Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Liepāja 2023
Ierakstīts
pirms 1 stundas, Feelings teica:

Tātad jāmeklē tāda sieviete ar ko kopā var arī buhāt un padauzīties apkārt

Kāpēc buhāt un dauzities apkārt?Man gan liekas ka pavadīt aktīvi laiku svaigā gaisā pie dabas un nedēļā izdzert dažus alus ir pilnīgi normāli normālam vecim.Nevis vazaties pa lupatu veikaliem ar vāveri,tēlot baigo pareizo ģimeni un pirkt bezjēdzīgas hujņas, apmeklēt tikpat debilas draudzenes un demonstrēt tipa jūs esat kopā un jums baigās štelles 🤭Bet protams, iespējams ka kādam arī tāda dzīve patīk.Galvenais lai cilvēks pats ir apmierināts🤗Man gan liekas ka no tādas dzīves lidz fejai ir viens solis😁Un sievele kad uzzinās pēc tam te rakstīs tikpat želabainus tekstus 🤭

Link to post
Liepāja 2023
Ierakstīts
pirms 11 stundām, klusums teica:

Nesaprotu kā šie pakalpojumi jums var likties pieņemami? Man negribas ticēt, ka jūs visi esat tik neglīti, briesmīgiem raksturiem, dzīvē neko nesasnieguši, ka neviena sieviete nav ieinteresēta izveidot nopietnas attiecības ar jums. Kāpēc jāmeklē šāds risinājums? Jums nebūtu kauns, ja par šīm aktivitātēm uzzinātu jūsu vecāki, bērni, kolēģi? Kāpēc kaut kas tāds jādara? Sirds sāp lasot par to, kā kādai no šīs profesijas pārstāvēm bērns blakus istabā atrodas. Jūs aizdomājaties par to, ko nodarāt? Tas neliek justies pretīgi? Šajai pakalpojumu sniedzējai varbūt nav kaut kas ar galvu kārtībā, bet ja nebūtu “patērētāji”, tad šāds absurds neizveidotos, atrastu normālu darbu un nesagandētu bērnam visu turpmāko dzīvi. Jums pašiem nav bail saķert visu iespējamo? Ja šobrīd esat brīvi, vai neesat aizdomājušies par to cik “vērtīgi” vīri nākotnē būsiet? Liela daļa vīriešu ir zaudējuši jebkādas vīrišķīguma iezīmes. Saņemieties mazliet.

Varbūt kļudos,bet nez kāpēc liekas ka teksta autors ir sieviete😀🤭.Bet ko varu teikt,zinu vairākus ļoti sakarigus,glītus  čaļus,tostarp es, kuri izvēlējušies dzīvot vieni un reizi vai vairākas nedēļā kaut kur aiziet apmierināt savas fiziskās vajadzības.Jo tā ir lētāk un vienkāršāk,nevis dzīvot ar kādu aitu,kas patstāvīgi tev nes ārā smadzenes.😁 Pietiekami redzu kā daudzi mani draugi mokās.Makšķerēt ar Jāni nedrīkst,divus aliņus ar Pēteri arī nē utt.To īsto un vienīgo var meklēt visu mūžu un neatrast.Bet dzīvot ar kādu,kas tevi regulē, ierobežo tikai lai būtu zupas šķivis un seksiņš,nav to vērts.Tas protams ir mans subjektīvais viedoklis.🙂

Link to post
Liepāja 2023
Ierakstīts
pirms 3 minūtēm, bearboots teica:

Tūrists Liepājā esu. Ir kādi labi ieteikumi?

Nav nekā Liepājā,tāda nu ir realitāte.Ja pavisam acīs šmāķis smeļas,avārijas režīmā var šur tur izšauties.Bet ieteikt nav ko,viss ir slikti 🙆

Link to post
Liepāja 2023
Ierakstīts
pirms 7 stundām, boja123 teica:

Sveiciens,

Vai kādam ir kas zināms par Līgu Lu.? Cik zināms tiek darbināta par naudu, bet itkā nesludinās, kāds varbūt atpazīst šo "pārdevēju"? :)

Ar šo informāciju būs par maz lai kādu atpazītu! 😀 Kādam nosaucas Līga,kādam varbūt Anna utt.

Link to post
Liepāja 2023
Ierakstīts
pirms 2 stundām, Liepajnieks2 teica:

Pēc ilgiem laikiem izdomāju ka vajag aiziet atradities s kundzei, skatos ka reklame ka vieta un nav jāved uz karostas mežu vai aiz dzelsceļa garažam.

Uzzvanu, sarunajam, viņa iedod adresi. Protams nepierakstiju un vadot navigaciju, aizmirsu. Domāju, ko otreiz zvanīšu, aizsūtu sms kāda bija adrese. Protams tā adresi neatsūtija, kamēr gaidu adresi, apdomājos un sapratu, aij, stunda lidz Klaipedai, aizlaidu lidz Lietuviešu čomiem un tur paņemu.

Izsti nesaprotu, vai tiešam tik daudzi sūta sms, ka nevar saprast ka tev sms sūta kurš tikko zvanija, nevis random cilveks, ja vel pirms zvanišanas aizsutu sms, ka esam tikušies.

Jā, Klaipēdā var normālus gerļukus pa vienu oranžo apstrādat.Plus vēl tas,ka tur bieži manās "sortiments" un principā vienmēr var sameklēt kaut ko jaunu 🤗

Link to post
Liepāja 2023
Ierakstīts
pirms 1 stundas, pulkvedis33 teica:

Šodienai ir kāda Liepājniece? 

Esmu darba braucienā, gribu olas izvicināt :)

ja kāds var, pm plīz

Viss slikti te mums😔 Dažas pensionāres un dažas apvītušas  darbones no Mozus laikiem😀

Link to post
Saldus 2023
Ierakstīts
On 4.03.2023. at 16:16, normuss teica:

Droši varatat zvanīt tai darbonei vairs nav atiecibas strādā pa visu Kurzemi sezdien bij man tikšanās saldu

Un būtu labi ja kādu atsauksmi ieliktu ja veicas

Vairākas dienas zvanīju, necēla,šodien beidzot atbildēja.Bet teica ka tikšanos nav iespējams sarunāt.......🤷🙄

Link to post
Liepāja 2023
Ierakstīts
pirms 2 stundām, kazels90 teica:

Labrīt! Jautājums, kurš pēdējā laikā ir bijis pie blondās slimnīcas meičas? Esmu bijis ciemos pārs gadus atpakaļ.

 

Biju kaut kad janvārī.Nekas nav mainījies,ja ļoti vajag,var jau aiziet.Cena īsti neatbilst piedāvājumam,tas mans subjektīvais viedoklis 😀

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.