam piedāvā vitamīnus un citus sūdus. Tāpēc es arī uz tādiem sludinājumiem nemaz neskatos. 

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.