Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Shemale puh. Anna Belle (25) 25239029*
Ierakstīts
On 4/7/2023 at 12:49 PM, BlondyVīriņš said:

Biju zvanijis vēl pirms pēdējiem lielajiem upgradiem, pirms gadiem 5+,man tā ir kā ir ar runāšanu  krievu valodu, kaut kā centos runāt ar viņu, bet prētī saņemu uzdirsienu, un attieksmi kā no gopņika, vareja dzirdēt ,ka ir kopā ar vīrieti kaut kādu , (taja laikā arī piedavāja duo) dikti uzjautrināja viņus manas krievu valodas neprasmes, nu un es čalis jūtigs esmu, un uzmetu zobu uz viņu...

Tā arī palikās, ka neaizgāju, taisni žēl jo uz to brīdi bildes uzrunāja , neesmu gājis un arī neiešu, kaut arī ja būs pēdējais TS uz zemes virsas, vot principa pēc neišu, iespējams tur ir ahujennais serviss, nezinu,un nekad neuzināšu, jo lai esmu nolādēts ja aiziešu, pēc tadas attieksmes pa telefonu. Man dziļi pohuj kas todien viņai bija, kas likās, kas galvā darijās, lai mācās ar cilvēkiem runāt, ar mani tik žostka nevar, ar mani vajag maigāk. Lai pamācās pie Importa TS kā runāt ''yes baby,no baby, ok love, thank you love''.

Pa lielam shemalewiki atsauksmes atbilst realitātei cik esmu bijis pie citiem TS

Rekur vēl atsauksmes par šo shemale. Ā atceros pie telefona sarunas teica ka nav garantets, ka būšot aktīva un pasīva, (vai patiksi, kā sanāks utt). Sapratu ,ka vairāk pasīva

https://www.shemalewiki.com/?id=998&reviewid=19997&lan=en

Lai rupjības un izaicinoša uzvēdība paliek gūltai. Atkārtošos IESPĒJAMS serviss labs, a varbūt nelabs, nemāku teikt. Vot mācība fejām kā padirst iespējamo regulāro klientu, dēļ telefona sarunas, jo pēc bildēm bija garšīga un pie mums  apriori ar vietējiem TS nav liela izvēle, un ar to es domāju, vispar nav izvēle ar vietējiem TS.

Nu kaut kā tā......

Es viņai kādreiz ziņu latviski uzrakstīju, atbilde bija uzbrauciens krieviski - lai rakstot cilvēku valodā.

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.