Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
TS MICHELLE ARTMAN (26) 287884**
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 4. janvāris - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 4. janvāris - Iemesls nav norādīts
8 часов назад, Mak.mak сказал:

Biju atradis viņu puh.lv un ilgi nevarēju saņemties vizītei pie viņas,bet tomēr saņēmos un sarunāju ar viņu tikšanos.

Kad ierados pie viņas man likās,ka man pretī stāv tiešām reāla meitene jo tik skaistu TS meiteni vēl nebiju saticis Rīgā un tiešām ar perfektu angļu valodu un dievīgu Holivudas smaidu ar kristala baltiem zobiem maigu ādu un zīda roku plaukstām ar kuram veica man erotisko masāžu ! 1000% reālas bildes! Jo reāli Rīgā ir retums atrast meiteni vai Transiti ar reālām bildēm un mani tas fascinēja,ka nezaudeju savu laiku . Uzreiz paņēmu 1h par 150€ un arī extru palūdzu,lai minets ir bez gumijas un tas izmaksāja +50€ kopā 200€! Bet tas reāli bija tā vērts. Viņa ir nežēlīgi mīļa ar tevi, minnets bija fantastisks, tik maigs,ka biju gatavs uzreiz beigt,bet viņa mani apstādināja,teica ka grib sniegt man labu reloksaciju lai es zinu par ko esmu samaksājis. Es cista biju sajūsmā,ka tik godīga TS meitene vēl pastāv. Pēc apmēram  20min es beidzu Mišela uzreiz piedāvāja ieiet dušā... aizgāju nomazgāties un jau biju domājis,ka vis jāvāc mantiņas un jabrauc prom... Kad izgaju no dušas  viņa mani sāka skupstit un gribēja turpinājumu un teica kamēr nebeigsu otro reizi nepalaidis prom 😂  Īsāk sakot esmu ļoti apmierināts un 100% tuvākajās dienās apciemošu atkal!!!! Iesaku večiem kam nav žēl naudas,jo reāli par ko maksājam to arī 

Это просто пиздец.🤦‍♂️

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.