carmelo13 4 Ierakstīts 3. jūnijs Kā šo visu vispār iesākt? Ierakstīts 3. jūnijs Atrodi meiču un zvani vai raksti. Kad aiziesi, tad jau redzēs esi ieberzies vai nē 😂 Un vispār tas te nav pie īstajām tēmām Link to post
Ierakstīts
Atrodi meiču un zvani vai raksti. Kad aiziesi, tad jau redzēs esi ieberzies vai nē 😂
Un vispār tas te nav pie īstajām tēmām
Link to post