Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
🍌Jelgava 2023🍌
Ierakstīts
pirms 9 stundām, J_S teica:

Biju kkad sen, kad vēl par Rīgu bija.

Nekā īpaša, lai atcerētos. Mutiskais mehānisks un par dziļu nenosauktu. Bildēm atbilst. Vīrs/draugs/biznesa turētājs atved/aizved.

Jelgavā labāk Blonā vai Hirrema. Bet otrajai arī vāja izpildījuma orālais.

 

pirms 10 stundām, Vienīgais Gators teica:

Saprotu, arī tev sekss dabīgs patik bez gumijām .  Ļoti dabiska dāma esi. Ne velti PG tevi apciemoja 😁

Tu paskaidro ko nozimē tas tavs PG?

Link to post
🍌Jelgava 2023🍌
Ierakstīts
pirms 2 stundām, Vienīgais Gators teica:

Man jautājumi nav dāmai, viņa jau pateica , ka ar viņu var sarunāt visu privāti 😁

@savējā45, tu mums esi īsta pērle 😁 ne bieži iemaldās forumā PG izredzētā😁

un vel ņem nevis dod😁😁😁

Nu kā jau iepriekś teicu tikai intreses pēc te ienācu apskatīties kurś tas lielais pļāpa. Nezināju pat ka táda vieta ir ...kur vīrieŝi apspriež publiski kur ko un ar ko...

Link to post
🍌Jelgava 2023🍌
Ierakstīts
pirms 3 stundām, sidlav55 teica:

......un kulminē!          izskatās saīsinājums no  sastāvošs no vārdiem  ,, minu uz kules,,.     zinām ka ņemi, PG , par mutisko jau rakstīja.  velti te atkal izlīdi, tūliņ uzradisies gators un sāks tincināt , vai ari to dari bez gumijas....

Kas gribes zinat zinas kā sazināties privāti.😜

Link to post
🍌Jelgava 2023🍌
Ierakstīts
pirms 18 minūtēm, sidlav55 teica:

tas priecē!   gators cenšas izspiest no Tevis informāciju. es  palīdzēšu  izskaidrojot jautājuma jēgu.  vai zini , kas r gumijas izstrādājums , ko sauc par prezevatīvu, vai kondonu?  tikai nesaki , ka piepūšamais gaisa baloninš!

Ja man vajadzes tulka palīdzību jautāśu...zinu las ir gumija ,prezervatīvs kondons vai nu kā vel viņu dēvē mētelīts draudzińam...kā nu kuram tā valodiņa.

pirms 31 minūtes, Vienīgais Gators teica:

Vai ar tevi var bez gumijas ?

Ar mani var daudzko ,bet tikai privāti....visiem.nav jāzin... 

Link to post
🍌Jelgava 2023🍌
Ierakstīts
pirms 9 stundām, savējā45 teica:

Ha ha...nu es uzskatu normāli vīrieśi nekomente publiski kur ar ko bijis.

Nekomentēŝu.

Kas ir PG ?

pirms 5 minūtēm, Vienīgais Gators teica:

Tu dod bez gumijas ? Aktuāls jautājums . 

Ignorē manu jautājumu? PG jāsāk ticēt, ko vins raksta 

Man tak nav nevienam nekas jāpierāda...kā gribu tā atpŭŝos...

Link to post
🍌Jelgava 2023🍌
Ierakstīts
pirms 3 minūtēm, sidlav55 teica:

aizgāji gulēt kā vienkŗša fēja , pamodies slavena. pats lielmeistars pagodināja ar savu apciemojumi.  slava , tā ir smaga nasta.  tagad nekas neatliks , kā l visu pisu aprakstīt. dalīties izjutās un pārdzivojumos.

Ha ha gribējāt gan.

Link to post
🍌Jelgava 2023🍌
Ierakstīts
pirms 10 minūtēm, Vienīgais Gators teica:

Tu esi pagodināta . Pats Lielmeistars viesojas pie tevis. Tev jābūt lepnai  nevis dusmīgai 😁

Nu klau izbeidz...man tas nu galīgi nav vajadzigs lai apspriestu. Es pat nezinaju ka tads tipa forums ir...katrā ziņā ko tādu negaidiju. 

Link to post
🍌Jelgava 2023🍌
Ierakstīts
pirms 2 stundām, Vienīgais Gators teica:

Ko tik dusmīga ?😁Čalis lika tevi vairākkārtīgi kulminet un ehh, viss tev slikti 😁laikam  cepiens , ka tikai palika 40 min😁

PG, kā tā?😁

 

Nu negaidiju no virieśa ka śis tā teikt publiski  apspriedīs...un jā tie jau ir tikai viņa vārdi...

Link to post
🍌Jelgava 2023🍌
Ierakstīts
On 18.02.2023. at 07:39, sidlav55 teica:

prātiga pozicija.  saniknosi banderlogus, saklups virsū ,  neatkausies......

Ha ha...nu es uzskatu normāli vīrieśi nekomente publiski kur ar ko bijis.

On 18.02.2023. at 10:59, Girts77 teica:

Man vairāk interese PG. ja jau esi forumā, pastāsti kā ir 

“Procesā zināja, kā pašai labāk, stenēja patīkami un periodiski kulminēja, īpaši pie stiprākiem un dziļākiem grūdieniem. Opcijas: ja kopts, skūpstīšanās, viss bez gumijas un beigšana iekšā. No ierašanās līdz promdošanās brīdim sanāca apm. 40min.”

Vai tiešām Tu tā kulminēji, kā PG stāsta .🙈

otrs jautājums - opcijas - ja kopts, viss bez gumijām un beigšana iekšā . Vai tā ir un vai vins izmanto šo opciju bez gumijām . 🙊

Nekomentēŝu.

Link to post
🍌Jelgava 2023🍌
Ierakstīts
pirms 8 stundām, sidlav55 teica:

lielmeistars , mūsu vaduguns un cela licējs nebija spējīgs.....?  nu Tu gan vinu pataisīji melnu un maziņu.  varbūt ieliec paplašinātu atsaugsmi.  novērtē ar atzīmi... varbūt Tavam piemēram sekos citas fējas!

Nemēdzu apspriest vīrieśus lai arī kā bij...bij labi..tikai negaidiju ko tādu.

Link to post
🍌Jelgava 2023🍌
Ierakstīts
On 29.01.2023. at 18:00, Porzingod teica:

Atskats par tikšanos aizpagājušajā mēnesī ar 4sex Karumniece45 :

Info deva sarakstē. Takse bija seši.nulle eur. Foto daļēji atbilst. Vizuāli pusmūža sieviete ar ābolveida figūru, miesa ar krunkām un krokām, dažās vietās ar zilumiem. Attieksme laipna un lietišķa. Vieta bija Jelgavā, netālu no Loka maģistrāles un Rīgas ielas krustojuma. Telpas ar visām minimālām ērtībām. Pirms dušas norēķins, pēc dušas uz gultas. Tālāk mutiskais un ar roku ap minci, kamēr palika mitra. Pēc tam dažādos leņķos no aizmugures un misionārs, kamēr pietika. Procesā zināja, kā pašai labāk, stenēja patīkami un periodiski kulminēja, īpaši pie stiprākiem un dziļākiem grūdieniem. Opcijas: ja kopts, skūpstīšanās, viss bez gumijas un beigšana iekšā. No ierašanās līdz promdošanās brīdim sanāca apm. 40min.

Kopumā teiktu, ka tikšanās bija vairāk zināšanai, jo interesē vingrākas un ērtāka loģistika.

Vērtējums 10 baļļu sistēmā (kopumā vieta, tēriņi, attieksme, vizuālais, sniegums): 6.

Izmaksu / snieguma attiecība: 1 / 0,7.

Cap.JPG

Nu ārā tevi jau neviens nedzina ne tā? Ja pats vairs nebiji spējīgs kas pie tā vainīga  sieviete.

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.