Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
🔥Daugavpils 2023🔥
Ierakstīts

Divas lapas raborkas, tā arī nesapratu par ko? 😁 bars izsalkuši jākļi un viena izbesijusies feja,  kurai katram postam obligāti jāatbild 😁 cik jūs vel lapas dirsīsies?

jums ar steigu  pilsētā  vajag pāris kārtīgas , piseligas fejas . Un pasaulē un Daugavpilī valdīs miers 😁

Meičas, Daugavpils raud, brīva niša😁go to Daugavpili.

Link to post
🍌Jelgava 2023🍌
Ierakstīts
2 hours ago, Īstais2016 said:

Vēl neviens tajā "caurumā" na bijis tāpēc arī cena ko viņa grib par pirmo reizi būtu 5 zaļie. 

Aha, samaksāt 500, lai dabūtu nekādu analo seksu 😁 Rezultata būtu , ai un Uhh, sāp, uzmanīgi , utt. Beigas pateiktu, tas nav mans😁lai man viņa  samaksā  , lai ākstīos  gar viņas analo atveri 😁

Link to post
🍌Jelgava 2023🍌
Ierakstīts
On 4/8/2023 at 4:51 PM, narliza said:

Tikai varu piekrist. Varbūt pirms 4 gadiem bija prātiņā normāla un varēja satikties. Tagad uzvedās un raksta takā būtu zem tabletēm. Man tieši tas pats, ķipa gatava tikties un uzmet beigās, sākumā ari pabrīdināja vismaz ka nevar, tagad tikai vienus murgus raksta vai ari pēkšņi ignorē.

4sex portālā arī bija savā profilā visādus brīnumus ik pa laikam likusi, tad meklē, kas viņu fotogrāfēs priekš onlyfans, tad jau ar ko kopā filmēties, tad atkal ka pa 70 eirīšiem tiekas un tā tik maina info. Bet, kad raksti un normāli piedāvā tikties, kā normāls cilvēks, tad tāpat met mīksto pēc laika un pati nezina ko grib. Dažreiz sajūta ka tur kāds ambālis, sutiners arī lieto to profilu... Neticas ka tik pēkšņi tādi putni galvā.

Augums jau labs, tāds pats kā agrāk, ar sportu nodarbojas vismaz pēc bildēm spriežot.

Čoms pat šij piedāvāja normālu summu tikties ne pa 70 eirīšiem, teica ka nav laika viņai, bet pirmdien varot. Rakstīja pirmdien, un viss ignors uz visu atlikušo laiku. 😃

Lasu un rēcu, meičai būrītī vairāk putni kā Ķekavas putnu fabrikā 😁

Link to post
Jekabpils 2023
Ierakstīts
Just now, Santaa25 said:

Patiesībā ir otrādi , ja neesi pamanijis . 

Ik pa laikam šeit ienāku palasu dažādus forumus , Jūs tiešām esiet nožēlas pilni . 😏 

Vienmēr ienākot nodomāju : Ko klauni atkal būs sarīkojuši .😁

Es parasti uz čuhņu meičām neskatos . Šonakt pamaniju , ka  viena ārdās 😁 lauku seta atpūšas 😁

Link to post
🍌Jelgava 2023🍌
Ierakstīts
1 minute ago, Lajr said:

Es runaju par šo

https://www.gribu.lv/profiles/hirrema33

.

Bez naudas es nepaliku, vina godigi at maksaja starpibu, pec ta ka es atteicos avansa vinu apmaksat. Lidz ar to es apliecinu, ka viņa ir goda cilveks, kas spej turet savu vārdu.

Kas par huiņam ar avansiem 😁 pats vainigs , ka dod un tad prasi atpakal 😁

Link to post
🍌Jelgava 2023🍌
Ierakstīts
3 minutes ago, Lajr said:

Pec horoskopa ir zivs. Ta zime medz no musas ziloni uzpust un apvainoties, kapec tu visu savu budzetu neatdod vinai avansa? Ko tu te maukojies apkart ? Atdod visu budzetu un bus tev laime, tas ir vina. Viss ir pilnigakaja gumija, bez variantiem. Bet vina ir laba. 9/10..

Oho😁Tu esi astrologs ?😁 paliki bez naudas?😁

10 hours ago, savējā45 said:

nu nekomentēśu,bet varu teikt ka ir bijis labāk.😜

Ko tik kautrīga? Vins tevi šitā un tā aprakstīja , pastāsti ģimenei kā vjns tevi bez gumijas? Vins mums ir vislielākais jaklis foruma.😁

Link to post
🍌Jelgava 2023🍌
Ierakstīts
2 hours ago, sidlav55 said:

......un kulminē!          izskatās saīsinājums no  sastāvošs no vārdiem  ,, minu uz kules,,.     zinām ka ņemi, PG , par mutisko jau rakstīja.  velti te atkal izlīdi, tūliņ uzradisies gators un sāks tincināt , vai ari to dari bez gumijas....

Man jautājumi nav dāmai, viņa jau pateica , ka ar viņu var sarunāt visu privāti 😁

@savējā45, tu mums esi īsta pērle 😁 ne bieži iemaldās forumā PG izredzētā😁

un vel ņem nevis dod😁😁😁

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.