Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Valmiera 2023
Ierakstīts
pirms 3 stundām, Sttella teica:

Tiešām gan! Es jau neiešu tev tādam loham attaisnoties😀

es par sevi esmu 100% parliecināta! 

 😉😄 

pirms 4 stundām, Davids20 teica:

Par to jau runa, pus Valmiera pabijusi, un cik vēl klāt bez pus Valmieras ? 😁 

es biju vienu reizi, man ar to pietika. Kas grib, var iet un ciemoties, es tik izteici savas domas un pieredzi . 
paris gadus atpakaļ jau par dudibu bij rakstīts, ka no Lejas nāk dīvaina smaka un skaņas , vai tad sievietei, kura tik ļoti rūpējas par savu higiēnu būtu šādas parādības 😀

Bet nav mana darīšana, kas grib, lai iet. Drošība un vai kāds par tevi neuzzinās paliek liels jautājums. 

Tiešām ? Pēc tik daudz locekļiem par kādu higiēnu un tīrību Tu vari runāt ? Ja Tev varētu uzvilkt kažoku, kas sastāvētu no vīriešu locekļiem, Tu būtu ezis 😀

saproti, ka man vienalga vai tu darbojies vai ne, man žēl kolēģus , kas var aiznest ko nelāgu mājas no tevis, vai tas ka bijusi pie tevis nonāks līdz mūsu sievām . 

 😉)😄 😜

pirms 4 stundām, Davids20 teica:

Par to jau runa, pus Valmiera pabijusi, un cik vēl klāt bez pus Valmieras ? 😁 

es biju vienu reizi, man ar to pietika. Kas grib, var iet un ciemoties, es tik izteici savas domas un pieredzi . 
paris gadus atpakaļ jau par dudibu bij rakstīts, ka no Lejas nāk dīvaina smaka un skaņas , vai tad sievietei, kura tik ļoti rūpējas par savu higiēnu būtu šādas parādības 😀

Bet nav mana darīšana, kas grib, lai iet. Drošība un vai kāds par tevi neuzzinās paliek liels jautājums. 

Tiešām ? Pēc tik daudz locekļiem par kādu higiēnu un tīrību Tu vari runāt ? Ja Tev varētu uzvilkt kažoku, kas sastāvētu no vīriešu locekļiem, Tu būtu ezis 😀

saproti, ka man vienalga vai tu darbojies vai ne, man žēl kolēģus , kas var aiznest ko nelāgu mājas no tevis, vai tas ka bijusi pie tevis nonāks līdz mūsu sievām . 

Nu pirmkārt neviens tev neliek bez gumijas zābaciņu darboties 😉. Bet ja ar visu zābaciņu kautko var sadabūt. Tad tāds risks pastāv pilnīgi no katra(AS)😄. Pat autobusā 😜. Es tev teikšu ka tu konkrētai darbonei būsi uztaisījuši labu reklāmu. Domāju kad tagad tiešām viņa nespēs atbildēt uz visām vēstulēm. Jo ja tik daudzi viņu ir ņēmusi priekšā ! Kā tu apraksti. Tad gluži otrādi , liekas kad tur varētu būt tīri ok. Jo parasti jau pēc pieredzes zinu. Jā kautkas nav ok, vienkārši pagrieztos un aizietu! 

Tu pat man izraisīji interesi par viņu 😄

Link to post
Valmiera 2023
Ierakstīts
pirms 1 stundas, Sttella teica:

Sapratu ja tā būtu taisnība! Bet nu soryy nebūs! Ar higenu un veselību man ir vis ok! 
 

Es vairāk par to. Viņa ir tik drankiga tik sūdīga! Bet pus Valmiera viņu ņēmusi priekšā 😜

Man tas tā jocīgi. Te sanāk tā. Viņa ir  nu tik nu tik pretīga ir ka es neizturēja un izpisu viņu😄🤣😂

Link to post
Valmiera 2023
Ierakstīts
On 21.03.2023. at 23:44, Davids20 teica:

Es jau neko nebūtu rakstījis, bet šī censona pati ar garu mēli.ja atpazīst klientu, tad padalās ar savam paziņam , Valmiera jau nav Londona, kur retais viens otru pazīst. Papildus tam šī ar dažādām slimībām slimoja kādreiz, nav jau garantija, ka tagad ļaut kas nav. Mēs tomēr maksājam un vēlamies labu servisu un but droši, ka nekādu zarazu nedabūsim. Bet šai būtnei nav ne servisa ne higiēna . Nav jau nekas pret dāmām, kas dara šo amatu, bet gribēju pabrīdināt . 

Aizdomīgi ir tas! Jā viņa ir tik sūdīga. Tad kāpēc pusē Valmieras pie viņas ir pabijuši?! Un kur tu dabū tik daudz info par viņu,( viņas slimībām untt). ? Un priekš kam tev tas?!

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.