Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Shemale puh. Anna Belle (25) 25239029*
Ierakstīts

Biju pie šīs Shemale:). Spieda vajadzība un neviena nebija satiekama. Nolēmu, ka jāzvana mūsu Shemale, jo man patīk anālais sekss un te noteikti dabūšu anālo. Zvanīju piekrita. Uzreiz cena 100 pus stunda vai 150 stunda. Ierados, jau zināmajā adresē Klijānu ielā. Pieņem studio tipa dzīvoklī. Kad uzgāju augšā mani satika liela izmēra Shemale, bet biju uz to gatavs, jo biju viņu redzējis uzielas, kā arī pēdējās bildēs viss augums nebija redzams. Tā duša pēc dušas uz gultu. Paskatījās cik nolieku naudu. Par stundu vai pusi. Apģērbs bija kaut kāda kleita un garās zeķes. Likāmies gultā. Uzreiz izvilka savu krānu un lika man mutē. Tip 69. Man tas nepatika, bet beigās paņēmu mutē. Tas bija diezgan liels šoks un nevarēju beigt. Biju taču uz anālo atnācis, bet te pašam jāsūkā un jābāž pirkst dibenā. Gribēja skūpstīties, ko darīju, jo negribēju sūkāt. Viņai patika ka laizu vienu krūšu galu un kaifoja no tā, kuru neatceros. Beigās beidzām abi. Vai iešu vēl? Domāju ka nē, jo negribu sūkāt. Biju atnācis uz ko citu un gribēju kādu šovu ko viņas puses. Vispār likās ka es viņu apkalpoju un bija diezgan slinka. Par valodu taisnība, latviski nesaprot un saka ka latviešu valoda bav vajadzīga. 

IMG_20210929_203631_925.jpg

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.